Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Як вибрати якісні металопластикові вікна?

Вибираючи металопластикові вікна, доводиться зіткнутися з масою різних брендів, виробників та продавців. І практично у всіх замовників виникає питання: чому вікна, укомплектовані одними й тими самими брендами, відрізняються за вартістю?

Щоб зрозуміти відповідь це питання треба розібрати все «до атомів». Давайте саме так і зробимо!

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Поверхня профілю

маркий профіль високоякісний профіль
якість поверхні профілю якість поверхні профілю

Сьогодні на ринку представлено масу профільних систем. Відверто кажучи, вибір перебувати в площині замовити профільні системи європейських виробників (Rehau, Veka, Salamander, Kommerling тощо) чи все ж таки ризикнути на користь дешевших пропозицій? Зупинивши свій вибір на одній з європейських систем, Ви можете бути впевнені, що вікна будуть виготовлені з якісного профілю ніколи не пожовтіють, поверхня залишається гладкою протягом усього терміну служби і т.д. На ринку України популярніший бренд Rehau — одна з перших профільних систем, яка почала з’являтися при склінні наших з Вами квартир. Також, небагато історії — першою компанією, що виробляє ПВХ системи для вікон з більш ніж 60-річною історією, є компанія Rehau.

Товщина стінки профілю

тонка зовнішня стінка профіль класу А
товщина зовнішньої стінки профілю товщина зовнішньої стінки профілю

Товщина стінки профілю має пряме відношення до показників теплоізоляції, жорсткості та довговічності Ваших нових вікон. На жаль, розрізану раму замовник все одно не побачить, а тому часто зовнішня стінка профілю може не відповідати вимогам. Варто уточнити у продавців про заявлену товщину профілю та попросити сертифікати на систему. Знову ж таки, повертаючись до вибору профільної системи, – замовляючи віконні конструкції із систем європейських брендів, Ви замовляєте вироби із заявленою товщиною зовнішньої стінки.

Армування

тонкий метал необхідне армування
тонке армування профілю товсте армування профілю

Армуючий металевий прокат, обов’язково, повинен бути встановлений у спеціальну камеру профільної системи. Метал відповідає за жорсткість конструкції та від нього залежить термін служби вікна. Також потрібно враховувати, що всі елементи фурнітури кріпляться до металу, який знаходиться всередині стулки, рами, імпоста. Товщина металу залежить від габаритів та характеристик конструкцій і має бути не менше 1.5 мм товщиною, цільним (не зі шматків). Саме на армуванні найбільше заощаджують продавці. На практиці зустрічається армування навіть 0.7 мм, що є абсолютно неприпустимим, оскільки метал не виконуватиме своїх функцій за такої товщини. Так, і варто відзначити, що особливо економні виробники можуть зовсім проігнорувати вимоги і не встановити метал в раму.

Кріплення та герметизація імпоста

Для з’єднання імпоста з рамою існує спеціальний з’єднувач, який забезпечує надійне з’єднання, а головне герметичність. Часто доводиться спостерігати, що багато віконних компаній застосовують не оригінальний з’єднувач, а неякісний аналог, який просто прикручується до рами і є звичайним пластиковим куточком. Таке з’єднання, з ймовірністю, продуватися.

Підвіконний профіль

Підвіконний профіль (транспортувальний профіль) – пластиковий профіль, який встановлений у нижній частині віконної рами і служить для того, щоб можна було завести підвіконня під раму, а також з вуличної сторони до підвіконного профілю прикручується відлив. Це здавалося б дрібниця, але підвіконний профіль має пряме відношення до показників теплоізоляції вікон. Підвіконний профіль має бути багатокамерним, інакше підвіконня буде холодним і можливе продування. Це дуже часта проблема! Додатково можна завести утеплювач між підставковим профілем і низом ПВХ рами.

Склопакети

Склопакети займають 80% загальної площі вікна. Саме від склопакетів безпосередньо залежать показники тепло- та шумоізоляції вікон. Дуже! важливо який склопакет стоїть у вікні. Для здешевлення часто застосовують скло завтовшки 3 мм, потрібно не менше 4 мм. Скло має бути найвищої якості, а герметики екологічно чистими. Хороші вікна комплектуються лише склом найвищої якості, а також з енергозберігаючим покриттям. Якщо склопакет не якісний, Ви гарантовано отримаєте: розгерметизацію, конденсат, низькі показники тепло- та шумоізоляції, спотворений вигляд вулиці тощо.

Герметизація склопакетів

Для того, щоб склопакет зберігав тепло в будинку, він повинен бути герметичним. Для герметизації склопакетів існують герметики різної якості. Якщо виробник застосовує неякісний герметик, або процес герметизації виконаний не на належному рівні, можлива розгерметизація склопакета з усіма наслідками.

Молекулярне сито у дистанційній рамці

Для поглинання зайвої вологи в дистанційну рамку склопакета засипається молекулярне сито. На жаль, гарне якісне сито обходиться виробнику набагато дорожче за китайські аналоги, тому багато хто заплющує очі на якість і застосовують дешеві аналоги. Особливо заповзятливі виробники зовсім не засипають молекулярне сито в дистанційну рамку або засипають у меншому обсязі. Все це може призвести до запотівання склопакета усередині повітряних камер.

Якість фурнітури

так не піде ось як треба
пластикові елементи фурнітури протизламна пара - зачіп та цапфа

Фурнітура відповідає за весь процес експлуатації вікон. Саме від якості фурнітури залежить чи легко буде працювати стулка вікна, наскільки герметичними, а значить і теплими будуть вікна, як часто треба буде регулювати механізми і т.д. Є великий вибір поворотно-відкидної фурнітури, але якщо ви не хочете помилитися – сміливо вибирайте серд європейських виробників: MACO (Австрія), Siegenia (Німеччина), Winkhaus (Німеччина). Важливо лише перевірити, щоб усі елементи були оригінальними та металевими. Буває, що недобросовісні виробники підмішують дешеві пластикові аналоги іменитих брендів фурнітури.

