Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Вікна для першого поверху

звичайна фурнітура протизламна фурнітура (обов'язково)
звичайний зачіп фурнітури протизламний зачіп фурнітури

Перед власниками квартир на першому поверсі стоять додаткові завдання: зробити свій будинок безпечним, а також зберегти приватність, захистити від сторонніх поглядів. Вікна є джерелом необхідного для нас сонячного світла, але на першому поверсі в багатоквартирному будинку вікна відкривають ваше життя на показ людей.

Також за статистикою, саме вікна є найпоширенішим способом проникнути до будинку зловмисників. Тому, вибираючи віконні конструкції для першого поверху, крім стандартного списку вимог до них (тепло- та звукоізоляція, надійність, функціональність, зовнішній вигляд), додатково важливими є два аспекти: безпека та приватність.

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Як убезпечити квартиру?

Убезпечити ваші вікна на першому поверсі від зловмисників можна кількома способами.

  • металеві грати на вікна

Старий добрий спосіб захистити ваші вікна. Існує кілька варіантів металевих ґрат на вікна. Вони можуть бути стаціонарні, розсувні чи розстібні. Можуть встановлюватися у віконний отвір або поверх нього. Можуть бути ковані чи зварені. Металеві віконні грати є ефективним способом захисту квартири від грабіжників, але мають недолік – зменшення кількості сонячного світла, погіршення огляду з вікон, більшість грат мають не привабливий зовнішній вигляд.

  • рольставні

Сучасні рольставні є пластинами (алюмінієвими або пластиковими), які переміщуються зверху вниз по напрямних. Незважаючи на свою ефективність, ролети не дуже зручні для квартир, а більше підходять для торгових та офісних приміщень.

  • протизламні вікна

Протизламні вікна є поєднанням протизламної фурнітури і безпечного склопакета. Для протизламної фурнітури характерні збільшена кількість точок замикання стулки, особлива форма елементів запору, а також комплектація спеціальної ручкою. Всі ці особливості віконної фурнітури спрямовані на ускладнення процесу злому стулки, вони значно ускладнюють роботу грабіжника. Для того, щоб зламати стулку з протизламною фурнітурою, знадобиться тривалий час, якого немає у злочинця, оскільки зростає можливість бути спійманим.

Безпечний склопакет може бути виготовлений із багатошарового скла (триплексу) або із загартованого скла. Такі склопакети стійкі до механічних пошкоджень, розбити його не так просто.

Який профіль обрати?

Протизламні пластикові вікна повинні комплектуватися якісним пвх-профілем з армуванням товщиною не менше 1.5 мм.

На відміну від перших двох способів захисту вікон від злому, встановлення протизламної фурнітури та ударостійкого склопакета не має недоліків. Вікна нічим не відрізняються від стандартних конструкцій, мають гарне світлопропускання, нічого не заважає огляду з вікна, не вимагають додаткового догляду чи обслуговування, як, наприклад, з ролетами. Протизламні вікна – сучасне та ефективне рішення вікон для першого поверху.

ТОП продажів для вікон

топ продажів

Rehau Euro-Design 70

Б клас | 70 мм

REHAU Euro-Design 70

rehau synego 01

Б клас | 80 мм

REHAU SYNEGO

salamander streamline 76

Б клас | 76 мм

SALAMANDER StreamLine 76

veka softline 70

А клас | 70 мм

VEKA Softline 70

Забезпечення приватності

Життя власників квартир на першому поверсі проглядається як на долоні через звичайні вікна. Для того, щоб зберегти приватність та вберегти свій світ від сторонніх очей, можна використати декілька варіантів. Вдень дуже важливо не просто закритися спітнілими шторами від сторонніх, а зберегти надходження сонячного світла в квартиру.

  • Штори

Ви можете використовувати фіранки або тюль із білої ажурної тканини. Білий колір надаватиме приміщенню легкості та легкості, пропускатиме природне світло, але при цьому завдяки малюнку захищатиме внутрішній простір від поглядів з вулиці. А для вечірнього часу потрібні щільні гардини.

  • Жалюзі

Також можуть бути використані жалюзі. Вибирайте жалюзі у світлих тонах, тоді навіть у похмурий день ваша кімната не буде темною. Жалюзі можуть бути з горизонтальними або вертикальними елементами (ламелями), виконані із пластику, металу, тканини, дерева. Можуть бути використані жалюзі-пліс або рулонні штори.

  • Плівки

Для вікон на першому поверсі можуть бути використані склопакети зі спеціальною матуючою або дзеркальною плівкою. Такі плівки захистять ваш будинок від сторонніх поглядів у денний час, у вечірній час будуть потрібні щільні штори або жалюзі.

  • Смарт-склопакет

Найсучаснішим способом забезпечити приватність квартир на першому поверсі є смарт-склопакет, який дозволяє встановлювати необхідний рівень прозорості. Склопакет має п’ять шарів: два листи скла, дві спеціальні плівки, а середній шар – рідкокристалічна плівка. Смарт-склопакети забезпечують необхідний сонцезахист, а також приватність внутрішнього простору не тільки вдень, а й увечері, коли в квартирі світиться світло.