Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

viber;;telegram

Адреса:

бульвар Вацлава Гавела 6/7
1 поверх, "Салон вікон"

Прокласти маршрут в картах

Поряд:

зупинка "М. Василенка" - 20 м

ст. м. "Берестейська" - 18 хв (пішки)

ст. м. "Шулявська" - 2,6 км (авто)

Графік роботи салону:

Зараз

Понеділок 10:00 - 19:00
Вівторок 10:00 - 19:00
Середа 10:00 - 19:00
Четвер 10:00 - 19:00
П'ятниця 10:00 - 19:00
Субота за записом
Неділя вихідний

Винос балкона

Балкони з виносом

Виготовлення виносних балконів набирає дедалі більшої популярності серед замовників. І це не дивно, адже це, дає можливість отримати широке та практичне підвіконня, значно збільшити корисний об’єм, встановити зручні балконні шафки тощо. При цьому важливо, щоб винос був здійснений без погіршення теплоізоляційних показників, а також виконаний відповідно до всіх норм та вимог.

Зварна конструкція (типи та вартість)

Винос виготовляється із прокатного металу (куточок 35-45 мм) методом зварювання. Гачки, що несуть, розміщуються з певним кроком (залежно від типу парапету, ваги вікон, ширини каркаса і т.д.). Кожен несучий вузол виносної конструкції розрахований на 400-450 кг. Тобто конструкція має великий запас міцності. Для рівномірного розподілу навантажень на всі виносні вузли, по периметру приварюється напрямна (куточок або пластина) на якій і будуть встановлені вікна.

Приклади наших зварювальних конструкцій

Кожен об’єкт унікальний і має свої особливості: десь необхідні додаткові точки кріплення каркаса до стін, що несуть, на інших балконах необхідно робити посилення бетонної плити, обв’язку по периметру, а в окремих випадках треба розвантажувати балконну плиту і переносити вагу віконних конструкцій на несучі стіни. Нижче Ви можете переглянути різноманітність зварювальних робіт, які ми виконуємо.

Порядок робіт

Виносний балкон починається зі зварювання металевої конструкції. Після того, як зварювальні роботи завершені, замірник знімає точні розміри та формує задні з виготовлення металопластикових конструкцій на виробництво. Після закінчення терміну виробництва ПВХ конструкції доставляються на адресу, монтажна бригада встановлює рами на готовий каркас. Після встановлення пластикових рам настає етап зовнішньої обшивки з утепленням. Заключним етапом є внутрішнє оздоблення.

Внутрішнє утеплення

Утеплення балкона має особливе значення. Дуже важливо, щоб простір під підвіконням було якісно утеплено, а всі стики обшивки загерметизовані. Для утеплення ми використовуємо такі матеріали як мінеральна вата, стиродур, пінополістирол. Якщо утеплення буде недостатнє, то навіть найякісніші та тепліші вікна не врятують від промерзання підвіконня. Як найкращий матеріал для утеплення хочеться відзначити стиродур. Це утеплювач, який при невеликих габаритах має найвищі показники теплоізоляції, при цьому він абсолютно екологічно чистий.

Зовнішня обшивка

Зварна металева конструкція може бути обшита і утеплена до підлоги (якщо парапет металевий і вимагає обов’язкової обшивки з утепленням) і окремо від усього парапету (якщо парапет бетонний і не вимагає обов’язково обшивки з утепленням). Найпоширенішими матеріалами для зовнішньої обшивки є сайдинг (при повній зовнішній обшивці) та металеві короби складної конфігурації (при окремій обшивці зварної конструкції).

Поширені помилки при виготовленні зварного каркасу

 • недостатня чи повна відсутність утеплення у зоні під підвіконням;
 • економія на кількості зварних вузлів, а також застосування сталевих пластин та арматури замість прокатного куточка;
 • відсутність направляючої, яка рівномірно розподіляє навантаження на всі несучі елементи;
 • недостатнє зміцнення старого парапету;
 • нехтування рекомендованою розрахунковою шириною виносу
 • відсутність запасу міцності

Чим пояснюються значні перепади цін на винесення балконів?

Вартість робіт є дуже важливим критерієм під час виборів компанії підрядника. І це цілком нормально. Але не варто забувати про те, що «винос балкона» може бути здійснений із застосуванням абсолютно різних матеріалів як за якістю, так і за кількістю. Тобто кожен підрядник варить зварну конструкцію на свій розсуд. Так наприклад, каркас може бути здійснений із застосуванням куточка або просто сталевої пластини, що в свою чергу позначиться на несучій здатності конструкції та її довговічності. Йдеться про те, що перш ніж порівнювати ціни варто поцікавитися конструктивною частиною.

Переваги та недоліки виносних балконів

Багато замовників цікавить питання доцільності вибору балкона зі зварним каркасом для підвіконня. Звичайно, однозначної відповіді бути не може, але забігаючи наперед, хочеться відзначити, що переваг у балконів виносних набагато більше ніж недоліків. Пропонуємо коротко пробігтися всіма пунктами.

Переваги

 • можливість встановлення широкого підвіконня
 • збільшення корисного обсягу
 • додаткове посилення парапету
 • покращений естетичний вигляд
 • доступні ціни

Недоліки

 • необхідність утеплення виносу
 • додаткові одноразові витрати при склінні

Онлайн калькулятор

Змінюйте 

розміри

та одразу отримуйте ціну на сайті

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу