Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

viber;;telegram

Адреса:

бульвар Вацлава Гавела 6/7
1 поверх, "Салон вікон"

Прокласти маршрут в картах

Поряд:

зупинка "М. Василенка" - 20 м

ст. м. "Берестейська" - 18 хв (пішки)

ст. м. "Шулявська" - 2,6 км (авто)

Графік роботи салону:

Зараз

Понеділок 10:00 - 19:00
Вівторок 10:00 - 19:00
Середа 10:00 - 19:00
Четвер 10:00 - 19:00
П'ятниця 10:00 - 19:00
Субота за записом
Неділя вихідний

Склопакети

Склопакети

Склопакет – конструкція з двох або кількох стекол з’єднаних в єдиний світлопрозорий блок. З’єднання скла здійснюється за допомогою дистанційних рамок та герметика. Простір утворений між листами скла називається – повітряною камерою. Для поліпшення показників теплоізоляції камери можуть бути заповнені не повітрям, а інертним газом (Аргон або Криптон).

Якісний склопакет є запорукою якості всього вікна. Саме від склопакета, переважно, залежать показники теплоізоляції та шумоізоляції вікон. І це не дивно, адже склопакет займає близько 80% загальної площі вікна. Сучасні розвиток скляної промисловості дає можливість проектувати вікна великих розмірів із дуже високими ізоляційними характеристиками.

Заміна склопакета у пластикових вікнах – причини:

Заміна скла у склопакеті або повна заміна склопакетів Київ потрібна, коли на склопакеті утворилися тріщини або він розгерметизувався. Як основні причини варто відзначити: термошок, виробничий шлюб у вигляді сколів (під штапиком), неправильне встановлення підкладок, неправильне співвідношення габаритів рами, стулки або самого склопакета.

“Щоб не було причиною – склопакет доведеться замінити”

Заміна скла у пластиковому вікні: склопакети можуть лопнути як одразу після монтажу (може статися і під час монтажу), так і через роки нормальної експлуатації. Нерідко буває, що не вдається встановити на 100% причину (або їх може бути кілька), але, на жаль, така проблема є дуже поширеною.

Актуальним питанням є заміна склопакетів на енергозберігаючі. Сучасні технології дозволяють значно покращити показники теплоізоляції та шумоізоляції вікон без повної заміни рам.

Скільки коштує заміна склопакетів у Києві?

Якщо Вам необхідна заміна склопакета, ціна буде залежати від площі та формули виробу, вартості доставки та вартості послуг. Так наприклад, заміна склопакета у двері обійдеться трохи дорожче, ніж заміна склопакета у пластиковому вікні (пов’язано з площею та вагою). Для того щоб дізнатися точну вартість склопакета та послуг – заміряйте склопакет та перейдіть до калькулятору розрахунку склопакетів на нашому сайті.

Вартість послуг залежить від ваги та кількості склопакетів. Здійснити заміну самостійно можна за наявності необхідних інструментів. Інструкцію із заміни надходить разом із виробом. За дотримання технології та рекомендацій – процес заміни не потребує спеціальних навичок та досвіду.

Властивості та види склопакетів

Можливості сучасного скла важко переоцінити. За останні кілька десятків років покриття дуже сильно еволюціонували і дали можливість проектувати скління найнесподіваніших форм і розмірів.

Залежно від властивостей та функцій, популярними є склопакети:

  • енергозберігаючі (напилення на склі та газ Аргон у камерах)
  • мультифункціональні (сонцезахисні та енергозберігаючі)
  • шумоізоляційні (з повішеним захистом від шуму)
  • протизламні (з повішеним захистом від проникнення через склопакет).

Крім цих, сучасне скло дозволяє робити склопакети: протиударні, вогнетривкі, антивандальні, броньовані, тоновані, художні та все це можна комбінувати.

Енергозберігаючі склопакети

На сьогоднішній день найпопулярнішими і затребуваними є енергозберігаючі склопакети. Принципова відмінність таких склопакетів у тому, що одне або кілька листів скла даного склопакета має спеціальне енергозберігаюче напилення, яке зменшує теплопровідність склопакета та відображає теплові потоки. Для більшої теплоізоляції, в одну або кілька камер склопакета може бути завантажений інертний газ Аргон.

