Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

viber;;telegram

Адреса:

бульвар Вацлава Гавела 6/7
1 поверх, "Салон вікон"

Прокласти маршрут в картах

Поряд:

зупинка "М. Василенка" - 20 м

ст. м. "Берестейська" - 18 хв (пішки)

ст. м. "Шулявська" - 2,6 км (авто)

Графік роботи салону:

Зараз

Понеділок 10:00 - 19:00
Вівторок 10:00 - 19:00
Середа 10:00 - 19:00
Четвер 10:00 - 19:00
П'ятниця 10:00 - 19:00
Субота за записом
Неділя вихідний

Вітражні вікна

Вітражні вікна

Великим попитом останнім часом стало користуватись декорування своїх вікон різноманітними декоративними елементами. І серед однієї з технікою, що полюбилася, стали вітражні вікна.
Вітражні вікна – це метод декорування вікон композиціями зі скла чи іншого схожого матеріалу, здатного пропускати світло. Завдяки різноманітним композиціям сонячний промінь, що проникає крізь вікно, надає приміщенню різнокольорові оригінальні відблиски.

Вітражні вікна: сутність та методи виготовлення

За своєю історію, спочатку вітражні вікна встановлювалися в готичних храмах. Однак, зараз такі вікна прикрашають приміщення різного призначення та дизайну інтер’єру. Завдяки наявності різноманітних кольорів, технік виконання, стилів виготовлення вітражні вікна можуть влаштуватися в будь-якому приміщенні.

Процес виготовлення вітража на вікнах полягає в наступному: шляхом спаювання різнокольорових уламків скла різного кольору у вигляді візерунків, різноманітних елементів картин, фотографій.
Для надання вашому будинку або офісу особливого шарму та унікальності ви можете скористатися декоруванням за допомогою вітражних вікон.

Методи виготовлення склопакетів

  1. Класичний спосіб передбачає виготовлення ескізу, відповідно до якого викладається візерунок за допомогою металевого профілю. Далі в профіль вставляються скляні композиції і місця їх стиків спаюють.
  2. Техніка Тіффані здійснюється методом свинцевого припаювання скляних елементів, обгорнутих мідною клейкою стрічкою.
  3. Фьюзинг-вітражі – здійснюється за допомогою впаювання дрібних камінчиків та різних деталей у скло.
  4. Піскоструминний метод застосовується для отримання заглиблень на поверхні скла та оригінальних рельєфних малюнків.
  5. Хімічне травлення скла виходить шляхом застосування плавикової кислоти. Такий метод виготовлення вимагає ювелірної точності та дотримання всіх правил безпеки.
  6. Вітражний розпис на склі досягається завдяки нанесенню на поверхню виробу спеціальної фарби. Колір поверхні може бути однотонним або кольоровим, насиченість кольору залежить від кількості нанесених шарів фарби.
  7. Аплікаційні вітражі є одним із простих методів виготовлення вітражних вікон, тому що його процес полягає в тому, що деталі задуманого малюнка вирізують із кольорової плівки та наклеюють на прозоре скло.

На що варто звернути увагу

На сьогоднішній день існує багато варіацій виготовлення вітражів. Будь-який фахівець зможе запропонувати вам велику різноманітність методів здійснення вітражів та варіації саме тих вікон, які можна застосувати у тому чи іншому приміщенні.

Вибираючи вітраж для вікна, орієнтуйтеся на те, що такий декор буде забирати частину денного світла. З цього випливає, що вікна такого способу декорування не бажано встановлювати там, яке передбачається кабінетом в офісі або кухні в квартирі, де денне світло необхідне. У такому разі ви можете замовити лише часткове декорування вікна, створюючи оригінальні візерунки чи елементи малюнка. Такі вікна внесуть у приміщення оригінальності та унікальності та додадуть виразності.

Також врахуйте, що для виготовлення вітражних вікон слід звертатися лише до високотехнологічних фахівців, оскільки технологія виготовлення потребує особливої ​​майстерності, досвіду та навичок працівника. Тому створити домашній затишок, який прослужить вам довгі роки, слід довірити лише добрим фахівцям.

Онлайн калькулятор

Змінюйте 

розміри

та одразу отримуйте ціну на сайті

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу