Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Вікна Schuco

зеркальні склопакети

Німецькі пластикові вікна Schuco – одні з числа відомих пластикових вікон німецького виробництва.
Компанія Schuco відома з 1951 року, засновником компанії був Хайнц Шюрман. Компанія розпочинала свій шлях, як дрібний виробник навісів та вітрин, але стрімко розширювала не лише виробництва та представництва, а й асортимент продукції.

Так, з 1964 року компанія почала випускати алюмінієві фасади для потреб виробників меблів. З 1970 року компанія почала випускати віконну, дверну та фасадну продукцію з алюмінію, а також розсувні системи.

А з 1989 року Schuco починає виробництво віконного профілю із пвх. Завдяки стабільній якості продукції, впровадженню інноваційних технологій, політики енергоефективності та високої орієнтованості на потреби замовників.

Вікна Schuco мають відмінну тепло- і звукоізоляцію, допомагають створювати в будинку комфортний мікроклімат, а також захищають від проникнення зловмисників. При монтажі вікон повинні використовуватися оригінальні комплектуючі Schuco, які гарантують високу якість конструкції та легкість монтажу.

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Асортимент профільних систем Schuco

Асортименти ПВХ-систем Schuco здатні повністю задовольнити потреби об’єктного, багатоквартирного будівництва, а також будівництва приватних будинків. Профільні системи Schuco – це якість, функціональність, енергоефективність, довговічність та естетичність.

Профільна система Schuco Corona AS 60

Бюджетна профільна система Schuco. Завдяки невисокій вартості ця профільна система часто використовується в об’єктному будівництві. Трикамерна профільна система з монтажною шириною 60 мм та двома контурами ущільнення. Допускається використання склопакетів завтовшки до 36 мм.

Коефіцієнт опору теплопередачі – 0.62 м2С/Вт.
Звукоізоляція до 42 дБ.
Профіль може бути виконаний у білому кольорі або кольоровому: однотонному або дереві, що імітує. Ущільнювач чорного кольору.

Профільна система Schuco Corona CT 70 CLASSIС

П’ятикамерна профільна система з монтажною шириною 70 мм та двома контурами ущільнення. Допускається використання склопакетів завтовшки до 32 мм.

Коефіцієнт опору теплопередачі – 0.75 м2С/Вт.
Звукоізоляція до 45 дБ.

Профіль може бути виконаний у білому кольорі або кольоровому: однотонному або дереві, що імітує. Білий профіль комплектується сірим ущільнювачем, кольорові профілі – чорним.

На базі профільної системи Corona CT 70 CLASSI компанія Schuco пропонує ще дві системи: Corona CT 70 Cava і Corona CT 70 Rondo. Дані системи є п’ятикамерними з монтажною шириною 70 мм, але їхня головна відмінність від класичної системи Corona CT 70 у зовнішньому вигляді.

Профіль Corona CT 70 Cava має незвичайну геометрію стулки, а саме стулки увігнутої форми, що розташовується наполовину внахлест.

Система Corona CT 70 Rondo зовні поєднує в собі похилі та заокруглені поверхні. Дані профільні системи найчастіше використовують у приватному будівництві, де важливою складовою є зовнішній вигляд.

Профільна система Schuco Corona CT 70 AS TopAlu

Комбінована система, де за основу взято профіль Corona CT 70 і додатково використовують алюмінієві накладки. Це дозволило поєднати в одній системі високі теплоізоляційні властивості пвх та зносостійкість алюмінію. Використання алюмінієвих накладок дає широкі можливості для втілення дизайнерських ідей.

Профільна система Schuco Corona SI 82

Енергоефективна профільна система, яка має шість повітряних камер, монтажну ширину 82 мм та три контури ущільнення. Допускається використання склопакетів завтовшки до 52 мм.
Коефіцієнт опору теплопередачі – 0.95 м2С/Вт.
Звукоізоляція до 49 дБ.
Профіль Corona SI 82 застосовується на об’єктах з високими вимогами до теплоізоляції, для скління приватних будинків та квартир, балконів, панорамних вікон і т.д. Дана профільна система може бути виконана зі стулками округлої форми і на четверту внахлест – Schuco Corona SI 82 Rondo.

Профільна система Schuco Living MD 82

Є однією з останніх розробок у компанії. Інноваційна система з найвищими показниками енергозбереження завдяки унікальній системі герметизації. Schuco Living MD 82 рекомендований для використання в пасивних будинках, та на об’єктах з підвищеними вимогами теплоізоляції.

Це семикамерна профільна система, монтажна ширина 82 мм і три контури ущільнення. Допускається використання склопакетів завтовшки до 52 мм.

Розсувна система

Компанія Schuco для своїх замовників пропонує розсувну систему Corona CT 70 HS, яка дозволяє створювати в будинку відкриті простори, об’єднувати внутрішній та зовнішній, а також економити корисну площу. Ця система зазвичай використовується у приватних будинках на балконах, терасах, басейнах.

Розсувні профільні системи Corona CT 70 HS гарантують абсолютну герметичність, відсутність продування та високу теплоізоляцію, що досягається завдяки багатокамерності профілю, продуманій системі ущільнення, унікальному термопорогу. Corona CT 70 HS забезпечує високий рівень звукоізоляції та високий клас протизламності.