Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Пластикові вікна для дитячої, спальні та кухні

Пластикові вікна впевнено завоювали ринок світлопрозорих конструкцій. Пластикові вікна мають ряд беззаперечних переваг, які дозволяють створити в вашому будинку здоровий мікроклімат і затишок. При виборі пластикових вікон треба уважно віднестися до вибору кожної складової, будь то профіль, склопакет чи фурнітура. На комплектацію вікна впливає також призначення кімнати, в яку воно буде встановлено.

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Яке обрати вікно для спальні?

Вікно у спальні повинно допомогти створити спокійну і затишну атмосферу для того, щоб людина могла відновити тут сили після робочого дня. З цією метою вікна у спальні повинні забезпечувати відмінну теплоізоляцію та бути герметичними: надійно захищати від холоду, вітру, пилу, унеможливлювати протяги. Також важливим критерієм вибору вікна у спальню є висока звукоізоляція.

Відповідно до цих вимог, можна сформулювати основні правила вибору пластикових вікон в спальню:

 • Теплі профільні системи з п’ятьма і більше камерами.
 • Двокамерні енергозберігаючі склопакети.
 • Поворотно-відкидна фурнітура з функцією мікропровітрювання (для якісного провітрювання в зимовий період, без суттєвого охолодження кімнати).
 • Сонцезахисні склопакети, якщо вікна спальні виходять на південну сторону, і піддаються безперервній інсоляції.
 • Звукоізоляційні склопакети, якщо вікна спальні виходять на магістралі, трамвайні шляхи, стадіони, ресторани та інші об’єкти, які є джерелом надмірного шуму.
 • Обов’язкове встановлення москітних сіток на стулки, щоб набридливі комахи не заважали Вашому відпочинку.

Вікно для дитячої кімнати

Маленькі діти дуже багато часу проводять в своїй кімнаті: тут вони грають, навчаються, відпочивають, сплять. Саме тому в дитячій кімнаті важливо створити здоровий мікроклімат: комфортну температуру і вологість повітря, доступ свіжого повітря, достатню природню освітленість дитячої кімнати і робочого місця.

Важливою вимогою до вікон в дитячій кімнаті є безпека.

Маленькі діти, які почали ходити і активно пізнають світ, досить швидко знайдуть можливість залізти на підвіконня, щоб подивитись що ж там за вікном. Звісно діткам захочеться відкрити вікно, і, нажаль, це може мати незворотні наслідки. Тому важливо створити безпечні умови для вашої дитинки, встановивши на вікна засоби, які перешкоджають вільному відкриванню стулки. Це може бути спеціальна віконна ручка з замком, блокатор відкривання (дитячий замок), або обмежувач відкривання стулки з тросиком.

Отже, пластикові вікна в дитячій кімнаті повинні мати:

 • Теплу профільну систему з п’ятьма і більше повітряними камерами.
 • Двокамерний енергозберігаючий склопакет.
 • Поворотно-відкидна фурнітура з функцією мікропровітрювання (для якісного провітрювання в зимовий період, без суттєвого охолодження кімнати).
 • Засоби безпеки: ручка з ключем для блокування відкривання стулки, дитячий замок, розетки-заглушки зі знімною ручкою або обмежувач з тросиком.
 • Москітна сітка для захисту від комарів та інших літаючих комах.
 • Сонцезахисні склопакети, якщо дитяча кімната піддається безперервній інсоляції.
 • Звукоізоляційні склопакети, якщо вікна дитячої виходять шумні об’єкти і дороги.

Діти люблять все яскраве та кольорове, тому при виборі вікон в дитячу кімнату можна варто звернути увагу на кольоровий профіль. Ламінація віконного профілю може бути виконана як з двох сторін, так і з однієї.

Вікно для кухні

Кухня в домі відноситься до приміщень з підвищеною вологістю, оскілки на кухні постійно щось готується. Вологість повітря на кухні може перевищувати вологість в інших кімнатах (окрім ванної кімнати) в два рази. Також кухні притаманні постійні перепади температури. Разом з підвищеною вологістю це провокує утворення конденсату на поверхні вікон.

Пластикові вікна для кухні – це:

 • П’ятикамерна профільна система. Не зважаючи на те, що кухня вважається досить теплим приміщенням, економити на профілі шляхом меншої кількості повітряних камер не варто, оскільки має місце висока вологість і ризик випадіння конденсату.
 • Якісний і безпечний матеріал профіля, здатний витримати умови високої вологості і перепадів температур.
 • Двокамерний енергозберігаючий склопакет бажано з інертним газом всередині, оскільки газ уповільнює теплопередачу поміж склом. Завдяки цьому температура внутрішнього скла вища, а значить ризик виникнення конденсату менший.
 • Поворотно-відкидна фурнітура з функцією мікропровітрювання.
 • Високоякісна європейська фурнітура, яка витримує велику кількість циклів відкривання та закривання, а також має відмінне антикорозійне покриття, що дуже важливо в умовах підвищеної вологості.
 • Москітні сітки.
 • Для забезпечення кращого повітрообміну на кухні можливо встановлення клапану приточної вентиляції.