Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Як із глухого вікна зробити стулку (відкривання)?

Вікно у режимі провітрювання

Пластиковими вікнами оснащена більшість віконних прорізів, такі вікна дуже популярні серед населення завдяки своїм високим ізоляційним властивостям, надійності, практичності та доступній ціні. Сучасний ринок пропонує великий вибір віконних конструкцій, різної форми, конфігурації та комплектації. Трапляється так, що в процесі експлуатації вікна, стає зрозуміло, що обране розташування глухих секцій або глухого вікна не зовсім практично. Така ситуація часто зустрічається серед споживачів. Вирішення проблеми є.

Глухе вікно – це вікно, яке не відкривається та не має елементів фурнітури, тобто рама та склопакет. Глухі вікна мають як переваги, і недоліки. До переваг глухого вікна відноситься невисока вартість, надійність та довговічність. Глухі вікна коштують дешевше ніж відкриваються, це обумовлено меншими витратами на пластик, армування та відсутністю фурнітури.
Відсутність стулки, що відкривається, забезпечує максимальну теплоізоляцію, а також виключає продування. Глухі вікна не ламаються і довговічні, тому що відсутні рухливі елементи фурнітури, які зазвичай схильні до високих навантажень і першими приходять у несправність. Відсутність фурнітури також знімає обмеження розмірів вікон. Справді, є ситуації, коли використання глухого вікна абсолютно доречне.

Глухі вікна зазвичай використовують для скління вітрин магазинів, спортзалів, басейнів та інших приміщень, де потрібне гарне освітлення, а повітрообмін забезпечується потужними системами вентиляції. У житлових будинках глухі вікна зазвичай використовують на горищах, сходових клітках, мансардах та верандах. Скління отвору між балконом/лоджією і кімнатою зазвичай є двері і велике глухе вікно.
Основні недоліки глухих вікон – це складність із доглядом та неможливість провітрювання. Помити глухе вікно можна тільки з боку вулиці, тобто зробити це можна лише на першому поверсі. Очевидно, що через вікно глухе свіже повітря не надходить, тобто необхідно продумувати систему вентиляції. Великі за розміром вікна вразливі до механічних пошкоджень, їх легко можна розбити, тому великі вікна глухі зазвичай протиударні.
Очевидно, що використовувати лише глухі вікна для житлових квартир та будинків неможливо. Найчастіше зустрічається комбінація глухих і секцій вікна, що відкриваються, що дозволяє забезпечити доступ для догляду за вікном і організувати провітрювання, а також зменшити бюджет нових вікон.

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Коли потрібна заміна глухого вікна на стулку?

  1. Приміщення не відповідає правилам пожежної безпеки.
  2. Вікно неможливо вимити.
  3. Приміщення неможливо провітрювати.
  4. У ситуації, коли було велике приміщення і його розділили перегородками (може вийти, що в одній частині залишилися тільки глухі вікна).

Як відбувається заміна?

Замінити глуху секцію пластикового вікна на стулку можна без демонтажу віконного профілю, що радує замовників відсутністю порушень віконних укосів і будівельного сміття.
Першим етапом заміни буде виклик замірника визначення габаритних розмірів стулки. Для того, щоб стулка ідеально підійшла, виміри виконуються максимально акуратно і точно. Якщо у вас на руках є специфікація глухого вікна, її теж необхідно надати замірнику. Після зняття вимірів визначається комплектація вікна, тобто вибирається тип фурнітури і склопакета.

Фурнітура може бути поворотною або поворотно-відкидною. У першому випадку віконна стулка може тільки відчинятися, у другому випадку – стулка відкривається повністю або відкидається у вертикальному положенні. Доречним буде встановити функцію щілинного провітрювання, блокатор помилкового відкривання та мікроліфт. Усі ці доповнення зробити експлуатацію вікна максимально комфортною. Для житлових приміщень рекомендовано вибрати енергозберігаючий двокамерний склопакет.
Після того, як стулка виготовлена, обмовляють день монтажу. У призначений день конструкція та кріплення доставляються на об’єкт. Склопакет із глухого вікна демонтується. У рамі просвердлюються отвори для встановлення петель, встановлюється вся необхідна фурнітура і закріплюють стулку.
Цікаво, що в пластикових вікнах глухе вікно змінюють на стулку, а в алюмінієвих конструкціях в раму глухого вікна вставляють нове вікно, тобто технологія «рама в раму».

Рекомендації

Завжди можна виправити помилки при замовленні, але дуже важливо прийняти правильне рішення по конфігурації відразу. Якщо ви сумніваєтеся в розташуванні глухих секцій, то краще відразу зміните рішення на користь стулок (що відкриваються). Хоча переробка «глухаря» можлива, але це вийде дорожче, ніж замовити стулки відразу.