Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Сучасні склопакети: новинки, можливості та функції

Склопакети

На розвиток віконного ринку вплинули сучасні технології. На сьогоднішній день склопакети мають дивовижні можливості, які були продиктовані основними вимогами людей до світлопрозорих конструкцій. Склопакет займає 80% віконного отвору, тому не дивно, що вимоги до вікон більшою мірою відносяться до склопакета.
Крім того, що склопакети повинні забезпечувати правильне та достатнє світлопропускання, вони мають стати надійним захистом будинку від холоду та атмосферних опадів, захищати від міського шуму, пилу та бруду; у разі потреби захистити від надлишкового сонячного світла (для вікон з південного боку), а також вберегти приватні будинки та квартири на перших поверхах від непроханих гостей. Широкі технологічні можливості дозволили зробити сучасні склопакети такими, що задовольняють всі перераховані вище вимоги.

Сучасні енергозберігаючі склопакети

Як відомо, найбільші втрати тепла у житлових будинках відбувається через віконні отвори. В останні пару років питання енергозбереження вийшло на перший план і енергозберігаючі вікна на ринку України набули популярності. Сучасні склопакети з енергозберігаючою функцією завдяки спеціальному покриттю відбивають тепло в той бік, де його джерело (тобто тепло від нагрівальних приладів та нагрітих предметів інтер’єру відбивається назад у кімнату).

Існує два типи енергозберігаючого скла: і-скло та до-скло. Більше 40 років тому стали виробляти перші енергозберігаючі стекла, до-скла, з твердим напиленням на основі оксиду олова. Через трудомісткість і дорожнечу процесу виготовлення такі скла не стали популярними. Близько двадцяти років тому з’явилося нове покоління енергозберігаючих склопакетів із м’яким покриттям на основі іонів срібла.
І-скло – низькоемісійне скло, виготовлене шляхом нанесення іонів срібла на готове скло. Вартість обладнання для виготовлення такого скла дуже висока, тому виготовляти енергозберігаючі склопакети можуть лише світові лідери? такі як Guardian Glass (Європа, Америка), Saint-Gobain (Франція), Glastrоesh (Швейцарія), Pilkington (Великобританія) та Glaverbel (Бельгія).

Сонцезахист

Ще одна важлива властивість сучасних склопакетів – захист від надлишкового сонячного світла. Сонцезахисні склопакети – це дуже зручно, ніякі штори та ролети не зрівняються за зручністю використання. Основна перевага сучасних сонцезахисних склопакетів – такі склопакети не перекривають потоки сонячного світла та не затемнюють приміщення.
Існує дві технології виготовлення сонцезахисних стекол. Перший спосіб виготовлення – фарбування скла у масі. Таке скло пропускає в приміщення лише певні світлові хвилі, тобто в приміщення потрапляє лише необхідне для нашого функціонування видиме світло. При цьому інфрачервоні промені, що несуть небажану теплову енергію, приміщення не потрапляють. Найбільш популярні відтінки для сонцезахисного скла: блакитний, сірий, бронзовий.
Другий спосіб виготовлення полягає в нанесенні спеціального сонцезахисного напилення на основі високопробного срібла. Таке напилення уразливе для механічних пошкоджень, тому його розташовують усередині склопакета.

Без шуму та пилу

Для мешканців будинків, чиї вікна виходять на завантажені міські магістралі, стадіони чи трамвайні колії, сучасні склопакети дозволяють створити тиху та комфортну атмосферу у будинку, поглинаючи шуми. При правильній комбінації різної товщини стекол і відстані між ними в склопакеті можна досягти високоефективного поглинання міського шуму.

Різна товщина скла та відстань між ними відмінно перешкоджає виникненню резонансу коливань звукових хвиль. Абсолютна герметичність сучасних склопакетів та наявність якісних ущільнювачів на вікнах забезпечують надійний захист від міського пилу, що є особливо актуальним для алергіків.

Безпека будинку

Великий відсоток квартирних крадіжок відбувається шляхом проникнення злочинця через віконний отвір або балкон. Для безпеки вашого будинку сучасні склопакети можна виготовляти з використанням ударостійкого скла. Удароміцні скла умовно ділять на три класи (А, Б, В) в залежності від тих механічних впливів, які вони здатні витримати. Найбезпечніше скло – класу В, витримує постріли вогнепальної зброї без отворів. Існує два основних способи виготовлення безпечного скла: багатошарова ламінація та спеціальна термічна обробка скла.

Використання безпечного скла доречне не лише для мешканців приватних будинків та квартир на перших поверхах, а й для дитячої кімнати. Діти дуже активні, є можливість механічного пошкодження скла. Використання удароміцного скла виключає розліт скла на уламки, що убереже вашу дитину від поранень.