Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Відливи на вікна

Віконні відливи є незамінними елементами будь-якого фасаду. Матеріали та варіанти реалізації можуть бути абсолютно різними, але всі вони виконують дві основні функції: водовідведення та декор.

Сучасні відливи дозволяють прикрасити та доповнити віконний отвір. Досвідчені дизайнери знають можливості цього архітектурного елемента та вміють усе це застосовувати на практиці. Досить часто, відливи та укоси робляться в одній концепції з тих самих матеріалів.

Відливи повинні бути правильно заміряні та встановлені – це дозволить уникнути вібрацій та забезпечить відсутність зайвого шуму від впливу опадів.

Види відливів

  • Пластикові відливи є погонажним пвх профільом з ребрами жорсткості і заглушками на торцях. Такі відливи є недорогим рішенням, але мають обмеження на вибір кольору і можуть втрачати зовнішній вигляд під впливом сонячного випромінювання.
  • Сталеві відливи є одним із найпопулярніших рішень при склінні квартир. Оцинкована сталь завтовшки 0.4-0.45 мм може бути вирізана необхідною формою та конфігурацією.
  • Алюмінієві відливи чудово підходять для котеджів. Алюміній – легкий та довговічний матеріал, який не піддається корозії. Такі відливи видають набагато менше шуму і візуально перевершують сталеві відливи.
  • Кам’яні відливи є преміум-рішенням для об’єктів індивідуального будівництва. Відливи з каменю дуже довговічні і мають прекрасний зовнішній вигляд, але вартість такого рішення набагато вища, ніж алюмінієві відливи.

Монтаж віконних відливів

Відлив призначений для захисту монтажного шва (в нижній зоні вікна) від попадання вологи, затікання води через шов у приміщення та захисту шва від ультрафіолетового випромінювання. Все це може забезпечити монтаж із дотриманням технології.

Відлив варто прикручувати до підвіконної планки (він повинен піти під раму вікна), а місце стику необхідно ізолювати герметиком. Для надійної фіксації та додаткової теплоізоляції – відлив необхідно посадити на монтажну піну.

На бічні торці надягають спеціальні заглушки, а місця примикання до укосів – герметизують за допомогою гідроізоляційної містки. Заглушка виконує як декоративну функцію, так захищає людину у разі контакту з торцем відливу (без заглушки торець небезпечний).

Де придбати відливи на вікна?

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує широкий асортимент віконних відливів, козирків та нащільників. У калькуляторі розрахунку ціна на відливи можна підібрати необхідну конфігурацію, матеріал і колір відливу. Усі вироби виготовляються за індивідуальними розмірами.

У нас Ви можете замовити відливи та весь комплекс послуг з виміру, доставки та монтажу виробів. Термін доставки залежить від вибраних матеріалів і кольору. У салоні компанії можна ознайомитись із зразками продукції.