Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

viber;;telegram

Адреса:

бульвар Вацлава Гавела 6/7
1 поверх, "Салон вікон"

Прокласти маршрут в картах

Поряд:

зупинка "М. Василенка" - 20 м

ст. м. "Берестейська" - 18 хв (пішки)

ст. м. "Шулявська" - 2,6 км (авто)

Графік роботи салону:

Зараз

Понеділок 10:00 - 19:00
Вівторок 10:00 - 19:00
Середа 10:00 - 19:00
Четвер 10:00 - 19:00
П'ятниця 10:00 - 19:00
Субота за записом
Неділя вихідний

Фурнітура

Фурнітура для вікон

Від вибору фурнітури залежить, наскільки герметичні будуть вікна, як довго вони прослужать і які функції виконуватимуть. По суті, саме фурнітура відповідає за всю нашу взаємодію з вікном. Сучасна віконно-дверна фурнітура дає можливість отримати кілька варіантів провітрювання, можливість вибору дизайну, класів безпеки і навіть інтеграцію в систему розумного будинку.

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує весь асортимент фурнітури від провідних європейських брендів: SIEGENIA-AUBI, MACO, WINKHAUS.

Яку фурнітуру вибрати?

Питання вибору віконної фурнітури зазвичай зводиться до вибору бренду. Але, щоб вибрати правильно – для початку варто визначитися з функціями та варіаціями фурнітури. Отже, віконно-дверна фурнітура може бути:

  • поворотно-відкидна фурнітура може мати кілька варіантів провітрювання (класичне, зимове, покрокове, паралельне зміщення);
  • фурнітура може бути стандартною та протизламною (різних класів протизламності);
  • петлі можуть бути стандартні та приховані;
  • фурнітура може бути оснащена датчиками безпеки;
  • фурнітура може працювати від електроприводу;
  • фурнітура може бути не тільки поворотно-відкидною, а й розсувною, підвісною тощо.

Який бренд вибрати?

Залежно від того, яка комплектація фурнітури потрібна – можна вибрати бренд з більш вигідною ціною (рекомендуємо вибирати з перевірених роками європейських брендів). Але, варто зазначити, що кожен з брендів має свої сильні сторони:

  • SIEGENIA-AUBI відрізняється м’яким ходом фурнітури в процесі експлуатації та саморегульованими цапфами.
  • MACO – лідируючий за популярністю бренд на нашому ринку, а сервіс майстри відзначають MACO як найзручнішу фурнітуру в процесі регулювання механізмів.
  • WINKHAUS є одним із лідерів у країнах західної Європи за рахунок доступності протизломної комплектації, великого вибору нестандартних рішень.

Як перевірити справжність фурнітури?

Фурнітура є одним із найдорожчих елементів у пластикових вікнах. Саме з цієї причини можливі спроби здешевлення собівартості конструкцій за рахунок часткової заміни оригінальної фурнітури дешевшими аналогами.

Оригінальна фурнітура не повинна мати пластикових елементів (виняток становлять комбіновані запірні планки і мікроліфт). Так наприклад, бувають випадки коли на центральній передачі вибитий логотип MACO і вона зроблена з металу, а ось планки та зачепи фурнітури встановлені пластикові.

Це призводить до того, що в результаті тертя металу об пластик, пластик стирається і фурнітура більше не може надійно притискати стулку до рами. Таким чином після декількох років роботи, вікна втрачають свою герметичність з усіма наслідками, що виходять звідси.