Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Скління балконів

Скління балконів

Практика показує, що балкон можна використовувати по-різному. Це невелике приміщення в квартирі може бути як місцем збору мотлоху, так і найсвітлішим і затишним приміщенням для дозвілля. Засклення балконів Київ дуже затребувана послуга, адже при правильній реалізації – балкон може служити Вам кабінетом для роботи, продовженням кухні, спальним приміщенням і навіть невеликим спортивним куточком.

 “Балкон – найбільш недооцінене місце у квартирі.”

Однак, більшість балконів проектувались без опалення та утеплення. Щоб вирішити це важливе питання – необхідний комплексний професійний підхід, який забезпечить надійну гідроізоляцію, шумоізоляцію та теплоізоляцію на балконі. І звичайно, одним із найважливіших етапів є скління балкона.

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Типи балконів

  • П-подібний балкон – балкон з центральною та двома бічними частинами з’єднаними з фасадною частиною під кутом 90 градусів.
  • Г-подібний балкон – балкон з центральною та однією бічною частиною, сполученою з фасадною частиною під кутом 90 градусів.
  • Лоджія має тільки фасадну частину, а з обох боків – несучі або ненесучі стіни будинку.
  • Еркерний балкон – балкон криволінійної, найчастіше, радіусальної форми. Еркерний балкон може складатися з двох і більше частин, які з’єднуються між собою спеціальними еркерними з’єднувачами.
  • Французький балкон – варіант скління при якому віконні рами встановлені від підлоги та до стелі. Такий тип скління дуже практичний і сучасний, оскільки дозволяє запустити максимальну кількість світла в приміщення.

Варіанти скління балкона

Залежно від подальшого функціонального використання Ви можете вибрати свій варіант скління балкона:

  • Холодне скління балкону. Якщо Ви хочете просто закритися від вітру та опадів, при цьому функціонально балкон служитиме балконом у класичному розумінні цього поняття – раціонально засклити балкон Київ саме в холодному виконанні. Це значно дешевше на етапі скління і не вимагає дорогого утеплення перед оздобленням.
  • Тепле скління балконів – варіант скління балкона для тих, хто планує виносити джерело опалення на балкон і використовувати його як житлове приміщення. В даному випадку вимоги щодо теплоізоляції та шумоізоляції вікон дуже високі. Профільна система має відповідати вимогам ДСТУ для житлових приміщень, а склопакет – замовляйте двокамерним енергозберігаючим.

Етапи скління балконів

Щоб балкон засклити, Вам необхідно буде викликати замірника для узгодження конфігурації та комплектації віконних рам. Маючи точні габаритні розміри – менеджер зможе порахувати кілька варіантів скління (різних бюджетів).

Після вибору всієї комплектації, замовлення йде в роботу і буде зібрано відповідно до замовлення протягом 7-14 днів (залежно від кольору, комплектації, сезону і т.д.)

Після того як рами будуть готові – монтажна бригада встановить балкон на протягом одного робочого дня. Трапляються випадки, коли монтаж проводиться протягом 2-3 днів (виносні балкони, балкони під ключ, балкони з великою площею скління). Після того як рами змонтовані – можна приступати до утеплення та обшивки. Засклення балкона під ключ може зайняти сумарно 4-5 робочих днів (без терміну виробництва вікон).

Скільки коштує та як засклити балкон?

Тож скільки коштує засклити балкон? Вартість скління балконів у Києві та області залежить від вартості виробів та вартості послуга. Щоб порахувати попередню вартість – зніміть орієнтовні розміри та звернутися до наших менеджерів. Також Ви можете самостійно розрахувати вартість балкона скориставшись онлайн калькулятором на сайті.

Звісно, бюджет скління залежить від комплектації. Якщо на балконі не буде опалення (холодний балкон) – загальна вартість буде значно нижчою, адже в даному випадку є можливість застосування бюджетного трикамерного профілю та однокамерного склопакета.

Вартість теплого балкона залежить від типу балкона та комплектації. Важливо розуміти, що при теплому варіанті не можна ставити профільну систему менше 70 мм монтажної губини, а склопакет має бути двокамерний енергозберігаючий.

Який профіль вибрати для балкона?

Якщо балкон не змінить своє цільове призначення і залишиться служити балконом, при цьому важливим фактором при замовленні вікон є ціна – раціонально вибирати з трикамерних профільних систем з монтажною глибиною 60 мм і однокамерним склопакетом.

Якщо балкон буде з опаленням або стане продовженням кімнати – необхідно досягти максимальної теплоізоляції та шумоізоляції. В даному випадку, вибирайте п’ятикамерні (і більше) профільні системи з двокамерним енергозберігаючим склопакетом (напилення на склі та газ Аргон у камерах). Такий вибір дозволить перетворити балкон на повноцінне житлове приміщення.

Особливості комплектації

Комплектуючі для балконів (з’єднувачі, розширювачі, підсилювачі) є улюбленим пунктом для скорочення загального кошторису. Але дуже часто це призводить до небажаних наслідків. Як уже неодноразово зазначалося, вікна на балконі знаходяться в екстремальніших умовах, ніж усі інші вікна в квартирі.

Для того, щоб надати конструкції жорсткості – при проектуванні мають бути передбачені спеціальні підсилювачі з металевими пластинами, з’єднувальні труби та кутові з’єднувачі з армуванням.

Для того щоб зробити утеплення, шумоізоляцію стін та стелі – передбачте застосування розширювачів з боків та зверху вікон (ширина розширювачів підбирається залежно від пирога утеплення та оздоблення).

Особливості монтажу вікон на балконі

Здійснити правильний монтаж балконів та лоджій набагато складніше, ніж кімнатних вікон. Це пов’язано з вагою конструкцій, наявністю кутів, з’єднань, козирків, відливів і нащільників. Площа вікон на балконі більша, ніж площа вікон у кімнатах – балкон піддається сильним вітровим навантаженням та впливу опадів. Саме неправильний монтаж та помилкове проектування призводять до протікання та продування. Щоб уникнути таких неприємностей, необхідно дотримуватися таких правил:

  • кількість кріплень має відповідати нормам ДСТУ;
  • конструкції повинні бути виставлені чітко за рівнем (горизонтальний, діагональний та вертикальний);
  • всі стики та з’єднання повинні бути утеплені та загерметизовані;
  • монтажна піна з вуличного боку повинна бути захищена від сонячних променів та вологи;
  • стик козирка та стелі необхідно загерметизувати;
  • підсилювачі мають бути жорстко зафіксовані.

Реалізовані об'єкти

Панорамні вікна Рехау від стелі до полу

Панорамні вікна Рехау від стелі до полу

REHAU Euro-Design 70