Меню

Замовити замір
Консультація

Натисніть, щоб закрити

Замовити замір

Де необхідно виконати замір?


Для підтвердження заміру краще:


Надіслати лист

2272535@gmail.com

Натисніть, що перейти в пошту
або можете заповнити форму нижче:

Натисніть, щоб закрити

Замовити консультацію

Додаткова інформація

067 123 7755

067 123 7755

Заміна вікон у хрущовці

Панельні чи цегляні будинки з 2-5 поверхами, які масово будувалися в період управління країною Микитою Хрущовим, у народі отримали його ім’я – хрущовки. Основним девізом будівництва того періоду було «Кожна сім’я – своя квартира», тобто основний акцент був на максимально швидке спорудження квартир для максимальної кількості сімей. Оперативність будівництва і максимальна економія призвели до того, що квартири в хрущовках були дуже маленькими по метражу, висота стелі від 2,48 до 2,7 м, санвузол роздільний або поєднаний, крихітний коридор, відсутність ліфта, слабка звукоізоляція внутрішніх стін.
Незважаючи на постійні розмови про масове знесення хрущовок, наявність нових сучасних висотних будинків, у Києві хрущовки, як і раніше, залишаються привабливими на ринку нерухомості завдяки своїй доступній ціні. Ці будинки дотепер формують вигляд багатьох районів. У цій статті ми хочемо поговорити про заміну вікон та балконів у хрущовках.

3 460 2 714 3 580

Калькулятор вікон

також в онлайн конфігураторі:
термін виробництва
знижка на замовлення
– додати комплектуючі
– різні варіанти монтажу

Особливості вікон у хрущовках

Вікна в хрущовках на перший погляд можуть здатися однаковими, як у панельному, так і в цегляному будинку, але це не зовсім так. Ширина і глибина віконних отворів дійсно стандартна, а ось із глибиною складніше. Ширина зовнішніх стін може відрізнятися, але переважно це тонкі нерівні стіни, різні глибини укосів і вузькі підвіконня.

Стандартне вікно у кімнаті для хрущовського будинку – 2200*1500 мм. Оптимальним варіантом скління вікна такого розміру буде трисекційне вікно з однією поворотно-відкидною стулкою по центру та по одній глухій секції з кожного боку. Для вікон меншого розміру, які розташовані на кухні: 1280*1340 мм або 1450*1500 мм, рекомендуємо дві секції, одна поворотно-відкидна стулка та глуха секція.
Заміна вікон у хрущовці на нові металопластикові конструкції дозволяє суттєво знизити теплові втрати. Дослідження показали, що у таких будинках до 80% втрат тепла відбувається саме через старі віконні конструкції. Нові пластикові вікна зроблять вашу квартиру теплою і затишною, ви позбавитеся постійних протягів. Ще одним позитивним моментом буде підвищена звукоізоляція пластикових вікон.

Балкон у хрущовці

Балкон має п-подібну форму, шириною фасаду 2600 мм і глибиною 800 мм. Висота скління (від площини поручнів до даху) 1450 мм. Балкони, які не мають скління, зазвичай перебувають у жахливому стані. Вплив вологи, сонця, атмосферних опадів поступово руйнує бетонну плиту в основі балкона та огородження. Огородження балкона в хрущовках зазвичай металеве, рідше бетонне.
Перед тим як розпочати скління балкона, замовник повинен переконатися в хорошому технічному стані балкона. Оцінити стан конструкцій зможуть спеціалісти. Якщо результати негативні, необхідно зміцнити металевого парапету. Зміцнення парапету зазвичай виконують із прокатних куточків (40х40 або 45х45 мм). Шляхом зварювання куточків утворюється стійка конструкція, монтажний вузол якої витримує навантаження до 500 кг.

Як правило, крім посилення парапету виконують винесення балкона на величину підвіконня. Для хрущовки винесення балкона є раціональним рішенням, яке дозволяє максимально використовувати всю площу балкона, при цьому отримати широке підвіконня. Завдяки виносу балкона ви зможете розмістити додаткові шафки для зберігання речей, а широке підвіконня використовуватиме під квіти або навіть як барну стійку.

Винос балкона буває короткий та довгий. Короткий винос, так звана «косинка», доречний для балконів із бетонною огорожею. Для балконів із металевою огорожею зазвичай роблять довгий винос, тобто до підлоги. Роботу з винесення балкона в хрущовці варто довірити лише кваліфікованим та досвідченим майстрам.

Після робіт з винесення балкона приступають до скління, потім зовнішня обробка, утеплення та обробка всередині. Зовнішню обшивку балкона в хрущовці виконують із сайдингу, можна використовувати профнастил або вагонку. Для утеплення балкона використовують пінополістирол, мінеральну вату чи стиродур.

Скління за французьким типом

Друге за популярністю рішення балкона у хрущовці. Таке скління, як і виносний балкон, дозволяє максимально використовувати площа балкона. Ще один плюс французького балкона – збільшення світлового потоку до приміщення. Рекомендуємо використовувати п’ятикамерний віконний профіль Rehau Euro-Design 70 та енергозберігаючий склопакет.

Для зручного відкривання та економії внутрішнього простору рекомендуємо встановлювати розсувну конструкцію. Скління балкону за французьким типом вимагає попередніх розрахунків на вітрове навантаження та ретельної оцінки стану бетонної плити балкона, можливо, знадобиться ремонт або посилення бетонної основи.

Балконний блок у хрущовці

Конструкція складається з балконних дверей 680*2100 мм і вікна, що примикає 1100*1350 мм. Найбільш популярне рішення балконного блоку: двері з поворотно-відкидною фурнітурою і глухе вікно, що примикає. Якщо зовнішнє скління балкона виконане якісно, для скління балконного блоку достатньо використовувати трикамерну профільну систему, наприклад вікна Rehau Euro-Design 60, і однокамерний склопакет.