Аргон мають відмінні показники опору теплопередачі та посилюють енергозберігаючі властивості. Газ перебувати не під тиском і абсолютно нешкідливий для людини та навколишнього середовища. Аргон є недорогим газом і не спричинить сильного подорожчання виробу.

Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональні склопакети виконують дві функції: енергозберігаючу та сонцезахисну. У мультифункціональних склопакетах зовнішнє скло має напилення, яке відбиває потоки сонячних променів, а внутрішнє скло – енергозберігаюче (зберігає тепло з боку приміщення). Для покращення показників, у камери мультифункціональних склопакетів закачується інертний газ Аргон.

За показниками теплоізоляції багатофункціональні склопакети випереджають навіть енергозберігаючі, але застосовувати їх за умовчанням не рекомендується. Справа в тому, що такий пакет пропускає трохи менше видимого світла і це може призвести до поганої інсоляції приміщення, якщо вікна виходять не на південну сторону.

Шумоізоляційні склопакети

Шумоізоляційні склопакети мають підвищені показники звукоізоляції. Для досягнення такого ефекту листи скла в склопакеті використовуються різної товщини. Так наприклад, на відміну від звичайних склопакетів, де, як правило, застосовується скло товщиною 4мм, в шумоізоляційних склопакетах зовнішнє скло застосовується товщиною 6 мм або 8 мм. Це дозволяє уникнути вступу скла в резонанс при проходженні через них звукової хвилі.

Також, для шумоізоляції може застосовуватися спеціальне скло триплекс із шумоізоляційною плівкою. Як усім відомий приклад використання такого виду скла можна навести – лобове скло автомобіля. Трипклекс одночасно із шумоізоляцією є і безпечним склом.

Протизламні склопакети

Протизламні склопакети Київ значно збільшують час проходження зловмисників через конструкцію. На відміну від звичайних склопакетів, протизламні мають одне або кілька стекол триплекс у своїй формулі. Триплекс – два або кілька шарів скла склеєних між собою через плівку. Для проникнення в приміщення через скло триплекс, буде потрібно багато часу і все це буде супроводжуватися шумом. Протизламні склопакети є дійсно дуже надійним та ефективним захистом від небажаних гостей.

Трипклекс дозволяє робити вікна дуже великих розмірів і не турбуватися від безпеки у разі руйнування скла або спроби зламування вікна. На території багатьох країн західної Європи триплекс є обов’язковим для застосування на балконах на високих поверхах.

Формула склопакета

Формула – набір даних про всі параметри склопакету. У формулі відображаються: глибина склопакета, кількість листів скла, тип та маркування листів скла, матеріал та ширина дистанційних рамок.

Приклад розшифровки двокамерного енергозберігаючого склопакета з формулою: 6-14-4-14Аргон-4i

  • 6 – товщина зовнішнього листа скла, мм
  • 14 – дистанційна рамка, мм
  • 4 – товщина внутрішнього листа скла, мм
  • 14Аргон – дистанційна рамка 14 мм, камера заповнена газом Аргон
  • – внутрішнє скло 4 мм з енергозберігаючим напиленням

Залежно від обраних опцій та габаритних розмірів, підбирається необхідна формула, яка буде вказана в паспорті виробу. Знаючи формулу – можна легко розрахувати всі показники виробу, скориставшись онлайн-сервісом.

Кількість камер у склопакеті

Залежно від кількості камер, найчастіше склопакети бувають: однокамерні (два листи скла, одна повітряна камера між ними) та двокамерні (три листи скла, дві повітряні камери між ними).

Теоретично кількість камер може бути і більшою за дві, але на практиці – у цьому немає сенсу. Склопакети більше двох камер мають дуже велику вагу і не виправдані за функціональними характеристиками.

Оптимальним варіантом для житлових приміщень є двокамерний склопакет. При цьому його глибина може бути абсолютно різною, а від правильного підбору дистанції та товщиною скла залежать якісні показники виробу. Дві повітряні камери дають можливість досягти необхідних показників як теплоізоляції, а й сонцезахисту.

Дистанційні рамки

Дистанційна рамка (дистанція) – спеціальний профіль, до якого приклеюються листи скла для утворення склопакета. Стандартна дистанція виготовлена з алюмінію. Великий вибір різної ширини рамок дозволяє набрати необхідну ширину склопакета. Для поглинання вологи всередину рамки засипається силікогель.

