Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Ціни на вікна

Двостулкове вікно (колір: білий)

ШхВ, мм: 1150 x 1350

Розрахувати ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Euro-Design 60 6 630 грн 6 907 грн 7 311 грн
Euro-Design 70 6 838 грн 7 121 грн 7 533 грн

Тристулкове вікно (колір: білий)

ШхВ, мм: 1740 x 1300

Розрахувати ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Euro-Design 70 9 035 грн 9 472 грн 10 108 грн

Балконний блок (колір: білий)

ШхВ, мм: 1500 x 2050, вікно: 750х1350 мм

Розрахувати ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Euro-Design 60 8 272 грн 8 720 грн 8 953 грн
Euro-Design 70 9 828 грн 10 281 грн 10 516 грн

Пластикові вікна за низькою ціною

Пластикові вікна Київ ціни завжди були одним із найважливіших пріоритетів при виборі. Вибираючи постачальника – доводиться стикатися з тим, що вартість продукції одного і того ж бренду може суттєво відрізнятися. Це пов’язано насамперед з особливостями комплектації.

“Не варто відразу порівнювати ціни – почніть з порівняння комплектації.”

Щоб купити недорогі пластикові вікна – необхідно здешевити та спростити комплектацію. Заощадити можна, наприклад, на підвіконнях, кольорі вікон, декоративних елементах, але є речі, які не підлягатимуть компромісним рішенням та перегляду до них відношення. Базою вікна є:

 • енергозберігаючі властивості склопакету
 • якість профілю
 • якість фурнітури
 • якість монтажу

Все це сильно впливає на жорсткість рам, довговічність виробів, а головне – теплоізоляцію та шумоізоляцію вікон загалом.

Розміри пластикових вікон

Ціни на пластикові вікна, насамперед, залежать від розмірів конструкцій. На відміну від, наприклад, ламінату – в даному випадку немає можливості порахувати точний бюджет, маючи тільки площу, але габаритні розміри – перше, що необхідно знати для розрахунку. Розмір віконних прорізів у типових будинках (хрущовки, панельки, сталінки тощо) не сильно відрізняються і навіть якщо у Вас немає можливості зробити попередній замір для прорахунку – зверніться до наших менеджерів.

Якщо Ви плануєте склити заміський будинок – інформація про розміри віконних отворів є в проекті будинку. Як правило, досить просто зробити копію відповідного листа проекту та надіслати нашим менеджерам.

У будь-якому випадку, на об’єкт виїжджатиме наш замірник, Вам не варто переживати про точність знятих вимірів для прорахунку.

Бренди металопластикових вікон

Вибираючи пластикові вікна ціна, звичайно, залежатиме і від бренду ПВХ системи. Але, на відміну від багатьох інших побутових товарів, різниця в ціні хороших німецьких пвх систем і значно поступається їм за якістю – невелика.

Більшість іменитих європейських брендів мають як бюджетні системи, так і преміальні рішення. Частина виробників виводить ринку бюджетні рішення під іншими торговими марками. Це дає можливість сегментувати продукцію і споживач може вибрати те, що йому більше підходить по бюджету. За проданістю в Україні провідними німецькими брендами є:

 1. REHAU
 2. SALAMANDER
 3. VEKA
 4. Kömmerling

Усі європейські бренди мають відповідні сертифікати якості. Продукція екологічно чиста та підлягає повторній переробці.

Як оцінити якість вікон ПВХ?

Добре, якщо купивши вікно пластикове ціна виправдала очікування. Звичайно, тільки в процесі експлуатації можна буде на 100% переконатися в правильності вибору, але є речі, на які варто відразу звернути увагу. У момент прийому конструкцій, можна розглянути, насамперед, якість монтажу (навіть будучи людиною непоінформованою у будівельних питаннях).

 • всі стики та з’єднання повинні бути утеплені та загерметизовані;
 • стулки після регулювання повинні працювати легко та м’яко;
 • склопакети повинні бути без видимих дефектів та запотівань;
 • поверхня профілю без пошкоджень.

“Перша зима – ось хто по-справжньому розповість про вікна.”

Окрім монтажу, всі комплектуючі з яких зібрано вікно (профіль, фурнітура, склопакети тощо) мають бути оригінальними та відповідати документації.

Яка зараз вартість пластикових вікон?

Замовляючи металопластикове вікно, ціна буде найважливішим фактором. Для того щоб дізнатися точну вартість вікон, спершу просто зніміть орієнтовні виміри. Маючи розміри, далі у Вас буде два варіанти: порахувати онлайн, скориставшись калькулятором на сайті або звернеться до наших менеджерів.

Також, Ви можете переглянути ціни на сторінках відповідних товарів на нашому сайті. Вибравши відповідний Вам варіант – перейдіть в калькулятор і просто змініть розміри на свої.

Вартість вікон ПВХ сильно залежить від коливань курсу валют. Практично всі імпортні комплектуючі і це призводить до постійної корекції в ціні. Але ми намагаємося дати Вам можливість замовити якісні вікна за мінімальною можливою ціною.

Ціна на металопластикові вікна – встановлення під ключ

Металопластикові вікна Київ ціна з установкою залежить від вартості товару та вартості послуг. У свою чергу, вартість товару залежить від обраної комплектації, а ось вартість послуг (вимірювання, монтаж, доставка, укоси) по ринку відрізняється не сильно. Говорячи про вартість монтажу, хочеться відзначити, що не варто орієнтуватися лише на ціну, адже до неї входять і витратні матеріали (монтажна піна, кріпильні матеріали, герметики, захисні стрічки тощо).
Висока вартість послуг теж не є запорукою якості та гарного сервісу. Як правильно, середньоринкові тарифи дають можливість компанії забезпечити якість робіт, що виконуються, а щодо сервісу – він більше залежить від ставлення до клієнта, ніж від вартості. Будівельні роботи завжди супроводжуються підвищеним впливом людського фактора та саме ставлення майстра до своєї справи

Часті питання та відповіді

Ціни на сайті актуальні?

Так, ціни на сайті та в онлайн калькуляторі вікон актуальні.

Ціну вказано без монтажу?

Так. Перейшовши в онлайн калькулятор, можна порахувати ціни з монтажем.