Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Вікна VEKA

(346 оцінок, середня: 4.7 з 5)

Системи VEKA

veka euroline pro 58

А клас | 58 мм

VEKA Euroline Pro 58

veka softline 70

А клас | 70 мм

VEKA Softline 70

veka softline 82

А клас | 82 мм

VEKA Softline 82

Ціни на вікна VEKA

Двостулкове вікно (колір: білий)

ШхВ, мм: 1150 x 1350

Розрахувати ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Softline 70 8 571 грн 8 684 грн 8 939 грн

Тристулкове вікно (колір: білий)

ШхВ, мм: 1740 x 1300

Розрахувати ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Softline 70 11 276 грн 11 454 грн 11 852 грн

Балконний блок (колір: білий)

ШхВ, мм: 1500 x 2050, вікно: 750х1350 мм

Розрахувати ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Euroline Pro 58 9 639 грн 9 831 грн 10 145 грн

Лоджія 4 секції (колір: білий)

ШхВ, мм: 2400 x 1300

Розрахувати ОНЛАЙН
Бренд Профільна система Двокамерний склопакет (без енергозбереження) Двокамерний склопакет (енергозберігаючий) Двокамерний склопакет (мультифункціональний)
Softline 70 16 923 грн 17 158 грн 17 686 грн

Реалізовані об'єкти

Скління котеджу у кольорі морений дуб

Скління котеджу у кольорі морений дуб

VEKA Softline 82

Розсувна система VEKASLIDE 82 spectral

Розсувна система VEKASLIDE 82 spectral

VEKA Softline 82

Французський балкон з панорамним вікном

Скління французського балкону сталінка

VEKA Softline 70

Вхідні двері ВЕКА ламінація антрацит 7016

Вхідні двері ВЕКА ламінація антрацит

VEKA Softline 82

Часті питання та відповіді

Де виробляється профіль ВЕКА?

Продукція компанія VEKA завозиться з Німеччини (м. Зенденхорст), а також виробляється на заводі компанії в Україні (смт. Калинівка, Київська область).

Чим ВЕКА краще?

Компанія VEKA – провідний світовий виробник пвх систем, а лідерство обґрунтоване насамперед якістю продукції.

Який профіль із систем ВЕКА краще для котеджів?

Найкращим вибором при склінні котеджів є система VEKA Softline 82.

Як перевірити справжність профілю ВЕКА?

На профілі є спеціальне маркування (на ньому є вся інформація про конкретну партію), а також на торцях можна побачити тиснення з логотипом компанії.

Особливості VEKA

особенности veka

Унікальна плівка SPECTRAL

Плівка SPECTRAL це унікальна розробка VEKA з матовою поверхнею, тактильно нагадує оксамит. При різному освітленні має певний спектр відтінків, які нагадують матову забарвлену поверхню алюмінію.
Крім естетичного вигляду, плівка відбиває теплову енергію на 30% більше, ніж звичайна ламінація, істотно знижуючи нагрів і, як наслідок, термічне розширення профілю.

Лінійка постійно поповнюється новими кольорами.

особенности veka

Системи тільки А класу

Німецький концерн VEKA виробляє системи тільки класу А. Це найвищий клас, згідно незалежної сертифікації німецької лабораторії RAL.
Reichsausschuß für Lieferbedingungen und Gütesicherung (Державний комітет з умов поставок) – один з авторитетних стандартів Європи.

Історія бренду VEKA

Засновники

 • основатель veka

  Генріх Лауман

 • 1969

  Генріх Лауман заснував компанію VEKA в Зенденхорст, Західна Німеччина. В цей час штат компанії складав 8 осіб, один з яких Генріх Лауман.

 • 1970 - 1976

  У 1970 році VEKA починає підготовку до виробництва віконних профілів. Перша віконна система «Основа» швидко стає хітом. Асортимент продукції розширено і включає системи для житлових і розсувних дверей.
  У 1974 році VEKA придбала в Зенденхорст промислову ділянку площею 115 000 м ², на якій можна побудувати новий завод для екструзії.

