Скління котеджів
Популярні системи для котеджів
Калькулятор вікон
також в онлайн конфігураторі:
– термін виробництва
– знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу
Енергоефективні рішення для котеджів
Знайти масу пропозицій для того, щоб купити вікна для заміського будинку, не важко, складніше правильно вибрати і не переплатити. Сучасна архітектура характеризується постійним збільшенням площі скління. Якщо раніше технології не дозволяли робити більші світлові отвори без шкоди теплоізоляції будинку – сьогодні таких обмежень практично немає.
“Будинок із маленькими вікнами сучасним уже не назвати”, – Віталій Міщенко, архітектор
Вікна для дому вибираються на десятки років і важливо встановити конструкції, які відповідатимуть вимогам не лише сьогоднішнього дня, а й у майбутньому.
Пластикові вікна відмінно підходять для засклення заміських будинків, це обумовлено ціною і безмежними можливостями в дизайні.
Вікна для будинку - розміри
Розмір вікон у будинку відображається у проекті. Не рідко, застарілі проекти потребують доопрацювання, адже ринок не стоїть на місці і сьогодні є можливість замовити розсувні системи, портальні двері, вікна з електроприводом та багато іншого. Скління котеджу – найважливіший етап у будівництві і не варто нехтувати вимогами до проектування та виготовлення вікон.
Великі віконні рами мають бути забезпечені необхідною жорсткістю, робочі стулки проектуються відповідно до регламенту виробників фурнітури.
При проектуванні розмірів варто враховувати і колір вікон. У білих вікон менше лінійне розширення, а кольорові – потребують компенсаторів розширення. В цілому, сучасні віконні системи дають можливість якісно склити котедж з прорізами будь-яких розмірів.
Які вікна вибрати для будинку?
Вікна для приватного будинку повинні виконувати цілу низку завдань, але на питання, яким має бути скління котеджів – перш за все, хочеться виділити:
- вікна мають бути енергозберігаючими
- склопакети з додатковим захистом від надлишку сонячної дії
- конструкції мають бути протизломними
- фурнітура має бути практичною та довговічною
Вибираючи профіль, варто розглядати п’ятикамерні (і вище) системи з монтажною глибиною 70 мм (і вище). Бажано, щоб профіль був із трьома контурами ущільнення.
Склопакети однозначно двокамерні з енергозберігаючим покриттям і газом Аргон в обох камерах. На сонячну сторону вибирайте мультифункціональні склопакети.
Протизламна фурнітура забезпечує надійний захист та утримає зловмисника у разі спроби проникнення.
Вартість скління котеджу
Скління котеджів під ключ складається із вартості вікон та вартості послуг. Бюджет при замовленні вікон додому не малий, дуже важливо підібрати необхідну комплектацію і не переплачувати за опції, які не знадобляться або менш важливі в конкретному випадку.
Однозначно, не можна заощаджувати на монтажі. Правильний монтаж – запорука успіху. Не варто вибирати дешеві монтажні матеріали (піна, кріплення, герметика, захисні стрічки) – все це сильно позначається на довговічності та герметичності.
Для того, щоб порахувати вартість скління котеджу, Ви можете просто надіслати нам копії аркуша проекту з вікнами – наші менеджери підберуть оптимальну комплектацію та конфігурацію. Ціна залежить від кольору, розмірів, типів відкривання, фурнітури та інших параметрів.
Профіль для засклення котеджу
Розміри вікон для будинку великі, вимоги до зовнішнього вигляду підвищені, а отже пріоритетом у виборі профілю повинні бути:
- жорсткість та стабільність поверхні
- теплоізоляційні показники профілю
- шумоізоляційні показники профілю
- можливості у дизайні
Для скління житлових приміщень в будинку, профіль повинен бути не менше 70 мм монтажною глибиною, але найкращим вибором будуть системи 80 мм і більше з трьома ущільненнями контрами. Для нежитлових приміщень можна вибирати трикамерні системи (58-62 мм). Армування профілю має бути не менше 1,5 мм, це забезпечить жорсткість рам.
Який склопакет обрати для будинку?
Від вибору склопакетів для заміського будинку залежить, наскільки тепло та комфортно буде в будинку, а також – скільки необхідно буде витрачати на опалення та кондиціювання.
Склопакети з енергоефективним покриттям та газом Аргон у камерах зберігають набагато більше тепла, ніж звичайні склопакети. Саме розвиток енергозберігаючих технологій сприяє постійному збільшенню площі скління у котеджах.
За своїми функціями склопакети бувають:
Склопакет може бути з однією з цих функцій, кількома або всіма перерахованими функціями. Залежно від бюджету та потреб підбирається необхідна формула склопакета.
Фурнітура
стандартна фурнітура | протизламна фурнітура |
---|---|
Безпека – один із найважливіших пріоритетів при виборі вікон для заміського будинку. Спеціальна протизламна фурнітура дає можливість не турбуватися, що зловмисник зможе легко, швидко та без шуму пробратися до приміщення.
Сучасні рішення у сфері безпеки дають можливість інтегрувати датчики безпеки у віконні рами.
Для комфортного провітрювання – рекомендується встановлення функцій зимового провітрювання та покрокового провітрювання (крім класичного).
Ламіновані вікна
ламінація з двох сторін | ламінація з однієї сторони |
---|---|
Ламіновані металопластикові вікна можуть бути як на білій основі, так і на кольоровій. Біла основа використовується при виборі нестандартних кольорів та односторонньої ламінації (зовнішня чи внутрішня). При виборі двосторонньої ламінації стандартного кольору або біколор, основа може бути:
- антрацит;
- коричнева;
- темно-коричнева;
- карамель.
Дизайн вікон в будинку
Металопластикові вікна можуть бути різної форми і дизайну. Ось неповний перелік можливостей:
- арки, трапеції, круглі вікна;
- шпроси (внутрішні, зовнішні);
- інкрустація;
- вітражні склопакети;
- гнуті склопакети;
- прихований шов;
- скляний кут.
Монтаж вікон у приватному будинку
Правильний монтаж вікон у приватному будинку є запорукою енергоефективності та довговічності виробів. Встановлення вікон та дверей повинні бути виконані у суворій відповідності до норм ДСТУ:
- правильний підбір кріпильних матеріалів;
- необхідну кількість точок кріплення конструкцій;
- виставляння конструкцій за рівнем;
- будову монтажного шва, всіх стиків та з’єднань;
- пароізоляція та гідроізоляція.
Часті питання та відповіді
Алюмінієві чи пластикові вікна?
Вибір залежить від бюджету та габаритних розмірів конструкцій. Пластикові вікна набагато дешевші за алюмінієві. Якщо габарити вікон вписуються в обмеження (допустимі розміри) – раціональнішим є вибір пластикових вікон. Дуже часто, хорошим рішенням є комбінація алюмінієвих та пластикових систем (великі вікна та розсувні системи замовляються в алюмінії, а все інше – з пластику).
Яка ПВХ система найкраще підходить для котеджу?
У співвідношенні ціна/якість (на нашу суб’єктивну думку) – REHAU SYNEGO.