Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Ремонт вікон у новобудовах

Не закривається вікно (стулка)

З покупкою квартири в новобудові турботи власнику не закінчуються, а тільки починаються, оскільки довгоочікуване нове житло дістається лише з чорновим оздобленням, проведеним водопроводом та каналізацією, опаленням, стяжкою на підлозі та вікнами. Приступаючи до ремонту квартири, господарі виявляють, що начебто нові вікна не функціонують нормально. Поломки нових вікон у новобудовах явище повсюдне, причин тому кілька, давайте розбиратися.

Чому вікна в новобудовах потребують ремонту чи повної заміни?

Досить часто забудовники намагаються максимально скоротити витрати на будівництво, однією із статей економії є віконні конструкції. Варіантів здешевлення конструкції безліч: використання низькоякісного віконного профілю, склопакети кустарного виробництва та низькоякісна фурнітура сумнівних виробників.
Посилює ситуацію з якістю вікон та монтаж. Віконні конструкції встановлюються на фінальних стадіях будівництва будинку, коли терміни вже підтискають, тому про дотримання технології монтажу мови бути не може.

Статистика показує, що 50% пластикових вікон у новобудовах підлягають повній заміні, 30% можна відремонтувати і доукомплектувати. Лише 20% віконних конструкцій у нових будинках задовільного якості, природно, це вікна в елітних новобудовах. У бюджетних будинках вікна не можуть бути гарної якості.

Оцінюємо стан вікон та усуваємо неполадки

1. Віконний профіль

Дуже важливо правильно оцінити стан вікон у новобудові, щоб прийняти рішення про їх ремонт або повну заміну. Ключовим моментом є якість профілю. Насамперед, зверніть увагу на геометричні параметри рами: не повинно бути видимих перекосів, перевірте рівні, поверхня не повинна мати сколів, розривів монтажних швів та тріщин.

Якщо профіль має хоча б один з перерахованих вище дефектів, то ніякі ремонтні заходи не принесуть істотного і стійкого поліпшення стану. Необхідна заміна віконних конструкцій на нові.
Якщо віконний профіль у хорошому стані, необхідно оцінити якість фурнітури і склопакетів.

2. Склопакет

Всередині склопакета не повинно бути бруду, вологи або сухих розлучень. Бруд усередині склопакета свідчить про сумнівне виробництво склопакета. Волога та розлучення – склопакет не герметичний. Вирішення проблеми тільки одне – заміна склопакета.

Ще один важливий момент: більшість склопакетів у новобудовах прості двокамерні. Для наших кліматичних умов такого склопакета буде недостатньо. Рекомендовано замінити склопакет на сучасний двокамерний енергопакет. Ринок пропонує кілька варіантів таких склопакетів: від оптимального (двокамерний з одним енергозберігаючим покриттям) до максимально теплого (два енергопокриття, збільшений міжскляний простір з інертним газом, тепла дистанційна рамка).

3. Віконна фурнітура

Якщо віконна фурнітура у новобудові нормальної якості, то усунути складнощі в її роботі можна за допомогою її очищення, регулювання та мастила.
Будівельні роботи супроводжуються величезною кількістю пилу та бруду. Як правило, будівельники не переймаються захистом встановлених вікон при проведенні робіт. Вікна можуть бути відчиненими в цей час, а значить, в механізми потрапляє величезна кількість бруду, який не дає фурнітурі плавно працювати.
Щоб очистити фурнітуру, використовуйте пилосос та вологу ганчірку. Після ретельного очищення фурнітура має підсохнути, тепер слід змастити її. Для цього використовують спеціальні засоби для віконної фурнітури або силіконове мастило. Дуже важливо обробити усі рухомі елементи фурнітури. Після змащування відкрийте та закрийте вікно кілька разів, щоб мастило рівномірно розподілилося по всіх механізмах.

Регулювання віконної фурнітури необхідне при затиранні стулки. Регулювання проводять по горизонталі та вертикалі за допомогою простого шестигранного ключа, який вставляють в отвори на петлях і трохи повертають за годинниковою стрілкою (поворот буквально на пару міліметрів).

4. Гумовий ущільнювач

Віконний ущільнювач відповідає за герметичність прилягання стулки до рами. Ущільнювач вимагає регулярного догляду, двічі на рік його необхідно очищати та змащувати засобами на основі гліцерину. При тривалих термінах будівництва ущільнювач, швидше за все, втратить свою еластичність і потріскається. У такому стані ущільнювач не здатний забезпечити герметичність і при закритій стулці буде відчутно продування. Потрібна заміна віконного ущільнювача на новий.

Підведемо підсумок:

Майже всі вікна в новобудовах вимагають ремонту. Якщо вам пощастило бути власником квартири в елітному новобудові з якісними віконними конструкціями, необхідно провести очищення віконної фурнітури та її регулювання, оскільки новий будинок дає усадку і швидше за все стулки трохи затиратимуть.

У новобудовах бюджетного та середнього сегменту спектр проблем із вікнами широкий. У деяких випадках можливий ремонт вікон та доукомплектація, але в більшості випадків економічно вигідним та ефективним буде лише повна заміна вікон.