Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Пластикові вікна для панельного будинку

Монтаж вікон

Одним із найпоширеніших способів збірного будівництва є панельне домобудування, яке засноване на використанні великих залізобетонних панелей та плит, попередньо виготовлених на заводах. Більшість багатоповерхових будинків у Києві та інших містах України панельні. Перші панельні будинки були збудовані в 1950 році. Усе подальше будівництво таких будинків було орієнтоване на максимально швидке вирішення громадян проблем із житлом. У країнах колишнього Радянського союзу панельний будинок насамперед асоціюється з хрущовками, які активно зводилися під час Микити Хрущова.

Перші панельні будинки були п’ятиповерхові з дуже маленькою житловою площею. Згодом поверховість панельних будинків збільшувалася. Панельні будинки не можна вважати пережитком минулого, вони і зараз активно будуються по всьому світу. З розвитком будівельних технологій багато недоліків перших панелек вдалося усунути.

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Переваги та недоліки панельних будинків

Виготовлення всіх будівельних елементів для панельного будинку відбувається у заводських умовах, процес повністю механізований, що унеможливлює людську помилку. На відміну від цегляного та монолітного будівництва всі роботи з виготовлення відбуваються у цехах із фіксованими показниками температури та вологості. На будівельний майданчик привозять фактично готовий будинок у розібраному стані. Завдяки цьому терміни зведення панельних будинків значно нижчі. Весь процес будівництва в середньому відбувається за півроку. Ще однією перевагою панельного будинку є можливість відразу ж почати ремонт у своїй квартирі, оскільки немає ризику перекосів від усадки будинку.

Варто відзначити низьку вартість житла в панельному будинку. Вартість на 20-25% нижча за вартість в цегляному або монолітному будинку. Старі панельні будинки зазвичай мають вдале розташування, як правило, у спальних районах із розвиненою інфраструктурою. Такі будинки розташовані з урахуванням орієнтації щодо сторін світла, що в сучасному будівництві досить часто просто ігнорується.

Щодо сучасних панельних будинків, незаперечною перевагою яких є збільшення кроку несучих стін до 4,2 м (раніше 3,3 м). Збільшена і можлива висота стелі, тепер можливо 3 м. У будівництві використовують нові тришарові панелі з покращеною теплоізоляцією. Стики панелей утеплюють і штукатурять, що покращує загальні показники та тривалість експлуатації панелі.

Рекомендації щодо вибору пластикових вікон у панельному будинку

Тепер поговоримо про пластикові вікна у панельних будинках. Основна проблема панельних будинків – це досить тонкі стіни, а вікно сильно зсунуте у бік вулиці, що знижує рівень теплоізоляції та збільшує ймовірність утворення конденсату.

При виборі профільної системи варто звернути увагу на ширші системи. Відповідно утворюється ширший монтажний шов, що позитивно впливає на теплоізоляційні характеристики вікна. Оптимальна ширина віконного профілю в панельному будинку 70 мм, коефіцієнт теплопередачі пвх-профілю має бути в діапазоні 0,72-0,8 м2К/Вт. Рекомендуємо використовувати профільну систему Rehau Euro-Design 70 для скління панельного будинку.

Вибравши правильний профіль і встановивши в нього невідповідний склопакет, бажаного тепла та затишку в будинку ви так і не отримаєте. До вибору склопакета поставтеся серйозно. Для профільних систем шириною 70 мм підійде двокамерний склопакет шириною близько 40 мм. Рекомендуємо встановлювати двокамерні склопакети з енергозберігаючим покриттям. Використання в склопакеті одного енергозберігаючого скла збільшує на 10-15% коефіцієнт опору теплопередачі.

«Неприємні моменти» експлуатації пластикових вікон у панельних будинках

З різних причин у процесі експлуатації пластикових вікон у панельному будинку можуть виникати неприємні моменти. Давайте розглянемо найпоширеніші з них, причини виникнення та способи вирішення проблеми.
Проблема запотівання пластикових вікон будь-якої пори року зустрічається дуже часто. Причиною є підвищена вологість у приміщенні та недостатнє опалення.

Пластикові вікна абсолютно герметичні, через різницю температур зайва волога в повітрі конденсується на склопакеті. Необхідно визначити та усунути джерела вологи, провітрюйте приміщення двічі на день, переконайтесь у нормальній роботі вентиляційних систем. Також важливо, щоб температура в приміщенні була достатньою: поміняйте батареї, можливо встановіть додаткові секції.

Наступний неприємний момент – утворення конденсату та крижаної скоринки на склопакеті у морозні дні. Основна причина – недостатня теплопровідність склопакета та підвищена вологість у приміщенні. З цією проблемою зіткнутися господарі вікон із однокамерним склопакетом, такого склопакета для нашої кліматичної зони недостатньо. Вам необхідно замінити однокамерний склопакет (товщиною 24 мм) на двокамерний завтовшки не менше 32 мм, оптимально 40-44 мм з енергозберігаючими властивостями.