Опції та режими фурнітури

Лідери серед виробників віконної фурнітури продумали до дрібниць і зробили процес експлуатації вікна дуже зручним. Так, наприклад, існує режим зимового провітрювання, який дає можливість відкинути стулку всього на 2 градуси і забезпечити приплив свіжого повітря в холодну пору року. При цьому температура не різко падатиме як у випадку з повноцінним провітрюванням. На жаль, продавці не завжди про це говорять, і багато замовників замовляють вікна без режиму зимового провітрювання. Взагалі, сумлінні компанії ставлять усі основні опції фурнітури за умовчанням.

Віконна ручка

Замовляючи вікна, рідко спадає на думку, що і віконна ручка може бути різною. І це справді так. Хороші віконні ручки виконані з алюмінієвого сплаву та служать практично вічно. Вони не ламаються, зручні в експлуатації і мають прекрасні естетичні характеристики. Від якості ручки залежить і наскільки приємно буде експлуатувати вікно, адже Ви торкаєтеся тільки ручки)).

Ущільнювачі

Здавалося б, ущільнювачі — дрібниця. Так, це дійсно так, але ця дрібниця відповідає за герметичність вікна, а значить і за тепло-, шумоізоляцію. Тобто гроші були викинуті на вітер, якщо у Ваших вікнах погані ущільнювачі. Ущільнювач повинен бути на основі каучуку (для збільшення терміну служби), двопелюстковий (для кращої герметичності), з можливістю заміни (змінивши ущільнювачі, навіть через десятки років, вікна будуть як нові). Ущільнювач не повинен перериватись на кутах конструкції.

Додаткові елементи

Крім самих вікон, не варто забувати і про комплектуючі. Так, наприклад, вимоги до всіх з’єднувачів, розширювачів, підсилювачів не менше, а іноді навіть більше, ніж до вікон, адже ці елементи відповідають за жорсткість з’єднання конструкцій, а значить і за все інше. Іноді доводиться бачити як віконна компанія поставила нормальні за якістю вікна, але із з’єднувачами без армування та без ущільнень. Зрештою, такі конструкції ніколи не працюватимуть коректно.

Підрізання штапиків

З одного боку, якість підрізання штапиків здається не такою вже й важливою, а з іншого — варто не забувати, що погано підрізаний штапик не тільки сильно псує зовнішній вигляд, але й може позначитися на показниках тепло-і шумоізоляції конструкцій. А також, не варто забувати, що з кожної дрібниці можна судити про виробництво в цілому (чим краще обладнання та фахівці, тим менше дефектів на вікнах).

Комплектуючі до вікон

Крім самих вікон варто звернути увагу і на комплектуючі. Йдеться про підвіконня, відливи, козирки, москітні сітки, нащільники і т.д. Особливу увагу варто приділити металу (наприклад, коли йдеться про козирки). Як правило, ніхто не замислюється про те, що і козирок повинен бути потрібної товщини і форми. Нехтування вимогами до комплектуючих може призвести до протікання та додаткових містків холоду.

Якість збирання

Особливу увагу хочеться приділити саме якості збирання вікон. Два вікна, зібрані з тих самих матеріалів/комплектуючих можуть працювати абсолютно по-різному. Від того, на якому обладнанні зібрані конструкції, залежить «точність геометрії» вікна. Припустимо, вікно збиралося на кустарному обладнанні і рама має похибку 3 мм – ці 3 мм призведуть до того, що Вам доведеться постійно регулювати стулку. Або, наприклад, штапики підрізані із зазором в 1 мм – мало того, що це не красиво, так ще й гарантовано продування!

Доставка

Доставка вікон повинна проводитися на машинах із спеціальними «пірамідами», це дозволяє надійно закріпити конструкції та не пошкодити їх у процесі транспортування. Часто доводиться бачити, як невеликі віконні організації перевозять вікна на даху автомобіля монтажників. Такий метод транспортування гарантують подряпини на поверхні профілю, а також змушує задуматися про якість збирання.

Монтаж

Правильний монтаж вікна – половина успіху. І це без жодних перебільшень. Дійсно, які б не були якісні та дорогі вікна, установка без дотримання рівнів та рекомендацій щодо кріплення, призводить до постійних проблем з вікнами (просідання стулок, продування, вихід з ладу фурнітури та багато іншого). Важливо, щоб майстри були з досвідом роботи, пройшли навчання та застосовували нормальні витратні матеріали (монтажна піна, кріплення, герметики тощо)

Гарантія

Гарантія на вікна має бути не менше п’яти років. Як правило, виробники дають гарантію сім років. Але, головне кілька років гарантії Вам пообіцяли, а наскільки серйозно виробник ставитися до гарантії, чи справді він виїжджає та безкоштовно усуває всі гарантійні випадки. і т.д. Важливо, щоб продавець вікон мав сервісну службу! Не варто звертати увагу на термін гарантії, оскільки багато продавців заявляють про гарантію у 12 років, а дрібним шрифтом прописують у договорі, що це поширюється лише на якийсь окремий елемент (наприклад: відлив), а на решту — набагато менше.

Лідируючі європейські бренди

Країна виробництва:

Європейський союз

european-union

Країна виробництва:

Європейський союз

european-union

Країна виробництва:

Європейський союз

european-union