Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Чи можна фарбувати пластикові вікна?

Арочні вікна

Через деякий час усі починають думати про те, як можна внести до звичного інтер’єру якийсь яскравий елемент. Для цього можна пофарбувати пластикові вікна, які, як правило, продаються в стандартному білому або коричневому відтінку.

Але їх можна зробити й іншого кольору, який вам сподобається. Більшість вважає, що фарбувати можна виключно дерев’яні конструкції, але те саме можна зробити і з пластиковими.

Фарбувати вікна ПВХ досить просто, але…

Фарбувати пластикові вікна досить просто, але всю роботу потрібно виконувати акуратно, і перед початком процедури необхідно підготувати всі інструменти. Строго слідуйте технології фарбування, адже саме від цього залежатиме кінцевий результат, а також термін експлуатації пластикового вікна.

Для того, щоб процедура була успішно виконана, варто також заздалегідь подбати про підготовку тих інструментів, які ви будете використовувати. Тоді під час роботи ви не відволікатиметеся.

Перед тим, як пофарбувати вікно, переконайтеся, що його поверхня максимально чиста, а також суха. Очистити від різного роду пилу можна шляхом використання стисненого повітря. Коли вікно повністю очищене, видаліть залишки захисної плівки, а частини вікна, які не потрібно фарбувати — заклейте спеціальною клейкою стрічкою.

Далі потрібно знежирити поверхню пластикового вікна. Просочіть шматочок тканини спеціальним очищувачем і ретельно протріть його. Зачекайте п’ять хвилин, поки очищувач випарується із поверхні пластикового вікна. Тільки після цього можна починати фарбувати вікно.

Фарбу також потрібно купити та приготувати заздалегідь. Варто відзначити один важливий факт: на фарбі для пластикових вікон стоятиме спеціальна позначка на упаковці. Вибирати потрібно тільки таку, жодна інша не підійде і лише зіпсує поверхню вікна.

Для того, щоб швидко пофарбувати вікно із пластику, можна скористатися спеціальним пістолетом. Слідкуйте за тим, щоб шар фарби був не товстим, але й не надто тонким. Якщо ж фарби буде занадто багато, то пластикове вікно сохне в кілька разів довше, а це вкрай негативно впливає на його зовнішній вигляд.

Метод фарбування

На сьогоднішній день найчастіше для фарбування пластикового вікна використовують коекструційний метод. Він дозволяє досить просто отримати на лицьовій стороні якісне акрилове покриття, водночас колірні тони можуть бути найрізноманітнішими. Якщо ж додатково застосувати акриловий лак, поверхня стане трохи бархатистою та неймовірно красивою. Водночас вона буде матовою, що багатьом дуже подобається.

Великою перевагою пофарбованих пластикових вікон є те, що їх набагато простіше мити. У той же час підвищується їхній рівень зносостійкості. Спеціальна фарба для пластикових вікон повністю нешкідлива і негативно не відбивається на стані здоров’я людини.

І ще одна слушна порада:

Дуже важливо пам’ятати кілька моментів, виконання яких допоможе отримати чудовий результат. Коли для фарбування вікна ви вибрали досить темний відтінок, то поверхню потім потрібно ще покрити плівкою з акрилу. Пояснити це можна тим, що барвники темних кольорів є досить нестійкими до різних негативних впливів зовнішнього середовища. Крім того, темні відтінки поверхні пластикових вікон поглинають у кілька разів більше тепла, ніж світлі. Наша компанія пропонує придбати якісні пластикові вікна, які ви надалі за бажанням зможете легко пофарбувати в той відтінок, який вам подобається. Таким чином, можна змінити інтер’єр або внести до нього яскраві та позитивні нотки.