Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Пластикові вікна для приватного будинку

Арочні вікна

Вікна для приватного будинку повинні відповідати певному набору вимог. Насамперед, віконні конструкції повинні забезпечувати надійний захист приміщення від холоду, вітру, дощу та снігу, при тому сприяти потраплянню необхідної кількості природнього світла.

В приватних будинках, на відміну від квартир, система опалювання — індивідуальна, і кожен господар може сам контролювати температурний режим в домі. Тому для приватного будинка питання енергозбереження стоїть дуже гостро.

Для того, щоб зберегти кошти на опалення, необхідно забезпечити найвищій рівень теплоізоляції всього будинка. Як відомо, через віконний отвір відбувається основна частина тепловтрат, тому вибору віконних конструкцій та якості їх монтування варто приділити особливу увагу.

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Енергозбереження

Є таке поняття, як базова комплектація енергозберігаючих вікон. Що це таке? Це така комплектація вікна, яка може забезпечити рівень теплоізоляції житлового приміщення, відповідно до будівельних норм. Тобто це нормативний (мінімальний) рівень теплоізоляції для житлових будівель.

Так, для першої кліматичної зони, в яку входять більша частина території України (окрім півдня), базова комплектація енергозберігаючого вікна – це пятикамерна профільна система та двокамерний енергозберігаючий склопакет.

Профіль

Це може бути популярна профільна система REHAU Ecosol-Design 70, з монтажною глибиною 70 мм, п’ятьма повітряними камерами та двома контурами ущільнення, виконаними із високоякісного матеріалу. Коефіцієнт опору теплопередачі профільної системи 0,77 м²K/Вт.

Склопакет

Двокамерний енергозберігаючий склопакет має формулу 4-10Аг-4-10Аг-4і, тобто склопакет складається з трьох листів скла товщиною 4 мм, відстань між склом 10 мм і заповнена інертним газом, а одне скло має спеціальне енергозберігаюче покриття. Коефіцієнт опору теплопередачі профільної системи 0,71 м²K/Вт.

Найтепліша комплектація

Якщо Ви бажаєте досягти найвищого рівня теплоізоляції вікон, щоб в майбутньому економити витрати на опалення, тоді варто звернути увагу на максимально теплі вікна. Профільна система в такому випадку повинна бути ширшою і мати більше повітряних камер.

Система REHAU GENEO з монтажною шириною 86 мм, шістьма повітряними камерами та трьома контурами ущільнення. Коефіцієнт опору теплопередачі профільної системи 0,86 Вт/м²K.

Щодо склопакета, то для збільшення теплоізоляційних властивостей зазвичай збільшують відстань між склом в середині склопакета, та наносять спеціальне енергозберігаюче покриття на два скла. Наприклад, склопакет з формулою 4і-16Аг-4-16Аг-4і буде дуже теплим. Також можливо використання в склопакеті не аргону, а іншого інертного газу – криптону, що суттєво сповільнює теплопередачу між листами скла в склопакеті.

Безпека

Для приватного будинка також гостро стоїть питання безпеки, а саме попередження проникнення грабіжників. З цією метою вікна у приватному будинку повинні бути оснащенні протизламною фурнітурою.

Протизламна фурнітура

Така фурнітура має особливу форму запірних елементів, а також збільшену їх кількість по контуру стулки, що стає суттєвою перепоною на шляху злочинця. Склопакети бажано обирати з ударостійким склом.

Протиударне скло

Можливо використати загартоване скло або триплекс. Загартоване скло отримають внаслідок розігрівання скла до певних температур з подальшим різким охолодженням. А триплекс — це декілька шарів скла поєднаних між собою полімерним шаром. Обидва різновиди скла окрім того, що мають підвищену міцність, також при пошкодженні не становлять загрози людям, що знаходяться поруч.

Загартоване скло розлітається на шматочки з досить рівними краями, а триплекс утримується в віконному отворі на полімерному шарі.

Зовнішній вигляд

Віконні конструкції також повинні виконувати декоративну функцію. Для приватного будинка особливо важливо, щоб вікна стали прикрасою фасаду, його особливістю. Пластикові вікна мають широкі дизайнерські можливості, оскільки можуть бути виконанні кольоровими: однотонними або мати колір і структуру, імітуючи породи дерев.

Ламінація профілю

Ламінація віконної рами може бути різними кольорами з кожної сторони. Тобто зі сторони вулиці один колір, зі сторони приміщення – інший, що дає можливість гармонійно вписати вікна як у фасад дому, так і в інтер’єр.

Різні форми та декорування скла

Пластикові вікна можуть бути виконані не тільки стандартної прямокутної форми, а і круглі, арочні, трикутні, трапецієвидні.

Також дуже часто дизайнери пропонують власникам будинків рішення з використанням вітражів, тонованого скла, фацетних елементів. Використання цих елементів дозволяє досягти індивідуальності та виразності.