 • 1977 - 1981

  Новий завод з виробничою площею 41 500 м². У 1981 році перша станція змішування матеріалів (на майданчику Sendenhorst) вводиться в експлуатацію.

 • 1983 - 1987

  1983 рік – відкрито перші філії в Іспанії та США. За ними в 1984 році – дочірня компанія у Франції, яка швидко стає №1 на французькому ринку. У 1986 році VEKA UK починає виробництво у Великобританії. У 1987 році вводиться в експлуатацію новий завод VEKA в Тонон-ле-Бен, Франція.

 • 1990 - 1992

  Компанія стає товариством з обмеженою відповідальністю VEKA GmbH. У 1992 році VEKA приймає правову форму відкритого акціонерного товариства. Право власності на акції належить родині Лауман. Річний оборот досягає 552 мільйонів марок.

 • 1991 - 1993

  Засновано завод VEKA Umwelttechnik GmbH в Берінгені. Він стає найбільшим і найсучаснішим в Європі по переробці старих вікон. Вікна, двері, ролети і профілі з ПВХ-U повністю переробляються і згодом повертаються в виробничий цикл профілю без втрати якості.

 • 1994 - 1998

  Експансія в Східній Європі: 1994 – польська філія “VEKA Polska”, 1996 – офіс продажів в Москві, який відповідає за роботу з усіма колишніми державами Радянського Союзу. Московська філія “ВЕКА Русь” заснована в 1998 році, а в наступному році почнеться виробництво на трьох екструзійних лініях.

 • 1994 - 1999

  Азіатська експансія: 1994 – підприємство з китайським партнером в Китайській Народній Республіці. За ним починають роботу підприємства в Сінгапурі, Таїланді, Малайзії та Індії.

 • 2000

  Генріх Лауман виходить зі складу правління і стає головою наглядової ради. Хьюберт Хеккер стає головою правління компанії, якою, як і раніше, управляє сім’я Лауман.
  Дочірні компанії VEKA România S.R.L. (Бухарест), VEKA México (Монтерей) і VEKA do Brasil Ltda. (Флоріанополіс) засновані. Оборот групи VEKA становить 517,8 мільйонів євро.

 • 2006

  У вересні 2006 року ТОВ “ВЕКА Україна” відкриває офіційне представництво (офіс і склад) в Україні, смт. Калинівка.

 • 2007

  1 липня 2007 – будівництво заводу в Україні. За рік, під Києвом на території в 2,7 га посеред поля виріс завод, побудований за останнім словом сучасної світової техніки. Це забезпечило зниження витрат на транспортування готової продукції з Європи.

 • 2008

  Друга лінія з переробки встановлена на заводі VEKA Umwelttechnik, що збільшило загальну річну потужність з 20 000 тонн до 50 000 тонн на рік.

 • 2010

  Презентація VEKA SOFTLINE 82 – перша система з монтажною глибиною 82 мм. Нова система, яка включає в себе близько 40 геометричних форм, є однією з найбільш повних профільних систем на ринку, надаючи максимальну свободу дизайну, можливу для виробників вікон.

 • 2011

  Британська дочірня компанія VEKA plc придбала одного з найбільших конкурентів на ринку Великобританії, компанію Bowater Building Products Ltd, виробника систем під брендом WHS.

 • 2012

  Запуск нового змішувального центру на заводі “ВЕКА Україна” в смт. Калинівка.

 • 2014

  VEKA Group купує компанію з переробки пластмас GEALAN. Дохід досягає 1 мільярда євро. В даний час група включає 36 дочірніх компаній і приблизно 5000 співробітників на трьох континентах.

 • 2017

  Презентація нової плівки для ламінації VEKA Spectral

Офіційний логотип

brand logo

Вікна Века у Києві

Німецький бренд VEKA – лідер із виробництва віконних профільних систем у Німеччині та Європейському союзі. На ринку України бренд з кожним роком ставатиме все популярнішим і на це є всі підстави. ВЕКА – це найширший каталог продукції з пвх систем для вікон та дверей. Асортимент компанії є найбільш незвичайні технічні рішення для архітекторів і дизайнерів.

