Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Ламіновані вікна

Фурнітура для вікон
3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Ламінація вікон: можливості

Вибір на користь ламінації вікон стає все більш популярним в індивідуальному та цивільному будівництві. І це не дивно, адже ламінація дозволяє надати вікну індивідуального зовнішнього вигляду, легко вписати будь-яких форм вікна та двері в дизайн інтер’єру та екстер’єру. Фасади з кольоровими вікнами виглядають набагато дорожчими і престижнішими.

Сучасні плівки для ламінації пластикових вікон дуже якісні та довговічні. Широка палітра кольорів та текстур дозволяє надати металопластиковому вікну зовнішнього вигляду дерев’яного або алюмінієвого вікна.

Виробники плівок постійно працюють над новими сучасними рішеннями, це дає можливість задовольнити запит навіть найвибагливішого дизайнера.

“Зовнішне оточення людини, іноді вкрай сіре, а насправді, може просто не вистачає фарб – придивіться до вікон”, – дизайнер Миронюк Валентин

Види ламінування вікон

ламінація в масі ламінація на білій основі
rehau woodec rehau woodec
  • Зовнішня ламінація
  • Внутрішня ламінація
  • Двостороння ламінація
  • Ламінація в масі (на кольоровій основі)

Зовнішня ламінація дозволяє зробити вікно кольоровим з фасадного боку та зберегти профіль білим із внутрішнього. За такого вибору, торці профілю будуть у білі. Це недорогий та практичний вид ламінації, що добре підходить як для багатоповерхової житлової забудови, так і для індивідуального будівництва.

Внутрішня ламінація добре підходить для тих, хто не хоче виділяти фасад, але з внутрішньої сторони воліє не білі вікна. При внутрішній ламінації торці будуть білі.

Двостороння ламінація – ламінація вікон на білій основі, але з обох боків. Тобто, торці будуть білі, а із зовнішнього та внутрішнього боку вікна у кольорі (можна навіть у різному кольорі).

Ламінація в масі – ламінування вікон із двох сторін на профілі з кольоровою основою. В даному випадку, торці вікон будуть близькі до плівки ламінації.

 

Рекомендації щодо вибору ламінованих вікон

структурована ламінація ламінація без структури
ламінація структурована ламінація гладка
  • Плівки з текстурою більш практичні та зручні під час миття вікон. Текстура під дерево, камінь або метал менше схильна до утворення подряпин і на такій поверхні менш видно плями.
  • Якщо у Вас вікна невеликих розмірів – розгляньте варіант кольорових вікон із зовнішнього боку та білих (або зі світлою ламінацією) із внутрішньої сторони. Це дозволить уникнути надмірно темних віконних отворів.
  • Терміни виготовлення кольорових вікон набагато більші, ніж у білих. Врахуйте це при плануванні замовлення та графіка будівельних робіт.
  • При виборі темних плівок ламінації – переконайтеся, що в замовленні враховані спеціальні компенсатори для лінійного розширення конструкцій.
  • Необов’язково робити все в одному кольорі. Вікна біколор або вікна з різного кольору стулкою і рамою виглядають дуже сучасно і додають безліч можливостей.

Де купити ламіновані вікна?

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує замовити вікна, що ламінують, за найвигіднішою ціною. Десятки різних варіантів кольору, всі види ламінації, величезний вибір текстур – все це Ви можете подивитися і вибрати як у нас в салоні, так і в онлайн калькуляторі. Також в онлайн сервісі можна побачити терміни постачання нестандартних вікон.

Не варто забувати, що кольорові вікна вимагають особливої ​​уваги до монтажу та проектування конструкцій. Великий досвід наших фахівців дозволить уникнути помилок та встановити вікна на десятки років.

Ціни на вікна у кольорі сильно залежать від бренду та вибору плівки. Іноді, той самий колір у різних виробників пвх систем може сильно відрізнятися за вартістю.

Як перевірити оригінальність профілю?

маркування гравірування
маркування профільної системи маркування профільної системи
Зашифровано всю інформацію про конкретну партію. Розміщення фірмового логотипа виробника.

Часті питання та відповіді

Кольорові вікна дорожчі за білі?

Так, ламіновані пластикові вікна дорожчі за стандартні (білі). Різниця в ціні залежить від типу ламінації (одностороння, двостороння, в масі) та кольору плівки (стандартний або нестандартний колір).

Ламіновані вікна робляться довше?

Так, термін виготовлення ламінованих вікон складе 2-4 тижні (залежно від бренду профілю та кольору плівки).

Ламінація може відклеїтись?

Ні, оригінальна заводська ламінація від німецьких брендів є дуже довговічною. На ламіновані вікна поширюється гарантія.

Як підібрати колір пластикових вікон?

Це легко зробити за допомогою віяла ламінації. Всі компанії, що виробляють плівки для ламінованих вікон, мають в наявності дуже великий асортимент.