Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

viber;;telegram

Адреса:

бульвар Вацлава Гавела 6/7
1 поверх, "Салон вікон"

Прокласти маршрут в картах

Поряд:

зупинка "М. Василенка" - 20 м

ст. м. "Берестейська" - 18 хв (пішки)

ст. м. "Шулявська" - 2,6 км (авто)

Графік роботи салону:

Зараз

Понеділок 10:00 - 19:00
Вівторок 10:00 - 19:00
Середа 10:00 - 19:00
Четвер 10:00 - 19:00
П'ятниця 10:00 - 19:00
Субота за записом
Неділя вихідний

Про компанію

Німецькі вікна™

ТМ НІМЕЦЬКІ ВІКНА — 12 років бездоганної репутації

Компанія працює на ринку світлопрозорих конструкцій України понад 12 років. За роки роботи ми змогли досягти найвищої якості запропонованих послуг та заробити відмінну репутацію. Колектив компанії – група професіоналів, яким під силу вирішити навіть найскладніші технічні завдання. Професійні монтажні бригади, найкращі фахівці із заміру конструкцій, досвідчений технолог, чуйні та люблячі свою роботу менеджери з продажу — ось хто працюватиме над Вашим замовленням.

Абсолютно точно: Вам буде комфортно з нами на всіх етапах співробітництва.

Ми пропонуємо тільки найкращі вікна

Незважаючи на всі виклики та складність ринку, ми пропонуємо лише найкращу продукцію німецьких брендів. У нашому асортименті немає профілів класу С, дешевої фурнітури, низькоякісного скла та комплектуючих. Ми не маємо на меті пропонувати вікна на будь-який гаманець і охопити якомога більший обсяг ринку, для нас важливо пропонувати тільки кращу продукцію та відрізнятися високим рівнем сервісу.

Довіра партнерів

Якість пропонованих товарів і послуг компанії неодноразово відзначались фахівцями провідних німецьких концернів  в галузі виробництва ПВХ систем для вікон і дверей. Тисячі позитивних відгуків наших замовників та листи подяки від постійних партнерів – найкраща оцінка нашої роботи.

Чому нас обирають професіонали

Як правило, результат та якість в цілому залежать від якості окремих складових. Якщо говорити про вікна, кінцевий результат складається з основних блоків:

  • ми працюємо виключно з оригінальними німецькими профільними системами, які є еталоном якості на ринку віконних профільних систем у всьому світі.
  • замовляючи вікна у нас, Ви отримуєте продукцію, яка збиралася на найкращих автоматизованих лініях для збирання вікон.
  • у Ваших вікнах будуть стояти склопакети, виготовлені з кращого скла, виробленого на території Європейського Союзу.
  • ми оснастимо ваші вікна оригінальною фурнітурою з повним набором опцій (зимове провітрювання, мікроліфт, система антизлом, захист від помилкового відкиду стулки і тощо.)
  • усі комплектуючі (з’єднувачі, підсилювачі, відливи, козирки, москітні сітки, підвіконня, нащільники) ми пропонуємо лише оригінального виробництва, на що надаємо супровідну документацію.
  • транспортування вікон здійснюється на спеціалізованих автомобілях. Це дозволяє виключити можливість утворення подряпин та деформацій профільної системи.
  • Ваші вікна будуть монтувати досвідчені сертифіковані монтажні бригади. Замовляючи вікна, Ви можете бути впевнені, що фахівець навчений і знає як правильно виконати монтаж конструкцій.
  • Онлайн програма розрахунок вікон дозволяє прискорити процес та зробити його максимально прозорим. Наше завдання дати Вам найкращу продукцію за найнижчою ціною.