Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

REHAU Euro-Design 60 або REHAU Euro-Design 70

монтажна глибина 60 мм монтажна глибина 70 мм
тонкі профільні системи товсте армування профілю

Для того щоб визначити різницю між профільною системою REHAU 60 і REHAU 70, необхідно докладніше розглянути їх конфігурацію і будову. Варто зазначити, що концерном REHAU для кожного регіону розробляються різні модифікації профільних систем, в Україну імпортуються Euro-Design 60, Euro-Design 70, Brillant-Design, SYNEGO і GENEO.

Також, залежно від кліматичних умов експлуатації, змінюється і рецептура матеріалу, з якого виготовляються профільні балки. Тільки правильний підхід до будови та конфігурації профільних систем REHAU , з урахуванням усіх особливостей експлуатації, може створити надійну віконну конструкцію.

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Профільна система REHAU Euro-Design 60

Віконна профільна система REHAU Euro-Design 60 виготовляється з полівінілхлориду (непластифікованого) для зовнішнього використання. Необхідно відзначити, що даний матеріал відрізняється високим показником ударної в’язкості. В 1988 концерн Rehau перестав використовувати кадмій при виробництві профільних систем.

Цей профіль (REHAU Euro-Design 60) проводиться згідно з усіма нормативними вимогами та міжнародними стандартами (Ral Gz 715-1). Також постійно проводиться контроль якості продукції, що виходить з виробничих ліній. Німецький південний центр пластмас, що у місті Вюрцбург, здійснює періодичні аудиторські перевірки, крім цього, продукція проходить обов’язкову сертифікацію тих країна, куди вона експортується.
У Німеччині знаходиться інститут, який спеціалізується на віконній технікі (у місті Розенхайм), що дозволяє здійснювати конструктивні випробування профільної системи REHAU Euro-Design 60 за відповідною шкалою Ral Gz 715-1 (розділ № 3). В результаті даних випробувань було зроблено висновок щодо придатності до експлуатації за умов помірних навантажень.

Також шляхом лабораторних випробувань були складені якісні показники профілю.
Якісні показники профільної системи REHAU Euro-Design 60:

 • Монтажна глибина складає – 60 мм;
 • Максимальна товщина склопакета, який може поміститися в пази – 32 мм;
 • Кількість повітряних камер усередині профілю – 3;
 • Показник теплопровідності становить – 1,6 Вт/км;
 • Показник теплозбереження становить – 0,65 2С/Вт;
 • Водонепроникність та повітронепроникність забезпечуються двома контурами ущільнювача (8мм нахльост ущільнення всередині та зовні);
 • Легкість в експлуатації та догляді за рахунок гладкої поверхні профілю.

REHAU Euro-Design 60 є найоптимальнішим економним варіантом, який добре підходить для всіх варіантів віконних систем, за своїми технічними та якісними характеристиками. Дана профільна система має три повітряні камери при монтажній глибині 60 мм, так само конструктивно передбачено два контури ущільнення, що створює додаткову герметичність. Він дуже гармонійно вписується в будь-який дизайнерський проект завдяки своїм зовнішнім даним (ідеальна гладка матова поверхня). REHAU Euro-Design 60 має високий показник шумопоглинання та теплозбереження.

Профільна система REHAU Euro-Design 70

Дана профільна система має п’ять повітряних камер з монтажною глибиною 70 мм, вона оптимально підходить для скління приватних будинків та котеджних будов в умовах помірного клімату. Як правило, для більшої ефективності профіль Rehau Euro-Design 70 поєднують із 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом (товщиною 40 мм), що дозволяє забезпечити високу теплоізоляцію (R = 0,79 мС/Вт). Слід зазначити, що цей показник приблизно на 5, 4% вищий за допустиму нижню позначку норми для кліматичної зони України. Віконні конструкції з профільної системи REHAU Euro-Design 70 мають показник звукоізоляції 4-го класу (відповідно до міжнародних вимог VDI 2718) та зломостійкість класу WK 2 (відповідно до ENV 1637-1632)

Якісні показники профільної системи REHAU Euro-Design 70:

 • Монтажна глибина складає – 70 мм;
 • Максимальна товщина склопакета, який може поміститися в пази – 42 мм;
 • Кількість повітряних камер усередині профілю – 5;
 • Показник теплозбереження становить – 0,78 мС/Вт;
 • Індекс звукоізоляції профілю (рівень звукоізоляції) – 43 дБ;
 • Показник водонепроникності (за системою EN 12109) – 9 клас;
 • Показник повітронепроникність (за системою EN 12110) – 4 клас;
 • Зломостійкість із застосуванням протизламної фурнітури – 2-ий клас;
 • Профіль виготовлений із високоякісного непластифікованого полівінілхлориду;
 • Поверхня дуже гладка, стійка до атмосферних впливів;
 • Добре підходить для виробництва віконних систем різної форми та модифікації;
 • Є можливість проводити ламінування шляхом наклеювання термопластичної плівки.

Що вибрати?

Вибираючи вікна із систем REHAU, необхідно розуміти, що для житлових опалювальних приміщень Вам підійде система Euro-Design 70 і вище (Brillant-Design, SYNEGO, GENEO), а для нежитлових приміщень (балкони, гаражі, господарські приміщення, другий контур скління тощо) – достатньо системи REHAU Euro-Design 60 (бюджетний варіант).