Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Угода користувача

Перед тим як робити покупки, отримувати інформацію та просто використовувати сайт nimetski–vikna.ua рекомендуємо ознайомитися з пунктами угоди користувача, представленої на даній сторінці. Якщо є щось, що не влаштовує Вас як користувача або клієнта, просимо не залишати своїх даних і не робити покупки.

1. Використання торгової марки ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА”
1.1. Торгова марка ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” – офіційно зареєстрована та захищається законом України.
1.2. Власник прав на торгову марку забороняє неузгоджене використання марки на ресурсах, не пов’язаних з ним. Порушення цього пункту переслідується законом, права власника торгової марки захищені законом.

2. Правила використання інтернет-ресурсу nimetski–vikna.ua
2.1. Інтернет сайт nimetski–vikna.ua (далі за текстом – Сайт, Ресурс) дає дозвіл усім Користувачам використовувати Ресурс лише в особистих цілях. При цьому не повинні порушуватися авторські права та права на інтелектуальну власність.
2.2. Використання контенту Сайту (всіх форматів) та торгової марки “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” на інших сайтах та друкованих виданнях суворо заборонено.

3. Порядок використання даних Користувача
3.1. При заповненні реєстраційних форм та форм, що дозволяють здійснити покупку, Користувач дає дозвіл на обробку, тимчасове зберігання та використання його персональних даних (телефон, пошта, ПІБ, адреса доставки) для можливості здійснити покупку та доставити товар.
3.2. Ресурс гарантує використання даних Користувача у суворій відповідності до законів України.
3.3. Усі, хто мають можливість взаємодії з даними Користувача, перебувають під персоналізованою відповідальністю, передбаченою законодавством України в галузі захисту персональних даних.
3.4. Доступ не може бути наданий стороннім особам, якщо це призведе до порушення законів України.
3.5. На Ресурсі є технології (збереження куки), що дозволяють збирати та зберігати дані при використанні Сайту. Ці дані можуть бути використані для демонстрації Користувачеві рекламних матеріалів на інших сайтах в Інтернеті.

4. Зворотній зв’язок
4.1. Для зв’язку з адміністрацією ресурсу скористайтеся спеціальними формами на Ресурсі.
4.2. Користувач може залишити відгук за умови його об’єктивності, відсутності наклепу, образ та інших порушень законів України.
4.3. Ресурс не відповідає за незаконну інформацію або дані, які залишив Користувач.
4.4. Будь-яке повідомлення Користувача допустиме для видалення з Сайту без попередження.
4.5. Відгуки, що не відповідають дійсності, без опису особистого досвіду замовлення Користувачем та без підтвердження факту такого замовлення допустимі для видалення адміністратором Сайту.

5. Відмова від відповідальності
5.1. Весь контент на ресурсі представлений без підтверджень та гарантій. Ресурс не гарантує та не бере на себе відповідальність точність інформації.
5.2. Ресурс залишає за собою право зміни будь-якого виду інформації на сторінках цього Ресурсу. Ціни, порядок та умови замовлення можуть підлягати корекції на розсуд адміністрації Сайту.