Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Міфи про енергозбереження: не ростуть квіти на підвіконні

Енергозберігаючі вікна є відносно новим продуктом на ринку України. За кілька років такі вікна стали досить популярними завдяки своїй основній перевагі, а саме принципу дії. Принцип дії енергозберігаючих вікон полягає в тому, що вони пропускають сонячну енергію в приміщення, а теплове випромінювання від опалювальних приладів та нагрітих предметів інтер’єру не пропускають назовні, тобто утримують усередині приміщення. Така властивість енергозберігаючих вікон зводить до мінімуму теплові втрати через віконний отвір.

Спочатку енергозберігаючі вікна оснащувалися склопакетами зі спеціальним до-склом, яке має покриття на основі оксиду олова. Пізніше, скло практично повністю було витіснене і-склом, більш ефективним енергозберігаючим склом, яке має напилення на основі іонів срібла.
Енергозберігаючі вікна довели свою ефективність, але, незважаючи на це, існує безліч міфів про такі вікна.

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Найпопулярніший міф

Міф про те, що за енергозберігаючими вікнами не ростуть квіти на підвіконні. Складно сказати, звідки виникла ця помилка. Швидше за все, цей міф був придуманий у ті роки, коли з’являлися перші енергозберігаючі вікна. Ті віконні компанії, які не могли використовувати у своєму виробництві цю новинку (тоді, подібних компаній було багато), йшли на будь-які хитрощі, щоб відмовити замовників від ідеї встановлення енергозберігаючих вікон.

А як насправді? Для нормального росту та розвитку кімнатних рослин (навіть тіньвитривалих) необхідна велика кількість світла, оскільки певний спектр сонячного світла бере участь у процесі фотосинтезу рослин. Чим більше світла, тим краще. Енергозберігаючі вікна не можуть нашкодити вашим кольорам, оскільки за своєю світлопропускною здатністю не поступаються звичайним склопакетам. Крім того, енергозберігаючі вікна мають температуру внутрішнього скла на 5-7 градусів вище за звичайні вікна. Навіть у люті холоди листочки рослин не постраждають від холоду, стикаючись зі склом. Тож ми сміливо можемо стверджувати, що енергозберігаючі вікна не тільки нешкідливі для кімнатних рослин, а й навіть корисні.

Ще кілька популярних міфів.

1. Енергозберігаючі вікна швидко втрачають свої високі теплоізоляційні властивості

Насправді енергозберігаючі вікна справно прослужать вам довгі роки. Спеціальне енергозберігаюче покриття наноситься на внутрішній бік скла в склопакеті. Якщо склопакет виготовлений якісно, є абсолютно герметичним, будь-який негативний вплив (механічні пошкодження, вплив вологи, сонця тощо) на покриття стає неможливим.

2. Енергозберігаючі вікна мають низьку шумоізоляцію.

Енергозберігаюче покриття ніяк не впливає на здатність вікон захищати від надмірного шуму, немає ні позитивного, ні негативного впливу. Якщо Ви зіткнулися з проблемою шуму (вікна виходять на галасливу магістраль, стадіон, трамвайні колії або близькість аеропорту, залізниці), необхідно використовувати шумоізоляційний склопакет з функцією енергозбереження. Шумоізоляційні склопакети складаються зі скла різної товщини (зазвичай 4 мм і 6 мм), які перешкоджають ефекту резонансу звукових хвиль. Такі склопакети ефективні, рівень шуму знижується на 3 дБ.

3. Енергозберігаючі вікна не окупляться

Витрати на них значно вищі, ніж економія на опаленні. Досить часто можна почути, що енергозберігаючі вікна дуже дороге та невиправдане задоволення. Ті, хто так стверджує, найімовірніше, навіть не знають реальної різниці вартості енергозберігаючих та стандартних склопакетів. Провідними європейськими вченими встановлено, що різниця між енергозберігаючими та стандартними вікнами окупається вже за перші два оди експлуатації вікон.

На повний термін окупності впливають: якість та вид системи опалення та вентиляції, темпи зростання тарифів на енергію, тривалість опалювального сезону, середня температура взимку, площа скління тощо. З огляду на ці фактори можна стверджувати, що енергозберігаючі вікна окупляться за 7…10 років. А після цього вікна будуть приносити прибуток у вигляді економії витрат на опалення.

4. Аргон, закачений усередину склопакета, досить швидко вивітрюється і є шкідливим для здоров'я людини

Аргон вивітрюється, але дуже повільно. У якісно виготовлених вікнах за 10 років обсяг газу скоротиться на кілька відсотків, а ваші вікна, як і раніше, будуть теплими. Аргон є абсолютно безпечним для здоров’я людини, це інертний газ, який не вступає до хімічних реакцій, не горить, не радіоактивний, не вибухає.

Підсумок. У сучасному світі є безліч способів отримати інформацію, тому не треба вірити сліпо всьому почутому. Енергозберігаючі вікна в жодному разі не шкодять вашим кімнатним рослинам. Крім того, вікна безпечні для вашого здоров’я, мають високі показники теплоізоляції, довговічні.