Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Скління альтанок

Складні двері

Система гармошка для альтанки

REHAU Brillant-Design

Скління альтанки панорамними вікнами

Скління альтанки панорамними вікнами

Віконні розсувні системи для будинку

Розсувні вікна для літнього будинку

REHAU Euro-Design 70

Розсувні двері Rehau на терасу

Розсувні двері Rehau на терасу

REHAU Euro-Design 70

rehau brillant 01

А клас | 70 мм

REHAU Brillant-Design

rehau euro design 60

Б клас | 60 мм

REHAU Euro-Design 60

топ продажів

Rehau Euro-Design 70

Б клас | 70 мм

REHAU Euro-Design 70

rehau synego 01

Б клас | 80 мм

REHAU SYNEGO

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Для тих людей, які дійсно цінують і розуміють красу заміського життя, люблять сімейні посиденьки – альтанка на ділянці просто необхідна. Альтанки можуть бути як сезонні, так і з розрахунком на постійне (цілорічне) використання.

“Затишна альтанка прикрасить будь-яку ділянку.”

Вікна для альтанки підбираються залежно від функціонального призначення та можливості опалювати приміщення. Якщо альтанка утеплена та передбачено опалення – вікна мають бути з високими показниками теплоізоляції.

Якщо ж альтанка без утеплення та можливості опалювати приміщення в момент використання – досить полегшеного вітрозахисту. Як скління можуть застосовуватися безрамні системи або полегшені рами з моносклом.

Типи скління альтанок

Залежно від конструкції та функціонального призначення альтанки, є два типи скління:

  • холодне скління альтанок
  • тепле скління альтанок

Як холодне скління може застосовувати безрамне скління та полегшені алюмінієві профілі під один лист скла. Таке скління дає можливість закрити альтанку від вітру, снігу та дощу за мінімально можливий бюджет.

Якщо ж альтанка утеплена та передбачена опалення в момент її використання – вимоги до теплоізоляційних характеристик вікон такі ж, як і у випадку зі склінням основного будинку. Найчастіше для утеплених альтанок вибирають пластикові вікна. Помірна ціна та можливість ламінації поновлює задовольнити будь-який запит.

 

Варіант відкриття стулок

Приміщення альтанки має обмежену площу, а значить – не кожен варіант відкриття стулок буде зручний в експлуатації. Стулки (відкриваються частини) вікон у альтанці можуть бути:

  • поворотно-відкидні
  • складні (гармошка)
  • розсувні
  • слайдингові
  • портальні

Більшість власників альтанок віддають перевагу розсувним або слайдинговим системам. Такі рішення дозволяють досягти великих світлових прорізів, а в літній період – надходження максимальної кількості свіжого повітря до приміщення.

Фурнітура підбирається в залежності від проекту альтанки, розмірів віконних отворів та бюджету проекту. При проектуванні варто враховувати обмеження та припустимі габаритні розміри для різних типів стулок.

Які вікна вибрати для теплої альтанки?

Для скління утепленої альтанки з можливістю часткового або повноцінного опалення відмінним рішенням будуть вікна з пластикових або алюмінієвих систем. Алюмінієві вікна значно дорожчі, вони використовуються для великих прорізів з розсувними стулками і у всіх випадках, коли через обмеження не підходять пластикові вікна.

Якщо віконні отвори дозволяють використовувати звичні пластикові рами для скління альтанки – саме таке рішення буде оптимальним у співвідношенні ціна/якість. ПВХ профіль може бути як білим, так і ламінованим, фарбованим, а склопакети з різними декорами. Такі можливості дозволяють побудувати альтанку в будь-якому стилі та зробити її справжньою окрасою ділянки.

Ціни на скління альтанок

Для того, щоб порахувати ціна на вікна для альтанки – переходьте в онлайн калькулятор на нашому сайті. Онлайн-сервіс дає можливість порахувати точну вартість вікон за лічені хвилини. У калькуляторі є підказки, що допомагають спроектувати гарантійну раму та склопакет. Ви самостійно зможете порівняти ціни на різні бренди, кольори ламінації та типи відкривання.

Якщо Вам потрібна допомога з проектуванням та розрахунком скління альтанки – звертайтесь до наших менеджерів. Ми підберемо необхідний варіант під Ваші вимоги та бюджет.

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” надає повний спектр послуг з проектування, виміру та монтажу вікон для альтанок до Києва та області. У нас Ви можете купити вікна від найкращих європейських виробників за найвигіднішою ціною.