Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Арочні вікна

Арочні вікна

Для тих, хто не хоче встановлювати вікна стандартного розміру та форми, а хоче відрізнятися від своїх сусідів та мати оригінальний екстер’єр, виробники віконних конструкцій знайшли вихід зі становища. Вони надали таким клієнтам можливість встановити арочні вікна.

Спочатку такі вікна встановлювалися в будинках історичного та релігійного походження. Але зараз застосовуються при будівництві приватних будинків, а також в новобудовах.

Найчастіше арочні конструкції замовляють власники приватних заміських будинків, щоб прикрасити другі поверхи та мансарди будинку вікнами незвичайної форми.

Завдяки арочним вікнам, зовнішній вигляд вашого будинку перетвориться і стане набагато цікавіше.

Арочні вікна не відрізняються від стандартних (прямокутних) за показниками теплоізоляції, шумоізоляції та протизламності.

“Арка – форма для тих, хто не звик бути стандартним”, – Мельник Валерій, архітектор.

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Типи арочних вікон

Арочні вікна виготовляються з тих же металопластикових профільних систем, але технологія виготовлення ускладнена необхідністю згинання профілю.

Існує кілька типів арочних вікон:

  • Напівциркульний тип. Такий тип арочних вікон використовується для будівництва багатьох православних храмів.
  • Мавританський тип. Вікна цього типу дуже специфічні, адже мають форму підкови.
  • Стрілчастий тип. Такий тип вікон ми можемо спостерігати в соборах готичного стилю архітектури. Стрільчасті арки мають форму половини еліпса.

Зауважить, що при виборі правильної арки (описаної одним радіусом) – вікно буде більш точним у виготовленні та замір такого вікна набагато простіше.

При проектуванні арочних пластикових вікон варто враховувати і обмеження по склопакетах.

Проектування, замір та монтаж арочних вікон

Важливо врахувати, що процес проведення вимірів та монтажу арочного вікна трудомісткий та набагато відповідальніший, ніж процес роботи зі звичайним вікном стандартної форми та розміру.

Тому необхідно звертатися до висококласних фахівців, які знають технологію встановлення та монтажу, а також особливості арочних вікон. Те, як довго і добре прослужить вам вікно, багато в чому, залежить від того, наскільки правильно воно встановлено і які саме матеріали вибиралися під час його виготовлення.

При проектуванні арочних вікон, врахуйте пару базових рекомендацій:

  • ширина віконного отвору має бути не менше 700 мм та не більше 4 метрів;
  • висота вікна має бути не більше ніж половина її ширини;
  • з правильною аркою легше та дешевше на всіх етапах замовлення та монтажу вікон.

Переваги арочних конструкцій

Згідно з низкою проведених досліджень, вчені дійшли висновку, що в тих будинках, де встановлені вікна арочної форми – психічний стан людей, які живуть у цьому будинку, набагато сприятливіший, ніж в інших. Такі вікна вселяють людям почуття спокою, гармонії та безпеки.

Крім позитивного психічного впливу, вікна надають зовнішньому вигляду приміщення витонченості, а також збільшують надходження денного світла.

Арочні пластикові вікна можуть ставитись до провітрювання, а також до них може застосовуватися така сама обробка та елементи декору, що і до звичайних вікон.

Вікна арочної форми не лише прикрашатимуть зовнішній вигляд вашого приміщення, а ще й створять неповторну атмосферу у вашому будинку. Класика ніколи не виходить із моди.

Часті питання та відповіді

Чи може арочна стулка відриватися?

Так, спеціальна фурнітура для арочних вікон дозволяє робити стулки арочної форми з можливістю відривання та провітрювання.

Як довго виготовляється арочне вікно?

Процес виготовлення арочних вікон набагато складніший, ніж у випадку зі стандартними прямокутними вікнами. Залежно від кольору та комплектації, термін виготовлення може становити орієнтовно 2-4 тижні.