Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Будь-які вікна рано чи пізно потребують ремонту. На відміну від старих дерев’яних конструкцій, які доводилося постійно фарбувати та заклеювати на зиму, пластикові вікна вимагають абсолютно іншого підходу. Можна умовно розділити на ремонт пластикових вікон і профілактику.

Ремонт пластикового вікна включає: заміну гумового ущільнювача, заміну склопакета, заміна віконної фурнітури і віконних ручок, усунення провисання віконної стулки. Профілактика пластикових вікон – це періодичне регулювання притискного зусилля та мастило віконної фурнітури, догляд за гумовим ущільнювачем. Якщо профілактичні заходи для пластикових вікон ви можете зробити самостійно, ремонт варто довірити майстрам з певними знаннями і навичками.

Заміна склопакета

Необхідність заміни склопакета виникає, коли було пошкоджено скло. Процес заміни склопакета складається з трьох основних етапів: замір необхідного розміру та замовлення нового склопакета, демонтаж розбитого склопакета, встановлення нового. Щоб визначити необхідні розміри склопакета необов’язково проводити демонтаж старого склопакета, достатньо заміряти висоту і ширину між межами, де штапик прилягає до рами. Від отриманих результатів необхідно відібрати 1,5 см. Для того щоб демонтувати старий склопакет, вам знадобляться стамеска і гумовий молоток.

Демонтаж починають із видалення штапиків. Жало стамески поміщають у паз між штапиком та віконною рамою, гумовим молотком наносять помірні удари по торцю стамески до утворення щілини. Розширюємо щілину, ударяючи по бічній поверхні стамески до того, як штапик повністю вийде з паза. Демонтаж зазвичай починають із найдовшого вертикального штапика. Акуратно вилучивши всі штапики, виймають склопакет. Перед встановленням нового склопакета необхідно видалити весь бруд та пил. Установка відбувається у зворотній послідовності, починають із коротких горизонтальних штапиків. За допомогою гумового молотка штапик встановлюють у паз. Після встановлення склопакет протирають і за допомогою дрібної наждачної шкірки загладжують можливі дрібні подряпини на штапику.

Заміна віконної ручки

Поломка віконної ручки є досить поширеною проблемою, оскільки людина не завжди розраховує силу, яку він докладає. Для того, щоб виконати заміну віконної ручки, вам необхідно відтягнути та повернути декоративну пластину навколо ручки, яка ховала кріплення. Викрутіть два гвинти, які тримали ручку, та видаліть її. Тепер необхідно вставити нову ручку, закрутити кріплення та поставити на місце декоративну планку.

Заміна гумового ущільнювача

За герметичність закритої стулки відповідає гумовий ущільнювач. Термін експлуатації ущільнювача при правильному та регулярному догляді до 10 років. На жаль, замовники досить рідко виконують профілактичні заходи, а саме щорічну обробку ущільнювача гліцерином. У такому випадку, ущільнювач за пару років починає тріскатись і не забезпечує надійного захисту вікна від продування. Єдине вирішення проблеми – заміна ущільнювача на новий. Старий ущільнювач видаляють та очищають паз від пилу та бруду. Ущільнювач встановлюють цілісним по всьому периметру вікна, використання складових відрізків не припустимо. Укладають рівномірно, без натягу, попередньо змастивши кути рами спеціальним клеєм. Край обрізають ножицями та закріплюють клеєм.

Регулювання стулки

Регулювання віконної стулки по вертикалі та горизонталі виконають тоді, коли є провисання (стулка чіпляє раму при відкриванні). Віконну стулку регулюють по горизонталі за допомогою віконних петель. Вам знадобиться шестигранний ключ, який вставляють в отвори на петлях і трохи (на пару міліметрів) повертають за годинниковою стрілкою. Регулювання по вертикалі відбувається рахунок нижньої навісної петлі. Для початку зніміть із навісної петлі декоративний ковпачок. Опустити стулку можна поворотом шестигранного ключа проти годинникової стрілки, а підняти – за годинниковою стрілкою відповідно.

Насамкінець хочемо сказати, щоб протягом довгих років експлуатації вікна у Вас не виникало питання ремонту рекомендуємо:

  • замовляти вікна тільки в хороших віконних компаніях, які мають відповідні сертифікати якості, великий досвід роботи на ринку та висококваліфікований персонал;
  • грамотний монтаж є запорукою тривалої та успішної експлуатації вікна;
  • регулярний і правильний догляд за вікном це дуже важливо.

Якщо Ви таки зіткнулися з необхідністю ремонту пластикового вікна, довірте це нашим фахівцям.