Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Заміна старих пластикових вікон на нові

Питання про заміну пластикових вікон на нові найчастіше виникає у власника квартир у новобудовах. Це відбувається через те, що забудовник досить часто бажає заощадити і замовляє для скління не дуже якісні бюджетні вікна маловідомих виробників.

Здешевлення досягається шляхом використання низькоякісних тонкостінних віконних профілів, порушення армування, встановлення низькоякісної фурнітури (виготовленої з м’яких металів) та однокамерних склопакетів, використання сумнівних за якістю ущільнювачів, штапиків. Варто також сказати, що скління в багатоквартирних будинках відбувається вже на завершальному етапі, перед самим введенням будівлі в експлуатацію, зазвичай терміни здачі «підтискають», тому про якісний і грамотний монтаж віконних конструкцій не йдеться.

3 460 2 714 3 580

Онлайн калькулятор

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Можливі проблеми з бюджетними вікнами:

Отже, якщо ви зіткнулися з необхідністю заміни пластикових вікон на нові, вам доведеться пройти такі етапи: вибір віконної компанії, виміри та розрахунок нових вікон, демонтаж старих пластикових вікон та встановлення нових.

Демонтаж пластикових вікон

  • Спочатку необхідно підготувати приміщення: забезпечити вільний доступ до вікна, при необхідності винести килим, зрушити меблі, зняти штори, за допомогою поліетиленової плівки захистити від пилу меблі та техніку.
  • Демонтаж починають зі зняття віконних стулок та видалення склопакета із глухих секцій вікна. Виконувати роботи необхідно обережно, щоб не пошкодити склопакет. Для того щоб зняти віконну стулку, необхідно витягнути металевий стрижень із верхньої петлі та. акуратно піднявши, вийняти стулку з нижньої петлі. Для глухого вікна необхідно зняти штапики, які утримують склопакет в рамі.
  • Знімати штапики необхідно починати з найдовшого. Для цього використовують маленький шпатель із заокругленими гранями, який акуратно заводять між штапиком та склопакетом по центру. Видаливши штапики, з обережністю вийміть склопакет, для цього краще використовувати спеціальні присоски. Як ви знаєте, роботу потрібно виконувати з партнером.
  • Тепер необхідно забезпечити вихід рами. Якщо у вас штукатурні укоси, то за допомогою перфоратора або зубила необхідно збити штукатурку, що прилягає з внутрішнього боку укосів. Якщо укоси гіпсокартонні або пластикові, спочатку демонтують F-подібний профіль у краю укосу, далі видаляють листи укосу за допомогою шуруповерта або викрутки, потім знімають стартовий профіль, який був прикріплений безпосередньо до рами. Тепер викручуємо шурупи, якими закріплений відлив, і різким рухом його зриваємо. Підвіконня демонтують, починаючи від середини та просуваючись до країв.
  • Приступаємо до демонтажу рами. Якщо рама кріпиться за допомогою анкерних пластин або шурупів, то за допомогою шуруповерта викрутіть їх. Допустимо вирвати їх за допомогою пасатижів або гвоздодера. Проріжте ножівкою монтажну піну по периметру вікна і виймати раму.

Встановлення нових пластикових вікон

Перед тим як приступити до монтажу нових пластикових вікон, видаліть все сміття і очистіть віконний отвір. З нових віконних конструкцій знімають стулки та видаляють склопакети з глухих секцій. Тепер встановлюємо віконну раму за рівнем, це дуже відповідальний момент, якщо припущена помилка, то надалі вам не уникнути провисання петель, зміщення та розгерметизації склопакета.

Для кріплення віконної рами в проріз зазвичай використовують анкерні пластини, які розташовують з кроком не більше 70 см. Потім частково проводять ущільнення монтажного шва і встановлюють відлив за допомогою саморізів, кріплення відливу проводять до рами. Тепер необхідно встановити склопакети у глухі секції вікна та закріпити віконні стулки. Проводять повне ущільнення та утеплення монтажного шва за допомогою піни та стрічок. Завершальний етап встановлення нових пластикових вікон – встановлення підвіконня та оздоблення внутрішніх укосів та регулювання фурнітури.

Рекомендуємо після встановлення нового вікна не відкладати обробку зовнішніх укосів, адже монтажна піна досить швидко руйнується під впливом факторів навколишнього середовища, що згодом призведе до тріщин з боку кімнати в місцях примикання віконної рами до отвору.

Заміна пластикових вікон не потрібна якщо:

  • Пошкоджено скло

В такому випадку абсолютно не доречна повна заміна віконної конструкції, достатньо замовити новий склопакет і провести його заміну.

Сучасні енергозберігаючі склопакети дозволяють суттєво економити на опаленні взимку та кондиціювання влітку. Якщо ваш віконний профіль у хорошому стані, рама свого часу була встановлена правильно, то достатньо буде провести заміну звичайних склопакетів на енергозберігаючі.

  • Якщо при закритій стулці почало продувати

Швидше за все, причина у зносі гумового ущільнювача. При правильному та регулярному догляді ущільнювач прослужить 5-7 років. Якщо ви помітили, що ущільнювач потріскався або втратив еластичність, необхідно виконати його заміну. Також причина може бути у необхідності регулювання віконної фурнітури та притискного зусилля стулки.