Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Протизламні вікна

топ продажів

Rehau Euro-Design 70

Б клас | 70 мм

REHAU Euro-Design 70

rehau geneo 01

А клас | 86 мм

REHAU GENEO

rehau synego 01

Б клас | 80 мм

REHAU SYNEGO

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Пластикові вікна повинні забезпечувати не лише гарну теплоізоляцію та шумоізоляцію, але й захищати будинок від несанкціонування проникнення. На жаль, досить часто можна почути думку:

“… все одно залізуть якщо захочуть”.

Відразу зазначимо – це помилка. Якщо укомплектувати вікна протизламними рішеннями – проникнути в приміщення буде дуже складно, а головне – без шуму точно не вийде. За статистикою охоронних компаній саме через вікна відбувається левова частка проникнень. Незважаючи на таку статистику – більшість котеджів продовжують склити навіть без протизламної фурнітури. Такі помилки неприпустимі, адже різниця в ціні звичайної і протизламної фурнітури зовсім невелика, а йдеться про безпеку житла і людей, що проживають в будинку.

Класи протизламності вікон

Існує 6 класів протизломності, але для житлових будинків рекомендуємо розглянути 3 найоптимальніші:

  • RC1: фурнітура має 4 протизламні пари, а склопакет виготовлений із застосуванням звичайного скла (4 мм).
  • RC2: всі цапфи і планки фурнітури у відповідь протизламні, а склопакет виготовлений із застосуванням безпечного скла (триплекс). Вікна цього класу чинитимуть опір активному злому не менше 3 хвилин.
  • RC3: всі цапфи і планки протизламні планки фурнітури, склопакет виготовлений із застосуванням безпечного скла (триплекс), склопакет вклеєний в раму, є додатковий захист петель. Вікна цього класу чинитимуть опір не менше 5-ти хвилин активного злому.

Активний злам – час впливу на вікно. Тобто, якщо активний злам тривав 5 хвилин, то загальний час (з урахуванням пауз) опору вікна буде 12-15 хвилин.

Рекомендації щодо комплектації

Завдання зловмисника пробратися до приміщення без шуму, а наше завдання – зробити це неможливим.

“Шум – головний страх і ворог зловмисника.”

Вибравши протизламну фурнітуру – відкрити вікно найстандартнішим способом (підколупування стулки) вже точно не вийде. У такому разі зловмисник буде змушений розбити склопакет. Якщо ми поставимо двокамерний склопакет – доведеться розбити три аркуші скла, звичайно, буде голосно і спрацює датчик розбиття скла (його теж треба передбачити). Але, якщо ми встановимо скло триплекс – доведеться в прямому значенні вирубати отвір у склопакеті. Все це буде довго, голосно та з великими витратами фізичної енергії.

Практика показує, що зіткнувшись із безпечним вікном – зловмисники відмовляються від спроб зламати саме цей об’єкт і перемикаються на простіші завдання.

Датчики безпеки на вікна

Вибір протизламних вікон необхідний збільшення часу опору житла активної атаці зловмисників. Але, як нам не дати їм пробратися в приміщення, а ще краще – затримати прямо на місці злочину? Для таких завдань існують датчики розтину, датчики розбиття склопакетів та датчики руху.

Як тільки спрацює один із датчиків, охоронна компанія має негайно виїхати на об’єкт. Досвідчені зловмисники знають, що вони мають лише 7-10 хвилин. Якщо в будинку встановлені вікна з високим класом протизломності – зловмисник просто не встигне і набагато вигідніше залишити витівку. Якщо ж він недосвідчений і не розуміє, що охоронна компанія вже виїхала – є можливість провести затримання на місці.

Ціни на протизламні вікна

Вартість протизламних вікон залежить від комплектації вікон. Щоб розуміти бюджет на скління, необхідно вибрати:

  • профіль
  • склопакет
  • бренд фурнітури
  • комплектуючі

Все це Ви можете зробити в онлайн-калькуляторі на нашому сайті. Буквально за пару хвилин можна завести параметри та порівняти ціни на протизламні вікна від різних брендів, ціна на ламінації та багато іншого.

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує великий асортимент від європейських брендів за найдоступнішою ціною.

Для забезпечення найвищих показників захисту від злому необхідно виконати якісний монтаж згідно з нормами ДСТУ. Всі наші фахівці з монтажу вікон пройшли навчання та мають великий досвід монтажу вікон із підвищеним захистом від злому.

Часті питання та відповіді

Що таке протизламні вікна?

Протизламні – вікна оснащені протизламною фурнітурою та іншими опціями, які ускладнюють можливість несанкціонованого проникнення.

Чи можна зламати протизламне вікно?

Теоретично зламується абсолютно все, але протизломність гарантує, що без шуму і величезних зусиль це не пройде.

Вартість протизламних вікон вища, ніж у стандартних?

Так, але різниця в ціні не велика.

Де встановлюють протизламні вікна?

Котеджі, квартири на перших та останніх поверхах.