Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Заміна склопакетів

заміна склопакета

Склопакети займають більшу частину площі вікна і відповідають за теплоізоляцію та шумоізоляцію в приміщенні. Якщо з якихось причин відбулася розгерметизація чи руйнація – необхідна заміна склопакетів Київ.
Чи можлива заміна розбитого скла у склопакеті? Теоретично замінити один лист скла можливо, але такий вид ремонту економічно недоцільний (через технологічні особливості виробництва), на виході ціна на заміну скла у склопакеті буде ще дорожчою за рахунок транспортних та виробничих витрат.

Вартість послуг у місті Київ:

  • вимір – 300 грн;
  • доставка склопакетів – 300 грн.;
  • заміна одного склопакета – 200 грн.

Вартість виробів залежить від габаритів та формули, Ви можете самостійно легко та швидко порахувати вартість будь-якого типу склопакетів (в онлайн калькуляторі).
Якщо потрібна саме заміна скла у склопакеті ціна прораховується індивідуально.

Заміна склопакета у пластикових вікнах: причини

Заміна скла у склопакеті або повна заміна склопакета Київ потрібна, коли на склі утворилися тріщини або відбулася розгерметизація. Як основні причини варто відзначити: термошок, виробничий брак у вигляді сколів (під штапиком), неправильне встановлення підкладок, неправильне співвідношення габаритів рами, стулки або самого склопакета.

“Щоб не було причиною – склопакет доведеться замінити.”

Заміна скла у пластиковому вікні: склопакети можуть лопнути як одразу після монтажу (може статися і під час монтажу), так і через роки нормальної експлуатації. Нерідко буває, що не вдається встановити на 100% причину (або їх може бути кілька), але, на жаль, така проблема є дуже поширеною.

Скільки коштує заміна склопакетів у Києві?

Якщо Вам необхідна заміна склопакета, ціна буде залежати від площі та формули виробу, вартості доставки та вартості послуг. Так наприклад, заміна склопакета у двері обійдеться трохи дорожче, ніж заміна склопакета у пластиковому вікні (пов’язано з площею та вагою). Для того щоб дізнатися точну вартість склопакета та послуг – заміряйте склопакет та перейдіть до калькулятору розрахунку склопакетів на нашому сайті.
Вартість послуг залежить від ваги та кількості склопакетів. Здійснити заміну самостійно можна за наявності необхідних інструментів. Інструкцію із заміни надходить разом із виробом. За дотримання технології та рекомендацій – процес заміни не потребує спеціальних навичок та досвіду.

Як відбувається заміна склопакета у вікнах?

Процес заміни пакета не складний і відбувається без шуму та пилу. Послідовність робіт виглядає так:

  1. замір склопакетів (20-30 хвилин однією конструкцію);
  2. виробництво виробів необхідних габаритів та формули (2-14 днів залежно від формули);
  3. доставка та заміна склопакета (30-40 хвилин на одну конструкцію).

Чи можна замінити самотужки? Так, нічого складного в цьому немає, але Вам необхідно мати підручний інструмент для зняття та забивання штапиків. Новий виріб необхідно поставити на підкладки згідно з технологією.
Якщо вироби дуже великих розмірів або знаходяться у важкодоступних місцях, необхідно залучати додаткові людські сили або спеціальну техніку. При монтажі важливо не повторити помилок, які могли спричинити заміну.

Заміна склопакетів на енергозберігаючі

Актуальним питанням є заміна склопакетів на енергозберігаючі. Сучасні технології дозволяють значно покращити показники теплоізоляції та шумоізоляції вікон без повної заміни рам.
Для покращення енергоефективності раціональна заміна однокамерного склопакета на двокамерний. Якщо для цього є необхідність у заміні штапика – це не складе труднощів.
Не варто забувати, що сучасне скло може бути не тільки енергозберігаючим, а й сонцезахисним.
Для вибору типу скла, наші менеджери ознайомлять з усіма можливостями та асортиментом, а за необхідності – проведуть енергоаудит.
Сучасні технології допомагають економити на опаленні та кондиціонуванні, а за грамотного підходу – витрати перетворюються на інвестиції.

Часті питання та відповіді

Як визначити ширину склопакета?

Для визначення ширини склопакета необхідно зняти штапик та заміряти від зовнішньої площини до внутрішньої.

Як довго відбувається процес заміни?

На один склопакет потрібно 30-40 хвилин.

Як виміряти склопакет?

Заміряйте відстань від паза до паза штапика (паз – місце примикання штапика до рами) і відніміть по 5 мм на кожній стороні (щоб поставити на підкладки).