Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Балкони під ключ

Балкони під ключ

Балкони старого житлового фонду потребують комплексної модернізації. У міру можливості, все більше мешканців облагороджують балкони та використовують їх як повноцінне приміщення.

“Не вистачає місця у квартирі – придивіться до балкону.”

Звичайно, всі замовники прагнуть замовити балкон під ключ недорого, але через великий обсяг робіт і матеріалів – загальний бюджет виходить не малий. Проте при правильному підборі матеріалів, балкон під ключ київ ціна може бути набагато нижчою, ніж при виборі зовсім необов’язкових дорогих послуг та комплектуючих.

Послуга балкон під ключ Київ може включати: розширення балкона, винос по підвіконню, зовнішня і внутрішнє оздоблення. Залежно від обраних опцій формується бюджет та можливості подальшого використання приміщення.

Засклення балкона під ключ – основні етапи

  • Розширення балкона – збільшення площі балкона на підлозі. Розширення не є обов’язковим етапом, і на цьому пункті можна заощадити кошти.
  • Зовнішня обшивка балкона – оздоблення сайдингом або профнастилом парапету з боку вулиці.
  • Утеплення балкона – комплекс заходів для термоізоляції поверхонь підлоги, парапету, стелі та стін.
  • Внутрішня обшивка балкона – оздоблення підлоги, стін та стелі матеріалами, призначеними для внутрішніх робіт (вагонка, штукатурка, ламінат, мдф-панелі).
  • Дах на балконі. Виготовлення даху на балконі, як правило, необхідне для балконів на останніх поверхах. Технологія передбачає виварювання несучої частини та подальше накриття покрівельними матеріалами (металочерепиця, бітумна черепиця).

Вартість балкона під ключ

Ремонт балкона під ключ складається з великого переліку робіт та матеріалів. Для розрахунку загального кошторису, виберіть балкон під ключ фото, яке підходить Вам за дизайном та функціональним призначенням балкона. Зніміть орієнтовні вимірювання балкона і перешліть всю цю інформацію підряднику.

Звичайно, замовляючи балкон під ключ ціна може бути абсолютно різною, а значить краще одразу дати зрозуміти підряднику в якому сегменті підбирати матеріали (економ, стандарт, преміум).

Загалом практично всі балкони в старих будинках будувалися за типовими проектами. Ви можете просто повідомити тип Вашого будинку і одразу отримати орієнтовний бюджет балкону. Не варто забувати, що ціна залежить і від додаткових опцій (освітлення, сушіння, розетки, шафи).

Де замовити послугу балкон під ключ недорого в Києві

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує замовити балкон під ключ у Києві та області за найвигіднішою ціною. Ми надаємо весь комплекс робіт з фіксованою ціною та без неприємних сюрпризів. На всіх етапах від консультації до прийому готового балкону Вас оточуватимуть професіонали.

У салоні компанії представлені зразки матеріалів та комплектуючих для скління та оздоблення балконів будь-якої складності.

Монтаж балконів повинен виконуватись досвідченими майстрами у суворій відповідності до норм ДСТУ. Запорукою комфортного балкона є герметизація всіх стиків та з’єднань, гідроізоляція козирка, шумоізоляція відливів, захист монтажних швів від вологи та пари. Усі фахівці з монтажу мають сертифікат, що підтверджує проходження навчання в центрах підготовки виробників пвх систем.