Монтаж вікон
Якісний монтаж металопластикових вікон є запорукою довговічності та безтурботної роботи виробів. Технологія встановлення вікон регламентується ДСТУ та нормативними документами виробників профільних систем.
Послідовність робіт:
- Демонтаж. Демонтаж старих вікон займає не малий шматок часу та супроводжується шумом. Старі дерев’яні рами розпилюються на частини та витягуються з отвору. Якщо необхідно демонтувати пластикові рами та зберегти їх цілісність – збиваються укоси.
- Підготовка отвору. Після демонтажу старих рам, отвір очищається від будівельного сміття та пилу.
- Розклинка та кріплення конструкцій. Попередньо підготовлена нова рама розміщується в отворі у суворій відповідності до рівня, розклинюється в отворі згідно з регламентом і кріпиться анкерами або спеціальними пластинами. Точки кріплень регламентовані у відповідній документації.
- Монтаж склопакетів. У закріплену раму вставляються склопакети (вони також розклинюються відповідно до вимог ДСТУ).
- Монтажні шви. Монтажні зазори заповнюються монтажною піною та утворюють шов. Піна підбирається залежно від вимог до вікон.
- Захист монтажного шва. Монтажний шов захищається від пари та вологи за допомогою спеціальних стрічок або герметиків.
Основні помилки
Найбільш проблемними зонами при монтажі вікон є стики та з’єднання. Саме з цієї причини, найчастіше можна почути про проблему продування в зоні стику підвіконня та рами, в зоні з’єднання двох конструкцій або в зоні укосів.
Для уникнення таких проблем необхідно дотримуватися простого правила: всі стики повинні бути герметизовані і утеплені.
Калькулятор вікон
також в онлайн конфігураторі:
– термін виробництва
– знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу