Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Шумоізоляційні вікна

rehau geneo 01

А клас | 86 мм

REHAU GENEO

rehau synego 01

Б клас | 80 мм

REHAU SYNEGO

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Для власників квартир і будинків, що стоять на гучних вулицях, питання звукоізоляції вікон є пріоритетним при виборі. Дійсно, далеко не завжди стандартної звукоізоляції вікон буде достатньо.

“Тиша – одна з головних умов комфорту.”

Говорячи про звукоізоляцію, варто відзначити, що досягти тиші можна лише за допомогою комплексу заходів. Йдеться про вікна, монтаж, укоси, а іноді навіть стіни. Але, як правило, встановивши гарні шумоізоляційні вікна і правильно зробивши укоси – тиша та спокій запанують у будинку.

Для того, щоб досягти підвищених характеристик – необхідно правильно підібрати комплектацію вікна (профіль, склопакет, фурнітура) і забезпечити правильну ізоляцію монтажного шва.

Підвищена шумоізоляція вікон

Для досягнення максимальних показників шумоізоляції – вікно має бути укомплектоване відповідно до таких рекомендацій:

  • профіль 80 мм (і більше) з трьома контурами ущільнення
  • склопакет двокамерний, зі склом 6 мм (і більше) або склом триплекс (3.1.3 і більше)
  • якісне ущільнення
  • фурнітура із прихованими петлями та можливістю регулювання притиску

Звук є хвилею, а хвиля знайде як проникнути в приміщення, якщо на її шляху є хоч одна слабка ланка. Саме з цієї причини важливо не тільки вибрати хороший дорогий склопакет, але й профіль з трьома контурами якісних ущільнювачів і навіть – спеціальну фурнітуру (на прихованих петлях).

Якщо шум за вікном цілодобово – варто передбачити альтернативні джерела надходження свіжого повітря.

Монтаж, укоси та звукоізоляція вікон

Часто можна зустріти помилку: вибрано та встановлено гарні вікна з підвищеною звукоізоляцією, а монтажний шов реалізований за допомогою звичайної піни без жодної ізоляції. Сама по собі піна має дуже низькі показники звукоізоляції, а якщо поверх неї буде тільки тонкий шар штукатурки – результат буде набагато гірше, ніж дозволяють характеристики вікон.

Для досягнення найкращого результату рекомендується використання спеціальної шумопоглинаючої монтажної піни. Після висихання шва необхідно загерметизувати шов (з двох сторін) акустичним герметиком. І лише після цього можна відновлювати укоси.

При виконанні всього комплексу – в приміщення стане нечувано тихо і Ви будете дуже приємно вражені кінцевим результатом.

Ціни на шумоізоляційні вікна

Для розрахунку ціни на вікна з підвищеною звукоізоляцією переходьте в онлайн калькулятор на нашому сайті. Ви можете самостійно ввести розміри, вибрати комплектацію згідно з рекомендаціями та за лічені хвилини отримати точну вартість вікна.

Якщо Вам потрібна допомога у виборі та розрахунку ціни – звертайтесь до наших менеджерів. ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує купити вікна від європейських брендів за найвигіднішою ціною.

У салоні є можливість подивитися зразки продукції і на спеціальному стенді послухати, як працюють склопакети, що шумопоглинають.

У каталозі склопакетів на нашому сайті можна порівняти характеристики різних склопакетів та вибрати відповідний саме Вам.

Звертайтеся, ми точно знаємо як досягти тиші та комфорту.

Часті питання та відповіді

Що таке шумозоляційні вікна?

Шумоізоляційними прийнято називати вікна з підвищеними показниками звукоізоляції. Такий ефект досягається спеціальною комплектацією вікон (профіль, склопакет, монтажні матеріали).

Який профіль краще обрати для шумоізоляції?

Загальна рекомендація: профіль із трьома контурами ущільнення та товстими стінками. Але варто пам’ятати, що сертифіковані системи мають показник звукоізоляції, саме на нього варто орієнтуватися.

Монтаж звукоізоляційних вікон відрізняється від стандартного?

Сам монтаж не відрізняється, але при виборі монтажних матеріалів необхідно пам’ятати: існує спеціальна звукоізоляційна монтажна піна, а після її висихання необхідно загерметизувати шов акустичною мембраною.

Наскільки ефективними є шумопоглинаючі вікна?

При правильній комплектації та монтажі вікон – навіть на найжвавіших вулицях столиці ефективність перевершує очікування.

Що краще для звукоізоляції: триплекс 8 мм чи лист скла 8 мм?

Триплекс ефективніший. У каталозі склопакетів можна порівняти різні склопакети і перевірити це.