Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

PSK, FS и HSK порталы REHAU

При будівництві заміського будинку, котеджу або зимового саду ставати актуальним питання оформлення виходу з приміщення на вулицю, терасу або балкон. В даному випадку необхідно забезпечити просторий вхід, надійну теплоізоляцію, захист від непроханих гостей та гарний естетичний зовнішній вигляд. Відмінним рішенням такого завдання може стати використання порталів REHAU.
Приміщення, в яких встановлені портали, мають чудовий панорамний вигляд, вільне переміщення, максимальну освітленість, оптимальний доступ свіжого повітря, що забезпечує відчуття абсолютного комфорту.
Залежно від розміру вхідного отвору, розташування порталу, передбачуваної кількості стулок залежатиме вибір типу порталу. Давайте розглянемо три основні типи порталів: паралельно-зсувні портали PSK, складні портали FS («гармошка») та підйомно-зсувні портали HS (HSK).

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Паралельно-зсувні портали PSK

Паралельно-зсувні портали застосовують у зимових садах, виходах на балкони, терасу для вхідної групи. Принцип роботи такого порталу полягає в тому, що при відкриванні стулка зсувається паралельно площині порталу на глуху частину. При повороті ручки на 90 градусів стулка відкидається на провітрювання. А ось функція мікропровітрювання у цій системі відсутня.

У PSK порталах використовують профільну систему Rehau Euro Design. Вибір склопакета визначатиме тепло- та звукоізоляційні властивості порталу.
Конструкція PSK порталу має певні обмеження:

 • Висота стулки фальцем має бути 840…2360 мм.
 • Ширина стулки по фальцю 670 … 1600 мм.
 • Обмеження за вагою стулки: PSK-Portal 160-160 кг, PSK-Portal 200 – 200 кг.
 • Обмеження по довжині порталу: PSK-Portal 160 – 3460 мм та PSK-Portal 200 – 4260 мм.
 • Висота порога від 70 мм.

Що стосується безпеки такого порталу, то базову комплектацію входить протизламна фурнітура, яку додатково можна оснастити замком з ключем. Для того, щоб максимально підвищити клас безпеки порталу, рекомендуємо встановлювати склопакети з використанням триплексу.
Як правило, портали PSK оснащують простою та надійною фурнітурою Siegenia серії PSK. Така фурнітура забезпечує легке ковзне відкриття системи. Завдяки спеціальному титаново-срібному покриттю фурнітура має привабливий зовнішній вигляд і не боїться корозії.
Серед переваг порталу варто відзначити можливість ламінації профілю порталу.

Складні портали FS («гармошка»)

Складні системи роблять вхід на терасу або сад вражаючим. Особливість даного порталу в тому, що стулки складаються «гармошкою» і повністю відсуваються убік, забезпечуючи максимальний прохід.

 • Максимальна кількість стулок у конструкції FS порталу -7.
 • Висота стулки фальцем має бути 840…2360 мм.
 • Ширина стулки по фальцю 330 … 750 мм.
 • Максимально допустима довжина порталу – 6500 мм.
 • Обмеження за вагою однієї стулки – 80 кг.
 • Висота порога від 70 мм.

Провітрювання приміщення залежатиме від кількості стулок у конструкції порталу.
Мікропровітрювання приміщення можна забезпечити додатково встановивши гребінку щілинного провітрювання.
Складні портали комплектуються профільною системою Rehau Euro Design, цей профіль підходить для будь-якої конфігурації порталу. Теплоізоляційні властивості порталу будуть залежати від обраного склопакета. Протизламна фурнітура, яка входить до стандартної комплектації, захистить ваш будинок від непроханих гостей. Для підвищення безпеки вашого житла додатково використовуйте протиударне скло та замки з ключем.

У місцях з’єднання стулок портал має достатню міцність і герметичність, що підтверджено численними випробуваннями.

Підйомно-зсувні портали HS (HSK)

Підйомно-зсувні портали HS працюють за принципом відкривання стулок за допомогою незначного піднімання та зміщення розсувного блоку по напрямних рейках в будь-який бік. Як і інші види порталів, такі системи стануть чудовим конструктивним рішенням у склінні зимових садів, басейнів та терас.

Такий портал підходить для скління справді великих отворів, оскільки здатний витримувати колосальні навантаження на фурнітуру. Крім того, навіть при максимально допустимих розмірах, портал має максимальну герметичність і високі теплоізоляційні властивості.

Підйомно-зсувні портали HS оснащують унікальною профільною системою компанії Rehau GENEO, яка розроблена виключно для порталу та виробляється лише у Німеччині.

 • Висота стулки по фальцю 1200 … 2600 мм.
 • Ширина стулки по фальцю 780 … 3300 мм.
 • Максимальна довжина порталу – 19000 мм.
 • Обмеження за вагою стулки 200…400 кг.

Безперечна перевага такого порталу – це мінімальна висота порога. Поріг висотою 19 мм робить вхід та вихід максимально зручним та безпечним. Такий поріг дозволить безперешкодно пересуватися людині в інвалідному візку, провозити дитячий візок або велосипед.
Підйомно-зсувні портали мають безліч схем відкривання завдяки можливості різноманітного поєднання стаціонарних і рухливих блоків.

За бажанням замовника можливе додаткове оснащення автоматикою (протизламні пристрої та дистанційні системи відкриття).