Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

viber;;telegram

Адреса:

бульвар Вацлава Гавела 6/7
1 поверх, "Салон вікон"

Прокласти маршрут в картах

Поряд:

зупинка "М. Василенка" - 20 м

ст. м. "Берестейська" - 18 хв (пішки)

ст. м. "Шулявська" - 2,6 км (авто)

Графік роботи салону:

Зараз

Понеділок 10:00 - 19:00
Вівторок 10:00 - 19:00
Середа 10:00 - 19:00
Четвер 10:00 - 19:00
П'ятниця 10:00 - 19:00
Субота за записом
Неділя вихідний

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Ремонтуємо, регулюємо вікна, а також усуваємо всі проблеми:

 • затирає стулка
 • затирає балконні двері
 • зламалася ручка
 • луснув склопакет
 • тріснуло підвіконня
 • дме/сквозить з-під підвіконня
 • дме/сквозить з-під стулки
 • не працює клямка на балконних дверях
 • між рамою та підвіконням наскрізний отвір
 • здуло підвіконня, посередині горб
 • прогинається підвіконня
 • погано зачиняються двері
 • тріщить петля
 • погане ущільнення вікон
 • не відкривається стулка
 • не відчиняються двері

Питання та відповіді:

Замовляти нові вікна чи можна обійтися лише ремонтом старих?

Для вирішення проблем з вікнами можна піти двома шляхами – ремонт старих або заміна старих на нові вікна. Звичайно, набагато краще вибрати перший варіант вирішення проблеми (хоча в окремих випадках це неможливо, але про це поговоримо нижче). Пластикові вікна дуже довговічні і якщо спочатку вони виготовлені без грубого порушення технології, а також змонтовані згідно з нормами та вимогами до монтажу пластикових вікон – будь-яку проблему можна вирішити шляхом заміни окремих комплектуючих або банальним регулюванням фурнітури.

Ремонт обходиться набагато дешевше, ніж їхня повна заміна, яка ще й супроводжується проблемами та витратами пов’язаними з відновленням укосів, вивезенням сміття тощо. Сам по собі ПВХ-профіль може служити до 60-ти років, а з урахуванням того, що хороший профіль не жовтіє, не тріскається, не змінює форму – немає сенсу міняти пластик, якщо можна просто відремонтувати фурнітуру, замінити склопакет або поміняти ущільнювач.

Чи трапляються випадки коли ремонт не допоможе?
Так, на жаль, є категорія вікон, яких нічого не зможе врятувати від просідання стулок, продування, некоректної роботи фурнітури тощо. Як правило, такі вікна зустрічаються у новобудовах класу “економ”. Справа в тому, що забудовники не сильно переймаються якістю вікон і монтують конструкції, які зовні і не сильно відрізняються від нормальних, але працюють огидно. З чим це пов’язано? Найбільшою проблемою є або повна відсутність металу у профілі, або застосування металу завтовшки менше 1.5 мм. Таке вікно можна порівняти з людиною, яка не має скелета, або слабкі кістки. У випадку зі слабкими кістками людина просто займається їх зміцненням, а ось замінити або посилити метал профілі неможливо і доводиться просто міняти вікна.

 

Обслуговування вікон
Для бездоганної та довговічної роботи, нові пластикові вікна, як і нові автомобілі, потребують невеликого догляду та обслуговування. І якщо у випадку з автомобілем мало хто ігнорує заміну масла і фільтрів, то з вікнами ситуація сильно відрізняється. Варто визнати, що на відміну від автомобілів, обслуговування вікон не так сильно позначається на подальшій експлуатації, але якщо щорічно змащувати фурнітуру і ущільнювачі, підтягувати ручки і регулювати стулки – вікна будуть як нові довгі роки.

 

Чи можна додати вже на встановлені вікна зимове провітрювання чи дитячу клямку?
Є кілька зручних опцій у пластикових вікнах, про які не всі знають, а менеджери віконних компаній, на жаль, не завжди пропонують та рекомендують. Серед таких опцій хочеться виділити: зимове провітрювання та замочок з ключиком, який запобігатиме неприпустимому відкриванню дитиною вікна. Добре, що ці дві опції можна додати навіть після монтажу вікон.