Дистанційна рамка може бути не тільки алюмінієвою, а й комбінованою (теплою). Така рамка дозволяє зменшити втрати тепла за рахунок відсутності містків холоду. Тепла дистанційна рамка рекомендується для вікон із підвищеними вимогами до теплоізоляції. Таке рішення дає можливість вибрати колір рамки. Тепла рамка скорочує можливість утворення конденсату в крайовій зоні.

Порівняння характеристик склопакетів

Характеристики 4i-20Ar-4-20Ar-4i 4-20-4-20-4

Модель склопакету:

- енергозберігаюче скло

- газ Аргон

- повітря

Двокамерний склопакет 4i-20Ar-4-20Ar-4i
Двокамерний склопакет 4-20-4-20-4
Пропускання видимого світла (τv) 70 % 74 %
Відбиття видимого світла зовні (ρv) 14 % 20 %
Відбиття видимого світла зсередини (ρv) 14 % 20 %
Індекс передачі кольору (Ra) 96,6 96,7
Пропускання УФ-випромінювання (τuv) 20 % 49 %
Пряме пропускання сонячної енергії (τe) 41 % 62 %
Відбиття сонячної енергії зовні (ρe) 32 % 17 %
Відбиття сонячної енергії зсередини (ρe) 32 % 17 %
Коефіцієнт припливу тепла від сонячного випромінювання (ρe) 0,50 % 0,70 %
Коефіцієнт затінення 0,57 0,80
Коефіцієнт теплопередачі, зимова ніч 0,74 Вт/м²·С 1,73 Вт/м²·С
Коефіцієнт теплопередачі, літній день 0,55 Вт/м²·С 1,81 Вт/м²·С
Опір теплопередачі Rцентр

(☝ чим вище показник - тим краще енергозбереження)

1,34 м²С/Вт 0,58 м²С/Вт
Звукоізоляція Rw 35 дБ 35 дБ
Вага склопакету кг/м2 28,79 кг/м2 28,79 кг/м2
Глибина склопакета 52 мм 52 мм
Кількість листів скла 3 шт 3 шт
Кількість камер 2 шт 2 шт
Вартість 1 кв.м. 3 280 ₴/м² 2 533 ₴/м²

Часті питання та відповіді

Як довго Аргон зберігатиметься у склопакеті?

Сучасні технології виробництва склопакетів дозволяють забезпечити наявність газу в камерах склопакета на весь термін експлуатації. Дослідження показали, що якісний склопакет втрачає до одного відсотка заповнення на рік.

Чи зростатимуть квіти в кімнаті з енергозберігаючими склопакетами?

Так, сучасні енергозберігаючі склопакети не вплинуть на кімнатні рослини.

Як я можу перевірити, що склопакет енергозберігаючий?

Існує спеціальний прилад, який це підтвердити. Але, в домашніх умовах можна і без приладу: піднісши полум’я від запаленого сірника або запальнички до склопакета, Ви побачите кілька (залежно від кількості листів скла в склопакеті) відбитків полум’я. Відображення на енергозберігаючому склі відрізнятиметься від відображення на склі без напилення.

З енергозберігаючими склопакетами буде темніше?

Енергозберігаюче напилення прозоре та невидиме людському оку. Світлопропуск такого скла трохи нижче ніж у скла без напилення, але візуально Ви не відчуєте різницю.

Чи варто ставити у всі кімнати мультифункціональний склопакет?

Сонцезахисне скло пропускає менше видимого світла, ніж енергозберігаючі. Мультифункціональні склопакети рекомендуються ставити тільки в ті приміщення, які дійсно зазнають зайвого сонячного випромінювання. В іншому випадку, приміщення може бути темно (особливо, якщо вікно маленького розміру).

Скільки часу забирає заміна склопакета?

Монтаж одного склопакета займає 15-20 хвилин.

Які склопакети захищають від вибухової хвилі?

Склопакети зі склом триплекс відмінно захистять від потенційної небезпеки, пов’язаної з осколками.

Чим краще гартоване скло?

Гартоване скло в рази міцніше звичайного і у разі руйнування – є безпечним для людини.

(1347 оцінок, середня: 4.9 з 5)