Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Як правильно вибрати склопакет для вікон?

Формула склопакету

Більшу частину віконного отвору займає склопакет, тому його властивості, такі як тепло- і звукоізоляція, світопропускання, сонцезахист, визначають властивості всієї віконної конструкції. Отже до вибору склопакета треба підійти з усією відповідальністю.

Склопакет представляє собою конструкцію з двох і більше листів скла, які жорстко і герметично з’єднані в єдине ціле. Відстань між листами скла фіксується за допомогою дистанційної рамки, в якій розташований силікагель, виконуючи функцію поглинання вологи. Скло для склопакетів повинно бути марки М0 та М1, товщиною 4 мм, а в окремих випадках 6 мм. Зовні по периметру склопакет оброблений герметиком (бутіл).

Скільки камер повинно бути в склопакеті?

Найбільш розповсюдженими є одно- і двокамерні склопакети. В однокамерному склопакеті розташовано два скла, які утворюють одну повітряну камеру, у двокамерному склопакеті – три скла і дві повітряні камери.

Очевидно, що двокамерний склопакет по своїм захисним характеристикам є кращим ніж однокамерний. Отже, при склінні об’єктів з підвищеними вимогами до енергозбереження, необхідно використовувати двокамерні склопакети.

Однокамерні склопакети можуть бути використанні в південних регіонах нашої країни, а також при холодному склінні балконів та лоджій, веранд і терас, літніх дач.

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Які бувають склопакети залежно від функцій, що вони виконують?

Сучасні технології дозволяють надати склопакетам тих чи інших властивостей, залежно від конкретних умов. Так, склопакети можуть бути: енергозберігаючими, сонцезахисними, звукоізоляційними, протиударними, мультифункціональними.

Енергозберігаючі склопакети

Мають у своєму складі одне чи два скла з нанесеним спеціальним покриттям. Зазвичай це покриття виконано на основі іонів срібла. Енергозберігаюче покриття працює за таким принципом: пропускає в приміщення короткохвильове випромінення сонячних променів, а довгохвильове випромінення від опалювальних приладів і нагрітих предметів в приміщенні не випускає назовні.

Для наших кліматичних умов використання енергозберігаючих склопакетів є обов’язковим при склінні житлових приміщень.

Сонцезахисні склопакети

Призначені для приміщень, які піддаються безперервному впливу сонячних променів, тобто для приміщень, вікна яких виходять на південну та південно-західну сторону.

Сучасні сонцезахисні склопакети мають в своєму складі одне скло зі спеціальним сонцезахисним покриттям, яке відбиває сонячні промені. При цьому світлопропускна здатність склопакета майже не зменшується.

Окрім сонцезахисного покриття, в склопакетах можуть використовувати тоноване скло. Але недолік тонованих склопакетів полягає в тому, що вони пропускають мало сонячного світла, і в похмурі дні в кімнаті буде досить темно. Тоноване скло частіше використовують в офісних і торгових приміщеннях.

Звукоізоляційні склопакети

За умов підвищеного шуму за вікном (близькість трамвайних шляхів чи залізниці, стадіонів, ресторанів) рекомендовано вибрати звукоізоляційні склопакети. Залежно від ступеня перевищення норми шуму, підбирають необхідну конструкцію звукоізоляційного склопакета, адже здатність захищати приміщення від шуму може бути досягнена декількома способами.

Звукоізоляційні склопакети можуть бути:

  1. Асиметричні. Тобто звукоізоляційні властивості досягаються шляхом використання в склопакеті скла різної товщини та різних дистанцій між склом.
  2. З використанням триплексу, багатошаровість якого сприяє гасінню звукових хвиль.
  3. З заповненими інертним газом камерами.

Протиударні склопакети

Необхідні в умовах, коли є високий ризик механічного пошкодження скла і травмування скалками. Протиударні склопакети зазвичай використовують у приватних будинках, в квартирах на першому поверсі, з метою виключити проникнення грабіжників. Також протиударні склопакети використовують в дитячих кімнатах, школах і садках, спортивних спорудах, магазинах, виставкових залах і тому подібне.

В протиударних склопакетах може бути використане скло триплекс або загартоване скло.

Загартоване скло отримують шляхом нагріву звичайного скла до певних температур з подальшим різким охолодженням, завдяки чому воно стає міцнішим. А при пошкодженні розпадається на шматки, які мають притуплені краї, тобто пошкодитись цими скалками неможливо.

Триплекс є багатошаровим склом, шари якого з’єднані між собою полімерною плівкою. Це сприяє підвищенню стійкості до механічних впливів, а при пошкодженні скло не розлітається на частини, а утримується на плівці.

Мультифункціональні склопакети

Поєднують в собі енергозберігаючі та сонцезахисні властивості, які досягаються багатошаровим покриттям. Функціональний шар відповідає за відбиття коротко- та довгохвильового випромінення. Верхній та нижній шар відповідає за дзеркальність, колір та рівень пропускання сонячного світла. А захисні шари оберігають функціональний шар від механічних та хімічних впливів.

Чи потрібен інертний газ в середині склопакету?

Так, потрібен. Інертний газ (зазвичай це аргон, рідше – криптон) завдяки більшій від повітря щільності, сприяє уповільненню руху молекул. Тобто вповільнюється теплопередача поміж склом, внутрішнє скло залишається більш теплим, а значить і знижується ризик утворення конденсату на його поверхні. Як вже було сказано вище, інертний газ в середині склопакета сприяє підвищенню звукоізоляційних властивостей.

 

Підбиваючи підсумки, хочемо відзначити, що при виборі склопакета треба звертати увагу на крупних виробників, адже це може гарантувати якість склопакета (крупні виробники мають сучасне високотехнологічне обладнання). Також необхідно розуміти умови за яких буде працювати склопакет, щоб визначитись з необхідними функціями.