Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Правильний монтаж пластикових вікон у квартирі

Ремонт вікон

Якість установки пластикового вікна є одним із критеріїв, що формують якість віконної конструкції, її високі ізоляційні властивості, надійну та довговічну роботу. Встановлювати пластикові вікна своїми руками не рекомендується, оскільки навіть невеликі помилки та похибки у монтажі можуть суттєво знизити якість конструкції.

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Якщо вікно встановлено з помилками

Встановлення пвх вікон потребує певних навичок, знань та професійного інструменту. Виконувати ці роботи повинні професіонали. На жаль, довірити встановлення пластикових вікон монтажникам не завжди гарантує доброякісне виконання робіт, оскільки деякі працівники ставляться досить недбало до виконання.

Щоб уникнути серйозних помилок при монтажі пластикових вікон, необхідно дуже відповідально підійти до вибору віконної компанії, добре вивчивши ринок, рекомендації та відгуки знайомих, і просто відгуки в інтернеті.

При прийомі виконаної установки вікна Ви повинні оглянути конструкцію, якість запінювання, а також перевірити плавність роботи віконних стулок.

Поширені помилки під час монтажу вікон:

 • недостатня підготовка віконного отвору для монтажу,
 • мала кількість точок кріплення віконної коробки в отворі,
 • відхилення від горизонтального та/або вертикального рівня,
 • недостатня герметизація монтажного шва.

Кожна з цих помилок призводить до того, що вже через рік-два з’являються серйозні несправності в роботі вікна: затирання віконної стулки, продування при закритій стулці і в стику рами і стіни, утворення льоду, поява плісняви, розгерметизація склопакета, поломка фурнітури, перекіс фурнітури.

Послідовність встановлення пластикового вікна

 • Старі віконні конструкції демонтують, починаючи з видалення стулок, глухих секцій, потім демонтують відлив та підвіконня. Завершують демонтаж видаленням віконної рами. У випадку, коли Ви плануєте стару віконну конструкцію використовувати десь (скління гаража, господарської споруди на дачі, теплиці тощо) попередьте монтажників про те, щоб вони акуратно проводили демонтаж.

Демонтажні роботи стандартного вікна тривають від 15 до 40 хвилин. Після того, як стара конструкція видалена, слід зачистити віконний отвір від сміття та залишків штукатурки.

 • Виставляє віконний короб за горизонтальним і вертикальним рівнем, що забезпечує рівномірний розподіл навантажень на конструкцію вікна, і як наслідок довгу і безтурботну експлуатацію.

В останні роки для вирівнювання віконної конструкції в отворі використовують монтажні клини, які дозволяють поступовим зведенням та розведенням досягти максимальної точності при вирівнюванні віконної рами. Клини випускають у кількох типових розмірах, що також сприяє високій точності.

 • Кріплення віконного короба в отворі провадиться після того, як вона виставлена в рівень. Кріплять пластикові вікна, як правило, використовуючи анкерні пластини. Таке кріплення вважається максимально міцним. Кількість точок кріплення має бути достатнім, крок пластин не більше 70 см. Основними точками кріплення вважаються кути рами та місце під імпостом, необхідність додаткових точок закріплення визначається габаритами конструкції.
 • Після закріплення віконного короба приступають до встановлення відливу. Відлив кріпиться шурупами до профілю з боку вулиці. Після цього ставлять склопакети в глухі секції та навішують стулки.
 • Важливим етапом встановлення є ущільнення монтажного шва. Монтажним швом називають місце примикання рами до віконного отвору. Монтажний шов вимагає заповнення теплоізоляційним матеріалом. З цією метою використовують монтажну піну. Необхідно забезпечити ретельне запінювання.

Заповнення монтажного шва піною є найпоширенішим способом його влаштування, і в більшості випадків використовується лише цей матеріал.

 • Захист монтажного шва. Монтажна піна вразлива дії сонячного світла та вологи, тому необхідно забезпечити захист пінного шва від сонця та вологи з боку вулиці, але при цьому захист має бути паропроникним.

Зовні. Захистити пінний шов з боку вулиці можна: наличниками, гідроізоляційною стрічкою (наприклад, ПСУЛ), герметиком (наприклад, Стиз А).

Усередині. З боку приміщення монтажну піну можна захистити пароізоляційною стрічкою або акриловим герметиком Стиз Б.

 • Встановлення підвіконня. Коли монтажний шов ущільнений, приступають до встановлення підвіконня. Підвіконня може бути встановлене на цементний розчин, монтажну піну, за допомогою утримуючих скоб або на консолі.
 • Огляд та регулювання (за потреби). Після встановлення підвіконня, проводять регулювання віконної фурнітури та вікно готове до експлуатації.