Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Як замінити склопакет?

заміна склопакета

Склопакет – це конструкція, що складається з двох або трьох паралельних стекол, які герметично з’єднані між собою. Стабільність відстань між склом, так звані повітряні камери, забезпечується за рахунок порожнистих дистанційних рамок, які зазвичай виготовлені з алюмінію або пластику. Закріплення стекол в єдину конструкцію відбувається за допомогою двокомпонентного герметика. Склопакет займає більшу частину світлового отвору (близько 80%). Склопакет є найуразливішою частиною вікна.

Коли потрібно замінити склопакет?

Заміна склопакетів потрібна у трьох випадках:

 • Пошкодження скла. При механічному впливі скло в склопакеті може тріснути або розбитися.
 • Розгерметизація склопакета. Це відбувається при неправильному монтажі віконної конструкції. Вже протягом декількох років після встановлення вікна, Ви можете помітити, що склопакет став негерметичний. Вірна ознака цієї проблеми – наявність конденсату всередині склопакета.
 • Бажання збільшити тепло- та звукоізоляційні характеристики вікна. Наприклад, заміна однокамерного склопакета на двокамерний, заміна на енергозберігаючий або сонцезахисний склопакет, заміна скла на непрозоре заповнення (сендвіч-панель).

Послідовність робіт із заміни склопакета

Заміна склопакета досить складна процедура (на відміну від того як здатися на перший погляд). Склопакет у віконній рамі утримується завдяки штапикам. Які виготовлені з того ж матеріалу, що профіль (ПВХ), і в площині скла кріпляться в раму.

 1. Для заміни склопакета вам знадобиться: шпатель, викрутка, гострий ніж, рукавички для захисту рук від можливого пошкодження, гумові присоски для зручності вилучення склопакета, гумовий молоток.
 2. Зняття склопакета з стулки можна проводити тільки після демонтажу цієї стулки.
 3. Для видалення віконної стулки необхідно вийняти утримуючий стрижень із верхньої петлі та від’єднати віконну стулку.
 4. Тепер можна розпочинати зняття склопакета. Дуже важливо, що видалення штапиків починають з одного найдовшого, тобто вертикального штапика, далі видаляють горизонтальний нижній, другий вертикальний, і останнім видаляють верхній горизонтальний штапик.
 5. Для того, щоб витягти склопакет, необхідно приставити до вертикального шва між врамою та штапиком шпатель (або ніж), підчепити і зрушити штапик. Цю операцію повторити по всій довжині. Повільним рухом паралельно площині скла витягніть штапик з віконної рами. Дуже важливо не пошкодити віконний профіль.
 6. Тепер можна приступати до інших штапиків у зазначеній вище послідовності. Обов’язково притримуйте склопакет руками або присосками, коли виймаєте останній верхній штапик. Верхній край чіпляють пальцем і перекидають склопакет на себе. Склопакет має досить велику вагу, тому роботи слід виконувати з напарником.
 7. Коли старий склопакет видалено, можна приступати до встановлення нового. Насамперед, необхідно переконатися у відсутності бруду та пилу у прорізі на фальцях рами.
 8. Тепер вставляємо накладні підкладки на низ віконної коробки, ставимо на них склопакет і центруємо, щоб величина зазору по периметру була однаковою. Починаємо встановлювати штапики у зворотному порядку: спочатку короткі верхній та нижній, потім довгі вертикальні.
 9. За допомогою гумового молотка необхідно повністю всадити штапик у спеціальний паз. Про правильність установки штапика свідчить характерне клацання. Жодної додаткової герметизації не потрібно.
 10. Після заміни склопакета закріпіть віконні стулки до рами і проведіть регулювання притискного зусилля. Протріть склопакет. Дрібні подряпини на профілі або штапику можна усунути за допомогою дрібної наждачки.

Чи можна замінити одне скло у склопакеті?

Теоретично можна, але абсолютно недоцільно. Заміна одного скла в склопакеті із залученням необхідних фахівців буде коштувати істотно дорожче за новий склопакет. Винятком може бути лише ситуація, коли одне ціле скло у склопакеті є справді цінним, наприклад, старовинне вітражне скло ручної роботи. У такому разі заміна скла буде не на місці установки вікна, а на виробництві, куди доставлять пошкоджений склопакет.

Заміна склопакета у Києві

Якщо Вам необхідно виконати заміну склопакета – наші спеціалісти допоможуть вам. Вартість даної послуги не висока, тому рекомендуємо звернутися до нас, а не намагатись виконати роботу самостійно, ризикуючи пошкодити новий склопакет.
Заміна склопакета в нашій компанії відбувається в кілька етапів:

 • Виїзд фахівця для вимірювання точних розмірів склопакета;
  виготовлення нового склопакета (від 3х до 7ми днів, залежно від сезону та завантаженості виробництва);
 • Доставка склопакета за адресою. Доставка здійснюється на спеціалізованому транспорті, що унеможливлює пошкодження;
 • Демонтаж старого склопакета та встановлення нового. Процедура займає в середньому півгодини.

 

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу