Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Скління квартир

топ продажів

Rehau Euro-Design 70

Б клас | 70 мм

REHAU Euro-Design 70

rehau geneo 01

А клас | 86 мм

REHAU GENEO

rehau synego 01

Б клас | 80 мм

REHAU SYNEGO

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Правильно вибрати та змонтувати вікна у квартирі – одне з найважливіших завдань при ремонті чи модернізації житла. Вікна встановлюватимуться на десятки років і саме від них залежить наскільки у Вас у квартирі буде тепло, тихо та затишно. На ринку є безліч пропозицій, всі вони з гарною рекламою, але якщо Ви хочете поставити дійсно якісні вікна за вигідною ціною – варто розібратися з чого складається ціна, на чому можна заощадити і що обов’язково має бути у ваших нових вікнах.

Вибираючи вікна у квартиру, Вам необхідно буде визначитися з основними складовими:

  • профіль
  • склопакет
  • фурнітура
  • комплектуючі
  • монтаж

Багато замовників помилково вважають, що достатньо вибрати лише хороший профіль, але це не зовсім так.

“Профіль важливий, але це далеко не все.”

Який профіль обрати для квартири?

Профіль (профільна система) – пвх балка, з якої виготовляється віконна рама. Від профілю залежать як теплоізоляційні властивості вікон, так і: шумоізоляція, жорсткість рам, довговічність конструкцій, правильна робота фурнітури.

На ринку представлені десятки брендів, але якщо Ви хочете замовити дійсно якісні вікна раз і не змінювати їх кожні 5-10 років – рекомендуємо обрати REHAU

При заскленні квартир необхідно вибирати профільні системи не менше 70 мм монтажної глибини, з 5-ма і більше повітряними камерами.

Який склопакет вибрати?

Вибравши хороший профіль – варто вибрати хороший склопакет. Необхідно розуміти, що основна маса тепловтрат вікна відбувається саме через склопакети. При заскленні квартир важливо досягти максимальних показників теплоізоляції та шумоізоляції вікон.

За кількістю камер, склопакети бувають однокамерні та двокамерні. Однокамерний склопакет (два листи скла) можна застосовувати лише на неопалюваних балконах і балконних блоках (якщо вони на другому контурі скління). Для всіх житлових кімнат – вибирайте лише двокамерні енергозберігаючі або мультифункціональні склопакети (енергозбереження та сонцезахист).

Якщо вікна виходять на шумну проїжджу частину – склопакети зі склом триплекс значно покращують шумоізоляційні характеристики вікон.

Яку фурнітуру вибрати для квартири?

Фурнітура забезпечує комфортну взаємодію з вікном, дає можливість провітрювати приміщення, відповідає за герметичність та довговічність конструкцій. Щоб уникнути проблем із надлишком вологи або недоліком припливу свіжого повітря – замовляйте вікна з кількома режимами провітрювання (стандартний відкид, зимове провітрювання, покрокове провітрювання).

Скління квартир на нижніх та верхніх поверхах має бути із забезпеченням безпеки та запобігати можливим спробам проникнення. Протизламна фурнітура дуже добре справляється із цим завданням.

Сучасна віконно-дверна фурнітура дає можливість інтегрувати вікна та двері до системи розумного будинку, а датчики безпеки охоронної сигналізації можуть бути вбудовані у вікна на етапі монтажу рам.

Ціни на вікна для квартир

Ціни на скління квартир залежать від вартості вікон та вартості послуг (вимірювання, доставка, демонтаж, монтаж). Для того, щоб отримати точну вартість засклення квартири та купити вікна за найвигіднішою ціною – переходьте в онлайн калькулятор на нашому сайті. Калькулятор дає можливість швидко порівняти ціни в різних системах, підібрати комплектацію, дізнатися терміни та багато іншого.

Ви можете звернутися до наших менеджерів, і ми допоможемо підібрати потрібну комплектацію та порахуємо вартість скління.

ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА” пропонує вікна від найкращих німецьких брендів за найдоступнішою ціною. Фахівці з монтажу пройшли навчання у центрах підготовки виробників пвх систем. Ви маєте можливість вибору як вікон, так і монтажних матеріалів (піна, стрічки, герметики).