Компанія безкомпромісна у питаннях якості та виробляє профільні системи тільки класу А.

На особливу увагу заслуговує вікно VEKA серії Spectral. Йдеться про унікальну технологію ламінації, яка дозволяє надати вікну просто бездоганний зовнішній вигляд. Матова поверхня та сучасні кольори колекції Spectral не залишить Вас байдужими.

“Якщо вікна – то VEKA”, – саме так звучить рекламне гасло компанії.

Профільні системи VEKA

ВЕКА можна зустріти як у Євразії, так і в країнах Північної та Південної Америки.

На ринку України найпопулярнішими профільними системами є:

 • VEKA Euroline Pro 58
 • VEKA Softline 70
 • VEKA Softline 82

VEKA Euroline Pro 58 – трикамерна профільна система монтажною глибиною 58 мм. Дане рішення добре підходить для скління нежитлових та неопалюваних приміщень.

VEKA Softline 70 – топова п’ятикамерна профільна система з монтажною глибиною 70 мм. Дане рішення відмінно підходить для скління квартир та заміський котеджів. Профіль проходить за всіма нормами та відрізняється високими показниками за помірний бюджет.

VEKA Softline 82 – флагман серед усіх віконних систем ВЕКА. Система монтажної глибиною 82 мм відрізняється найвищими показниками.

Переваги покупки вікон VEKA:

 • Профільні системи лише класу А
 • Дуже сильний інженерний центр – продукція технічно бездоганна
 • Найбільший каталог профільних систем та комплектуючих для виробництва пластикових вікон та дверей
 • Висока якість профільних систем та всіх комплектуючих
 • Величезні можливості у питаннях дизайну вікон та дверей
 • Власна унікальна технологія ламінації вікон
 • Контроль якості готової продукції
 • Власні розробки програмного забезпечення для проектування складних конструкцій
 • Ущільнювачі відмінної якості
 • Наявність навчального центру для підготовки спеціалістів з монтажу
 • Вартість вікон VEKA дуже приваблива
 • Заводи розташовані по всій земній кулі – зручна логістика

“ВЕКА – компанія можливостей”, – основний девіз підприємства.

Вікна з профілю ВЕКА – як перевірити оригінальність?

Вікна з профілю VEKA вікна виробник асоціюються у професіоналів з найвищими стандартами якості і безперечно бренд прагне зберегти цю асоціацію.

Як і більшість німецьких компаній, ВЕКА дуже трепетно ​​ставитися до питання захисту продукції від копіювання, підробки або заміщення оригінальних комплектуючих.

Вся продукція промаркована, має спеціальні коди на поверхні. Для того щоб визначити, де і коли був зроблений профіль, необхідно знайти на торці рами або в пазах штапика цей код і повідомити його на гарячій лінії ВЕКА УКРАЇНА.

В цілому, підробити профіль такої високої якості практично неможливо. Випадків підробки принаймні на ринку України не було, але використання не оригінальних комплектуючих можливе.

Ціни на вікна ВЕКА

Купити вікна VEKA у Києві з установкою можна у офіційного партнера ВЕКА – ТМ “НІМЕЦЬКІ ВІКНА”. У калькуляторі про розрахунку вартості вікна ВЕКА Київ, Ви можете легко та швидко дізнатися точні ціни та терміни поставки.

Незважаючи на те, що професіонали вважають саме вікна з профілю ВЕКА найкращими за якістю – ціна на вікна іноді навіть нижча, ніж у інших німецьких брендів.

Щоб замовити вікна ВЕКА ціна – перейдіть в калькулятор і підберіть відповідну пропозицію саме для Вас. У калькуляторі можна підібрати оптимальну комплектацію за найкращою ціною.

Компанія проводить акції та іноді топову систему Софтлайн 70 (клас А) можна купити за ціною аналогічних за монтажною глибиною систем, але класу Б.

VEKA – пластикові вікна для найвибагливіших.