Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Як пофарбувати пластикові вікна?

Фарбування вікон власноруч

Чи можна фарбувати пластикові вікна? Для всіх, хто шукає швидку відповідь на це питання, відразу відповімо: так, пластикові вікна можна фарбувати. А на запитання “як?”, “чим?” і “в яких умовах?” – відповімо в цій статті.

Як правило, вікна фарбують для надання їм нового життя без повної заміни. Найчастіше вікна фарбують у комерційних приміщеннях, саме на таких об’єктах є гостра необхідність зробити швидко, дешево та стильно.

Пофарбувати вікна можна в будь-який колір RAL, це величезна перевага, адже навіть стандартні плівки ламінації не завжди підходять під дизайн інтер’єру.

Пвх профіль призначений як для ламінування, так і для фарбування, а ще як бонус – немає обмежень за кількістю кольорів можна змінювати хоч щороку.

Технологія підготовки поверхні

Від того, як ми підготуємо поверхню профілю під фарбування, залежить кінцевий зовнішній вигляд виробів. Іноді можна побачити забарвлене вікно, яке важко відрізнити від заводського фарбування алюмінієвих вікна, а буває – виглядає дуже кустарно. Все це залежить від дотримання технології.

  • Необхідно збільшити адгезію поверхні пластикового профілю, від цього залежить, як фарба буде триматися. Для цього варто ретельно відмити вікна від пилу, бруду, залишків піни, силікону, жирних плям. З непрофесійних засобів добре підходить миючий засіб для посуду. Але якщо є можливість – купіть спеціальні засоби для чищення пластику (продаються в господарських магазинах). Вимивати необхідно ретельно, бажано кілька разів замінити воду.
  • Після того, як повторили кілька разів – сполосніть поверхню чистою водою і залиште висихати природним шляхом.
  • Після висихання обробіть поверхню дрібний наждачним папером та ще раз змийте все з поверхні.

Чим пофарбувати пластикові вікна?

Для пвх вікон добре підходить акрилова фарба, але якщо Ви купите спеціальну акрилову фарбу, призначену саме для пластикових поверхонь – все буде ще краще:)

Ця фарба добре схоплюється з поверхнею профілю та відмінно тримається. Поверхня після висихання буде гладкою і рівною. А секрет цього у спеціально підібраній в’язкості фарби для пвх.

Фарба, призначена для пластикових поверхонь, може мати більше ніж 2000 варіантів кольору. Більше того, Ви можете вибрати фарбу з різними ефектами (наприклад: перламутр).

Як пофарбувати пластикові вікна: технологія грунтовки та фарбування

Заклеюємо все, що не повинно грунтуватися та фарбуватися малярним скотчем (склопакети, підвіконня, краї укосів). Необхідно зробити все акуратно, щоб у момент ґрунтування та фарбування краю були рівними і вся зайва фарба залишилася на скотчі, не на склі або укосах.

Грунтовку необхідно купити спеціальну – для пластикових поверхонь. Наносите грунтовку з кутів, не дуже великим шаром, щоб не текло. Пензлик підійде синтетичний або натуральний, головне взяти таку щоб ворсу не залишалася на поверхні (замучитеся).

Фарбувати вікна краще не пензликом, а пульверизатором. Це дасть змогу отримати ідеальну поверхню. Параметри пульверизатора: сопло 16-18 мм, тиск 2-25 атмосфери.

У разі використання пульверизатора достатньо пофарбувати в один шар.

При нанесенні фарби пензликом або валиком потрібно повторне фарбування після висихання.

В яких умовах фарбувати вікна?

Загалом можна фарбувати за будь-яких умов, але якщо є можливість:

  • вологість вища за 50%;
  • безвітряна погода (якщо вікна фарбуються із зовнішнього боку);
  • температура комфортна для Вас (коли руки тремтять від холоду – буде важче☺).

Часті питання та відповіді

Де придбати фарбу для вікон?

У будівельних гіпермаркетах та спеціалізованих магазинах є можливість підбору кольору та колорування суміші.

 

Як вибрати колір?

Для вибору кольору існує каталог палітри кольорів (RAL). Рекомендуємо взяти мінімальний обсяг для тестування. Фарба в каталозі та на вікнах може виглядати по-різному.

Пофарбувати самому чи замовити послугу?

Все залежить від обсягу, бюджету та вимог. Звичайно, професіонали з великим досвідом зроблять це швидше та акуратніше, але фарбування вікон під силу і людині без досвіду.

Якою фарбою краще пофарбувати вікна?

Акрилова фарба для пвх поверхонь.