Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Ціни на балкони та лоджії

Лоджія 4 секції (колір: білий)

ШхВ, мм: 2400 x 1300

Розрахувати свою ЛОДЖИЮ ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Euro-Design 70 13 500 грн 14 081 грн 14 926 грн

Скління балкона та лоджії: ціна

Якщо Вам необхідно засклення пластикові вікна на балкон ціна , звичайно, буде одним із ключових факторів. Вартість залежить від габаритних розмірів, форми та комплектації балкона. Тепло та затишок на балконі досягаються комплексом заходів і на кожному етапі необхідно максимально професійно підходити до дотримання технологій.

“Не вистачає місця в квартирі – придивіться до балкона.”

На відміну від балконів, при склінні лоджій не потрібні кутові з’єднувачі та еркерні труби. Це суттєво позначається на комплектації та, відповідно – на загальному бюджеті. На вартість монтажу балконів та лоджій впливає поверх. Залежно від висоти та вітрових навантажень, при проектуванні можливе застосування фасадних підсилювачів. Говорячи про скління квартири, саме на балконах і лоджіях, найчастіше, допускаються грубі помилки комплектації та монтажу.

Що входить у скління балкону?

Замовляючи пластикові балкони ціна залежатиме від ряду параметрів:

 • профільна система
 • склопакет
 • фурнітура
 • розширювачі
 • з’єднувачі
 • підсилювачі
 • підвіконня
 • відливи, козирки та нащільники

Щоб вибрати необхідне та не переплачувати – почніть із визначення функціонального призначення майбутнього балкону. Також, варто відразу визначитися з оздобленням та утепленням. Знаючи пиріг матеріалів, Ви зможете замовити точну кількість розширювачів. Розширювачі потрібні для того, щоб оздоблення стін та стелі не впиралося в стулки та не налазило на склопакети.

Якщо Ви бажаєте широке підвіконня на балконі – попередньо потрібно буде варити виносний каркас. Виносні балкони популярні у Києві та області, але винос сильно позначається на загальному бюджеті.

Коли вигідно і як засклити балкон?

Якщо Ви хочете засклити балкон ціна не сильно залежатиме від пори року, сезону або погоди. Звичайно, у зимовий період (коли роботи набагато менше) – віконні компанії роблять певні знижки та проводять акції, але все це в межах 1-5% від загального бюджету. З огляду на інфляцію та постійне зростання цін на сировину – не варто чекати на холоди або знижки, адже інфляція зжирає всю економію.

Монтажні роботи зі скління балконів і лоджій можна проводити будь-якої пори року. Якщо температура за вікном низька, досвідчені бригади знають, що потрібно перейти на зимову піну.

Перевагою зимового монтажу є можливість перевірити якість наступного дня після завершення робіт. Ну, а як перевага літнього монтажу, можна відзначити, що монтажним бригадам набагато легше та комфортніше робити будівельні роботи.

 

Чи потрібно отримати дозвіл на скління балкона?

Для скління стандартних балконів або лоджій Вам не потрібно отримувати спеціальний дозвіл. Буває, що у новобудовах (іноді й у старому житловому фонді) є балкони, які не призначені під скління. У разі порушення пунктів договору, в якому прописано заборону, можливі штрафи та санкції з боку керуючої компанії, ОСББ або міської адміністрації.

Практично на всіх фасадах будинків можна побачити металопластикові балкони ціни різних форм і розмірів. Хтось робить розширення плити, хтось винос, хтось французький балкон, а комусь просто захотілося закласти все цеглою. Звичайно, це псує зовнішній вигляд будинку та міста у цілому. Ми рекомендуємо склити балкони без конструктивних змін, в єдиному стилі з сусідами (якщо це ще можливо).

Пластикові вікна на балкон ціни - вартість в залежності від його типу

Якщо Ви хочете встановити балкон ціна залежатиме і від типу балкона

 • Французький балкон ціна. Французькі балкони обходяться дорожче на етапі скління, але кінцевий бюджет може бути навіть меншим (ніж при стандартному склінні).
 • Металопластикові балкони ціни. Вартість балкона під ключ залежить від вибраних матеріалів. Йдеться, перш за все, про оздоблювальні матеріали.
 • Засклення лоджій ціна. Якщо Ви хочете засклити лоджію ціна залежить від довжини та висоти конструкції.

Ціни на балкони дорожчі за вікна (якщо порівнювати по квадратних метрах). Це пов’язано з необхідністю застосування комплектуючих, які не потрібні при монтажі вікон у квартирі. Йдеться про розширювачі, з’єднувачі, підсилювачі, металеві елементи (відлив, козирок, нащільники).

Скільки коштує засклити балкон та лоджію у Києві?

На скління балканів і лоджій ціни в Києві зустрічаються різні. Це з тим, кожна організація по-своєму ставитися до комплектації замовлення, та й у цілому.

Не рідко можна зустріти заміщення оригінальних комплектуючих на дешеві аналоги або зовсім саморобні елементи. Все це дуже позначається на якості.

Щоб порахувати точну вартість балкона або лоджії – зверніться до наших менеджерів або перейдіть в онлайн калькулятор розрахунку.

Не варто забувати, що від якості монтажу залежить більше половини успіху. При монтажі великих конструкцій особливо важливе застосування герметиків та утеплювачів на всіх стиках та з’єднаннях.

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує замовити продукцію від найкращих німецьких брендів за доступною ціною.